onyx

onyx

Süper Üye

Yaş,Belirtilmedi
Bay
Belirtilmedi
İstanbul
27 Haziran 2007
27 Haziran 2007
98 Puan
53 Mesaj

Arkadaslar Siteme Google Reklamlari Almak Istiyorum

Arkadaslar Siteme Google Reklamlari Almak Istiyorum Ama Bir Türlü Halledemedim Artik Rüyalarima Girmeye Basladi Lütfen Yardim Edermisiniz Mail Yoluyla iletisime geçebilirsiniz info@protasarim.org

ssebasti

ssebasti

Pro Üye

Yaş,Belirtilmedi
Bay
Belirtilmedi
İstanbul
8 Ocak 2007
8 Ocak 2007
414 Puan
348 Mesaj

Google reklami almak çok kolay. Google Adsense adresine giriyorsun ve kayit yaptiriyorsun, sonra onlarda sana sitenin uygun olup olmadigini söylüyorlar ama bu biraz zaman alabilir.(Belki 1 ay bile sürebilir ). Sonrada hesabin açiliyor ve reklamlari yayinlamaya basliyorsun. Dikkat et yayinlamaya basladiktan sonra kesinlikle kendin tiklama o reklamlari..

onyx

onyx

Süper Üye

Yaş,Belirtilmedi
Bay
Belirtilmedi
İstanbul
27 Haziran 2007
27 Haziran 2007
98 Puan
53 Mesaj

arkadas msnden yardimci olursan çok sevinirim Ayrica Google Bana Parayi Nasil Gönderiyor Msn & Mail info@protasarim.org

webmaster83

webmaster83

Pro Üye

Yaş,Belirtilmedi
Bay
Belirtilmedi
İstanbul
5 Ocak 2007
5 Ocak 2007
272 Puan
187 Mesaj

valla ben aldim ama daha para filan kazanamasim

ssebasti

ssebasti

Pro Üye

Yaş,Belirtilmedi
Bay
Belirtilmedi
İstanbul
8 Ocak 2007
8 Ocak 2007
414 Puan
348 Mesaj

Onyx sana adresi veriyorum, burdan istedigin bütün bilgilere ulasabilirsin.
https://www.google.com/adsense/login/tr/

Reklam

Reklam

Kullanıcı

Yaş,Belirtilmedi
Bay
Belirtilmedi
İstanbul
18 Haziran 2011
18 Haziran 2011
3 Puan
2 Mesaj

google reklamlarini almak için googlenin adsense reklam birimine müracaat etmelisiniz. Ayrica her türlü sorununuzda http://www.reklamherseydir.com reklam sitesindeki arkadaslara ulasirsaniz sizlere yardimci olurlar.
Iyi forumlar dilerim.

Egitimci2002

Egitimci2002

Pro Üye

Yaş,Belirtilmedi
Bay
Belirtilmedi
İstanbul
23 Eylül 2009
23 Eylül 2009
117 Puan
99 Mesaj

Eger yerel bir site ise sürekli ayni kimseler giriyorsa zaten hesabin bir süre sonra banlanir ve derdini marko pasaya anlatirsin dinlemiyorlar çünkü büyük bir site ise bu reklamlar ise yarar ama arkadasinda söyledigi gibi yanlislikla bile kendi reklamini tiklar yada birilerini reklami tiklamaya tesvik edersen banlanirsin kazandigin parayi da alamazsin gerekçesiz kapatirlar muhatap bulamazsin yine de denemek istiyorsan önce bir google hesabi edin sonrada basvurunu yap cep telefonu falan istiyorlar simdi daha hizli diye biliyorum hesabina sembolik bir para yatiriyorlar 1 dolar gibi mesela sonra hazir kodu koyuyorsun sitene reklamlar görünmeye basliyor kolay gelsin simdiden

Arif hoca

Arif hoca
arifarslaner.com/

Kullanıcı

Yaş,44
Bay
Doktor
Hatay
17 Ağustos 2017
17 Ağustos 2017
2 Puan
1 Mesaj

adsenseden reklam almak zor dostum.
Ben yıllardır uğraşıyorum : )

Üyelik Giriş

Online Durum

Webhocam'da şu anda toplam 28048 kişi online , bugüne kadar en çok 44931 kişi 11/03/2016 tarihinde ziyaret etti. Üyelerimiz toplam 147515 mesaj attılar. Toplamda 137798 adet kayıtlı kullanıcımız bulunmaktadır.