Site Yönetim Programı

Site Yönetim Programı deyince akla gelen programların ötesinde harika bir program ile karşımıza çıkan konsiyon firması fark yaratan özellikleri ile tesis yöneticilerinin ilgisini çekmeyi başardı. Çok dikkat çeken özellikleri ile yöneticilerin işlerini inanılmaz ölçüde kolaylaştırmakta , bunların en önemlilerinden bir taneside banka entegrasyonu .  Gelin konsiyon'u beraber tanıyalım.

19.02.2022 12:18:29 tarihinde yayınlandı.

Site Yönetim Programı deyince akla gelen programların ötesinde harika bir program ile karşımıza çıkan konsiyon firması fark yaratan özellikleri ile tesis yöneticilerinin ilgisini çekmeyi başardı. Çok dikkat çeken özellikleri ile yöneticilerin işlerini inanılmaz ölçüde kolaylaştırmakta , bunların en önemlilerinden bir taneside banka entegrasyonu 

Banka entegrasyonu ile site yönetimine gelen bir aidat ödemesi otomatik olarak ilgili daireden otomatik olarak düşülüyor , yada sitede yapılan harcamalar gelir ve giderler tamamen konsiyon programı ile %100 otomatik olarak yapılmakta , bu harika özellik yönetici tarafından finansal anlamda ciddi bir zaman tasarrufu ve kolaylık sağlamakta. Konsiyon sadece site ve apartmanlar için değil aynı zamanda avm , iş merkezleri ve sanayi bölgelerinde yani aidat toplanan heryerde rahatlıkla kullanılabilir.

Konsiyon site yönetim programının en önemli özelliklerinden bir taneside uygulamanın tüm modüllerinin açık ve herhangi bir kısıtlamasının olmayışı , bunladan bahsedelim ve sizlere sırayla anlatalım.


Konsiyon Site ve Apartman Yönetimi Programının Önemli Özellikleri

 • Banka Entegrasyonu Modülü ile işlemler %100 otomatik yapılır. Aidat tahsilatları ve gelir giderler konsiyon'a el değmeden işlenir.
 • SanalPOS altyapısı tamamen size özeldir , kendi posunuzu kullanarak dilediğiniz ve anlaştığınız pos komisyon oranı ile çalışmanızı mümkün kılar.
 • Otomatik Aidat tanımlama modülü ile belirlenen periyodlarda üyelerinizi borçlandırabilmektesiniz. Her ay manuel bir işlem yapmanıza gerek kalmaz
 • İşletme projesi ile bir projenin toplamını bina üyeleri ile eşit şekilde paylaştırarak ve kaç ayda ödeneceğini seçerek onlara periyodik tahakkuk oluşturabilirsiniz.
 • Akıllı Muhasebe modülümüz ile Banka üzerinden yapılan ödemeler ilgili cari ile otomatik eşleştirilir ve ödemeler ilgili cariye eklenir / çıkartılır. Bu işlem sayesindede zamandan tasarruf edersiniz manuel bir işlem yapmanıza gerek kalmaz.
 • Konsiyon'un sunduğu sınırsız ücretsiz bildirim altyapısı sayesinde size EK SMS maliyeti yüklenmez dilediğiniz kadar üyelerinize PDF , Makbuz , Bilgi , Duyuru mesajları gönderebilir , hatta ek resimlerde ekleyerek onlara gönderebilirsiniz.
 • Konsiyon'da Banka kasanız ile konsiyondaki kasanız her zaman tutar , tutmadığı anda sizi uyarır bu sayede hesaplarınız karışmaz doğru şekilde bir muhasebe tutarsınız.
 • Detaylı üye ve kasa raporları alarak excel ve PDF formatında çıktılar alabilirsiniz, Bütçe raporu ile yıl sonu kategori bazlı bütçe durumunuzu görebilirsiniz.
 • Gelir Gider tablosu paylaşımı ile dilerseniz sitenizin gelir ve giderlerini kasa durumunu üyeleriniz ile paylaşabilirsiniz. Bu sizin tercihinize kalmış açık yada kapalı bırakabilmektesiniz. Üyeler mobil uygulamamız ile girerek gelir gider durumunu şeffaf şekilde görebilirler.
 • Destek Talepleri oluşturan üyelerinize , anında dönebilirsiniz hem mobil hemde web üzerinden dönüşler sağlayabilirsiniz.
 • Giriş çıkış modülü ile sitenize her giren kişinin kaydını tutar ve hangi daireye geldi ise o kişiyi anında
 • bilgilendirebilirsiniz.
 • İş takibi ve görevler ile iş sürecini yönetebilirsiniz ve bunu üyeleriniz ile paylaşabilirsiniz. İşin sürecini
 • güncelleyerek üyelerinizi durumdan haberdar edebilirsiniz.
 • Karar defterlerinizi sisteme yükleyerek üyeleriniz ile paylaşabilirsiniz.
 • Demirbaşlarınızı girerek sitenizin demirbaş durumunu raporlayabilirsiniz.
 • Anketler düzenleyebilirsiniz ve bunu raporlayarak sonuçlara göre karar alıp dosyalayabilirsiniz.
 • Toplantı odası sayesinde online toplantılar yaparak kararlar alabilirsiniz.
 • Sözleşme ve Dosya arşivi ile bir sözleşmenizin bitiş tarihi gelmeden sizi konsiyon ücretsiz bilgilendiremektedir bu sayede sözleşme bitiş tarihlerini kaçırmazsınız.
 • Sayaç okuma modülleri ile elektrik , sıcak su , ısınma , soğuk su gibi ortak giderlerinizi endeks
 • değerlerine göre okuyarak borçlandırma işlemi yapabilirsiniz.
 • Plaka Sorgulama modülü ile güvenlik görevlilerinize verdiğiniz yetki ile giren çıkan plakaları sorgulayabilirsiniz.
 • Tesis yönetim modülü ile tesis içerisindeki fitness salonu , havuz gibi alt tesisleri yönetebilir , rezervasyon ve abonelikler oluşturabilirsiniz.
 • Konsiyon ile mevzuata uygun şekilde gecikme tazminatı uygulayabilirsiniz.
 • Rehber modülü ile acil durumlarda üyelerin önemli telefonlara ulaşmalarını sağlayabilirsiniz
 • KonsiBOT üyelerinizin attığı mesajlara konsiyon mesajı botu cevap verir, aidat borcu öğrenme , yönetici

  iletişim bilgilerine ulaşabilme , iban bilgileri öğrenme , hatta destek talebi oluşturabilme imkanını üyeye sunar. Böylece yine sizlere zaman tasarrufu sağlar ve yardımcı olur.

 • Üyeden üyeye para transferi , yada kasadan kasaya virman yapma imkanı size sunar.

 • Excel modülleri ile toplu ve hızlı borçlandırma işlemleri yapabilme imkanı sunar, aynı şekilde kasaya hızlı gider gelir fatura ekleme imkanı sunar.

 • Kiracı ve Kat Maliği ayrımları yaparak üyelerinizi toplu üye sihirbazı ile hızlı bir şekilde oluşturma ve yükleme imkanı sunar.

Site ve Apartman programı alırken dikkat etmeniz gereken önemli noktalar 

 • Konsiyon da kredi kartı ödeme altyapısını kullanmak tamamen ücretsizdir. Diğer uygulamalarda %3 - %5 gibi her bir ödemeden hizmet bedeli kesintileri yapılır, Konsiyonda masrafsız "0" sıfır komisyon ile kredi kartı kullandırarak aidat borç tahsilatı yapabilirsiniz.
 • Konsiyon'da bildirimler ücretsizdir. Örneğin bir üyenizin ne kadar borcu olduğunu ona düzenli olarak gönderebilir, yada toplu mesajlar atabilirsiniz. Bu önemli özelliğimiz diğer uygulamalarda çok masraflıdır ve üyelerinize sistem bildirimleri göndermeniz bazen imkansız hale gelir.
 • Konsiyon size taahhüt imzalatmaz, memnun kalmadığınız anda çalışmayı sonlandırma imkanı sağlar. Diğer uygulamalarda ise 6 ay - 1 yıl , 5 yıl ücretsiz ibareleri ile, sizlere 2 ila 5 yıl gibi uzun süreli taahhüt imzalatır. 
 • Banka promosyonları ile size ücretsiz hizmet sunacaklarını belirterek , ucu açık ve bağlayıcı sözleşmeler ile sizi sıkıntıya ve riske sokarlar. Memnun kalmasanız da çalışmak zorunda kalırsınız , bırakmak istediğinizde maalesef ama icralık olursunuz. 
 • Konsiyon'da fiyat sabittir hiç bir şekilde fiyat değişmez, taahhüt yoktur ve sürpriz fiyatlar ile karşılaşmaz. Konsiyon memnuniyet odaklı hizmet sağlar.
 • Konsiyon'da tüm gelişmiş özellikler ve modüller açıktır, bunlar için diğer uygulamalardaki gibi ek ücretler talep edilmez.
 • Konsiyon çalıştığınız süre boyunca ücretsiz hesap uzmanı desteği sağlar kasalarınızın hep tutmasını sağlar , bunun yanında ücretsiz şekilde programın kullanımı ile ilgili eğitimler verir

Yani kısaca konsiyonu tanımlayacak olursak

Konsiyon; site ve apartman yönetimi ile ilgili her türlü ihtiyacı karşılayarak , site , apartman , avm ve iş merkezi yöneticilerine gerçek site yönetimi imkanı sunar. Banka entegrasyonları ile kasa gelir ve giderlerinizi otomatik olarak anlık işler aynı zamanda konuta yapılan aidat ödemelerinin tahsilatını anlık ve otomatik olarak yapar. Bu işlemlerden sonra kullanıcıya ödendi bilgisi gönderir , yöneticiye ise işlem ile alakalı bilgilendirme mesajı atar. Site ve apartmanların tüm ihtiyaçlarına tam anlamıyla cevap verir. Konsiyon fiyat anlamında da rakiplerine göre en iyisidir. Fiyat garantisi verir ve taahhüt yaparak sizi bağlayıcılıktan uzak tutar. Çünkü uygulamasına güvenir ve memnuniyet garantisi verir.

Konsiyon başarılarıyla ses getirmeye devam ediyor

KONSİYON Site ve Apartman Yönetimi Uygulaması , Yılın En İyi Girişim Projesi Ödülüne Layık Görüldü

Yılın En İyi Girişim Projesi - KONSİYON

Conrad İstanbul Bosphorus'da düzenlenen "ZAMANIN EN İYİLERİ" olarak yılın başarılı projeleri, iş insanları ve sanatçılarına çeşitli dallarda ödüller verildi , Konsiyon Bilişim olarak yıl içerisinde site , apartman , iş merkezleri ve avm lere yönelik sunduğumuz konut yönetim yazılımımızda göstermiş olduğumuz yüksek performans , yapmış olduğumuz faaliyetler , aktif çalışmalar ve memnuniyetler sonucunda ödül törenine davet edildik. KONSİYON Site ve Apartman Yönetimi Uygulaması olarak "Yılın En İyi Girişim Projesi" Ödülüne Layık Görüldü

Beyaz TV Canlı Yayın Konuğu Oldu

Site ve Apartman , tesis yönetim yazılımları hakkında konuştu

Sektörümüzün önemli isimlerinden Sn. Suat Sandalcı ile birlikte Beyaz TV ekranlarındaydık

Tesis yönetim yazılımlarının yönetim ve yönetim şirketleri için önemini , sağladığı kolaylıkları ve avantajları , muhasebe yapısının kolaylığındna bahsettik. Üyelerimizin mobil kullanımlarındaki kolaylık ve avantaklarını konuştuk.

Video için tıklayın 

IMEX Teknoloji ve Bilişim Fuarında Konsiyon'a büyük ilgi

Konsiyon uygulamamız ile fuarın en dikkat çeken standlarından biri olmayı başardık.

Her yıl düzenlenen Türkiye'nin en önemli yazılım ve bilişim firmalarının yer aldığı IMEX Teknoloji ve Bilişim fuarınına bu yıl konsiyon uygulamamız ile misafir olduk. Pek çok yerli yabancı ziyaretçi ve katılımcının olduğu bu fuarda uygulamamızı anlatma ve tanıtma fırsatı bulduk.

Sektörde önemli bir yere sahip olan konsiyon gelişimini hızla sürdürmekte ve kullanıcılarının yüzünü güldürmektedir.

Video için tıklayın 


Konsiyon firması sosyal medyayıda aktif şekilde kullanıyor yakından takip etmek isterseniz

Instagram Kanalı için 

https://www.instagram.com/konsiyon/

Youtube Kanalı İçin

https://www.youtube.com/channel/UCBpKgqCQgDIxTbc1v9qYCMQ


Site ve apartman yönetim programı olarak telafüz edilsede bazen bunun adına

Site Yönetim Programı , Apartman Yönetim Programı , Site Yönetim Yazılımı , Apartman Yönetim Yazılımı , Aidat Takip Programı yada Tesis Yönetim Yazılımı'da denebilmektedir. 

Konsiyon'un web sitesini ziyaret etmek için

https://konsiyon.com

Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

ABD’nin Gizli Uzay Planları Ortaya Çıktı: Az Kalsın Ay’a Nükleer Atacaklarmış (Şaka Değil, Dünya’nın Uydusu Olan Ay)

ABD hükümetinin şu anda inaktif olan Gelişmiş Havacılık Tehdit Tanı Programı, uzun yıllardır çalışmaları devam etmeyen bir program. Ancak son dönemde özellikle UFO'lar ile ilgili çalışmalara dair bilgilerin paylaşılmasına yönelik yürütülen çalışmalar sonrası, bu programın binlerce sayfalık belgeleri Pentagon tarafından paylaşıldı. 

Epic Gamesin Yılbaşı Kampanyası Devam Ediyor: Günün Ücretsiz Oyunu Costume Quest 2 Oldu [Hemen İndirebilirsiniz]

Epic Games, dünyanın en popüler oyun platformları arasında yer almaya devam ediyor. Her hafta ücretsiz oyunlarıyla karşımıza çıkan platform, yakın zamanda ise yılbaşına özel bir kampanya başlatacağını açıklamıştı. 15 Aralık’ta başlayan bu kampanya kapsamında ise 15 gün boyunca 15 adet ücretsiz oyunun verileceği ifade edilmişti.

Merakla Beklenen Nothing Phoneun Ön Sipariş Detayları Ortaya Çıktı: En Çok Parayı Veren Alacak

OnePlus’un kurucu ortaklarından biri olan Carl Pei’nin 2020 yılında kurduğu Nothing şirketi, kısa süre içinde ilk akıllı telefonu Nothing Phone 1 ile piyasaya giriş yapacak. Geçtiğimiz günlerde ışıklı mışıklı oldukça ilginç tasarımı ve özellikleriyle ortaya çıkan ve 12 Temmuz’da piyasaya sürülmesi beklenen telefon daha satışa sunulmadan gündeme oturdu. Son ortaya çıkan bilgilere göre akıllı telefon farklı bir şekilde satışa sunulacak.

Alarmları Kurmanın Tam Zamanı! Elektronik Ürünler ClickMeLive’da Canlı Yayında, MediaMarkt’la Satışta: Üstelik Özel Fiyatlarla!

Türkiye’deki 15’inci yılına “MediaMarkt’la Tam Zamanı” mottosuyla giren elektronik perakende devi MediaMarkt, canlı yayında alışveriş imkânı tanıyan mobil alışveriş platformu ClickMeLive’da tüketicilere gerçek zamanlı bir deneyim sunmaya hazırlanıyor. Buna göre dünyaca ünlü markalara ait akıllı saat, kahve makinesi, televizyon ve mutfak aletleri gibi birçok teknolojik ürün, 10 Ekim Pazartesi günü saat 20:00'da Onur & Buse sunuculuğunda gerçekleştirilecek canlı yayında satışa çıkacak.