Tüm Bu Oyunları En Az 3295 TL Daha Ucuza Oynayabileceğiz! İşte Çıkar Çıkmaz Xbox Game Pass’e Gelecek 10 Devasa Oyun

Xbox Game Pass’i diğer abonelik sistemlerinden ayıran en büyük nokta, birçok oyunu ön sipariş vermiş gibi ilk günden oynayabilmemizi sağlaması. Bizler de Xbox Game Pass ile birlikte çıkar çıkmaz oynayabileceğimiz bazı dev oyunları listelemek istedik. Bu listeyi hazırlarken de tüm bu oyunların toplam fiyatını ve 45 TL’lik Xbox Game Pass aboneliği ile toplamda kaç TL’nin cebimizde kalmasını sağlayabileceğimizi hesapladık.

2.10.2022 03:45:19 tarihinde yayınlandı.

Xbox Game Pass’i diğer abonelik sistemlerinden ayıran en büyük nokta, birçok oyunu ön sipariş vermiş gibi ilk günden oynayabilmemizi sağlaması. Bizler de Xbox Game Pass ile birlikte çıkar çıkmaz oynayabileceğimiz bazı dev oyunları listelemek istedik. Bu listeyi hazırlarken de tüm bu oyunların toplam fiyatını ve 45 TL’lik Xbox Game Pass aboneliği ile toplamda kaç TL’nin cebimizde kalmasını sağlayabileceğimizi hesapladık.

Henüz ön siparişe açılmayan ve ülkemizdeki fiyatı belli olmayan oyunları ise en iyimser yerel fiyatlandırma ihtimalini düşünerek 300 TL’den listeye aldık. 300 TL’den hesapladığımız fiyatı belli olmayan birçok oyunun 60 dolardan (1107 TL) piyasaya sürüleceğini ve yerel fiyatlandırma yapıp yapmayacaklarının belli olmadığını belirtmekte fayda var.

İlk olarak A Plague Tale: Innocence ile karşımıza çıkan seri, oyuncuların büyük beğenisini topladıktan sonra çok daha kaliteli bir devam oyununa kavuşuyor! Paylaşılan oynanış görüntüleri ve fragmanları ile şimdiden bizleri etkilemeyi başaran oyun, ilk oyunun oynanış tarafındaki eksiklerini kapatarak oyunculara sunduğu deneyimi çok daha vurucu bir noktaya getirmeyi hedefliyor.

Geçtiğimiz haftalarda yeni bir oynanış fragmanı yayımlanan Atomic Heart’ün geliştiricileri, gelen ilginin ve oluşan beklentinin arttığını fark etmiş olacaklar ki oyunun sorunsuz bir çıkış dönemi yaşaması için biraz daha süreye ihtiyaç duyduklarına karar verdiler. Önümüzdeki yılın erken dönemlerinde piyasaya sürülecek olan yapım, şüphesiz ki oynanışı ve atmosferi ile yıla damga vuran oyunlardan bir tanesi olacak.

Obsidian’ın sevilen rol yapma serisi Pillars of Eternity’nin evreninde geçecek olan birinci şahıs bir rol yapma oyunu olacak olan Avowed, şirket içerisinde geliştirilme aşamasında (Pentiment, The Outer Worlds 2, Avowed) olan üç proje arasından en büyüğü diyebiliriz. Henüz çıkış tarihi belli olmasa da 2023’ün sonlarına doğru çıkması söylentiler arasında yer alıyor.

Devasa çok oyunculu bir oyun olacağı düşünülen Everwild, aynı zamanda kocaman bir dünyaya da sahip olacak. Henüz detaylar tam olarak belli olmasa da yıllardır geliştirilme aşamasında olan yapım, Sea of Thieves gibi yıllarca güncelleme alacak çok oyunculu bir oyun olarak karşımıza çıkmayı hedefliyor.

Oyun dünyasının efsaneleşmiş serilerinden bir tanesi olan Fable, Playground tarafından yeniden yorumlanacak ve bir ‘’reboot’’ ile karşımıza çıkacak. Forza Horizon’ın oyun motoru ile geliştirilmekte olan yapım, şüphesiz ki en az Forza Horizon kadar etkileyici gözükecek diyebiliriz.


Kaynak webtekno.com

 

Sıfırdan Modem Kurulumu Nasıl Yapılır? İşte Adım Adım Bilmeniz Gerekenler

Evinize gelen internet bağlantısını kullanmak için mutlaka bir modeme ihtiyacınız var çünkü bu modem sayesinde internet bağlantınız kullanılır bir kablolu ağa ya da kablosuz Wi-Fi ağına dönüşecektir. İlk kez internet bağlattığınız zaman pek çok internet servis sağlayıcı eve gelir ve modem kurulumu yapar. Ancak bazıları ek ücret talep ettiği için modem kurulumunu kullanıcı yapmayı tercih eder. Aynı şekilde yeni bir modem aldığınızda da bu kurulumu kendiniz yapmanız gerekir.

RTX 4060 Hakkında 1 İyi 1 Kötü Haber: Elektrik Faturası Düşmanı Olacak!

Her ne kadar fiyatları hevesimizi kursağımızda bırakıyor olsa da yeni nesil ekran kartları PC oyuncularını daima heyecanlandırmıştır. AMD son yıllarda piyasaya sürdüğü fiyat/performans ekran kartlarıyla pek çok oyuncunun takdirini kazanmış olsa da NVIDIA, hala ekran kartı denince akla gelen ilk marka konumunda ve oyuncular, yakın gelecekte tanıtılması beklenen RTX 4000 serisi için şimdiden heyecanlanmış durumdalar.

Googledan Pekin Kış Olimpiyatlarına Özel Cıvıl Cıvıl Doodle

Çin'in başkenti Pekin, bir süre sporseverlerin bir numaralı gündem maddesi olacak. Zira bugün itibarıyla başlayan Kış Olimpiyatları, 20 Şubat'a kadar devam edecek ve kış sporlarıyla ilgilenenler, bu süreçte sayısız etkinliğe doyacaklar. Bu önemli etkinliği atlamayan Google ise hazırladığı bir doodle ile Kış Olimpiyatları'nı kutladı.

Twitch Yayıncılarına Şafak Operasyonu: 8 İlde 18 Kişi Gözaltına Alındı!

Dünyanın en popüler canlı yayın platformu Twitch, Türkiye'de bir kez daha bir polis operasyonuyla gündeme geldi. İstanbul Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, İstanbul merkezli 8 ilde şafak operasyonu düzenledi. Yapılan operasyonlarla Twitch üzerinden dolandırıcılık yapıldığı ileri sürülen 18 kişi gözaltına alındı.