İlk Profesyonel Valorant Türkiye Liginin İsmi Açıklandı: Coca-Cola: Birlik

2019 yılında çıkış yapan ve tüm dünyada büyük bir ilgiyle oynanmaya devam eden Valorant, turnuvalarıyla da ülkemizde on binlerce oyuncu tarafından yakından takip ediliyor. Henüz profesyonel espor ligine sahip olmayan oyun, bu yıl bunu değiştirecek ve rekabeti üst seviyeye çıkarmayı hedefleyecek.

16.02.2022 02:46:23 tarihinde yayınlandı.

2019 yılında çıkış yapan ve tüm dünyada büyük bir ilgiyle oynanmaya devam eden Valorant, turnuvalarıyla da ülkemizde on binlerce oyuncu tarafından yakından takip ediliyor. Henüz profesyonel espor ligine sahip olmayan oyun, bu yıl bunu değiştirecek ve rekabeti üst seviyeye çıkarmayı hedefleyecek.

Bugün paylaşılan haberle birlikte Valorant Türkiye Ligi’nin isim sponsorluğunu kimin üstleneceği açıklandı. Paylaşılan habere göre 2022 yılında Valorant’ın ilk kez düzenleyeceği profesyonel espor liginin isim sponsoru, Coca-Cola oldu. 2022 yılında ülkemizdeki Valorant profesyonel liginin isminin Coca-Cola: Birlik olacağı açıklandı.

Riot Games, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgelerinde Valorant’ın profesyonel liglerini espor organizatörü iş ortakları üzerinden yapma kararı almıştı. Bunun üzerine Türkiye’de Valorant espor iş ortağı olarak ESA Esports & Media Riot seçildi. Ülkemizin tek başına bir bölge sayıldığı sistemde lig adının Türkçe olmasına karar verildi. ESA tarafından organize edilecek ligin adı da 2022 yılı için Coca-Cola: Birlik olarak belirlendi.

Bunun yanı sıra Coca-Cola, Valorant’ın Türkiye profesyonel ligi isim sponsorluğunun yanı sıra bütün yılı kapsayacak Türkiye’nin ilk kadın Valorant turnuva serisi olacak ESA Open Fire Rebels ile de ana partnerlik anlaşması imzaladı.


Kaynak webtekno.com

 

Savaştan Kaçan Ukraynalı Kadınlar Hakkında Yapılan Utanç Verici Paylaşımlar Sosyal Medyanın Gündeminde: İşte Gelen Tepkiler

Bildiğiniz üzere 21 Şubat’ı 22 Şubat’a bağlayan gece Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Ukrayna’nın doğusunda yer alan Rusya yanlısı sözde yönetimleri resmi olarak tanıma kararı aldığını açıklamış; bu açıklamanın ardından Rus ordusu Ukrayna’ya giriş yapmıştı. Rusya’nın resmen savaş ilan ettiği Ukrayna’da pek çok çatışma meydana gelirken, Ukrayna’da yaşayan insanlar da savaştan kaçmak için ülkelerini terk etmek zorunda kaldı. 

E-Postaların Resmi Belge Niteliği Taşıdığı KEP Adresi Ne Demek, Nasıl Alınır?

Günümüz teknoloji dünyasında artık pek çok işlemi kağıt ve kalem kullanmadan dijital ortamda gerçekleştiriyoruz. Ancak bu tür dijital belgeler her zaman resmi bir hukuki delil niteliği taşımıyor çünkü üzerinde kolaylıkla değişiklik yapılabiliyor. E-posta gibi dijital belgelerinizin resmi delil niteliği taşımasını istiyorsanız KEP yani kayıtlı elektronik posta adresi kullanmalı ve e-postalarınızı bu adres üzerinden alıp göndermelisiniz.

İsmini Görünce Geçmişe Gideceğiniz Bilgisayar Programları

Günümüzde her gün kullandığımız bilgisayarlarımızın nispeten kısa bir geçmişleri var. Ancak teknolojik gelişmelere o kadar güzel ayak uyduruyorlar ki her geçen gün birçok bilgisayar programı yazılmaya devam ediyor. Bilgisayarlarımızı kendi kişisel amaçlarımız için şekillendirmemize yardımcı olan bu programlar, bilgisayar icat edildiğinden beri geliştiriliyor.

Program Kullanmadan Bilgisayar Performansını Artırabileceğiniz 10 Temel Yöntem

Tüm teknoloji ürünleri zamanla yavaşlar ve eski performansını özletir. Windows işletim sistemine sahip masaüstü ya da dizüstü bilgisayarınız da yavaşladığı zaman oldukça sinir bozucu olabilir. Hem dizüstü bilgisayar performans artırma hem de masaüstü bilgisayar performans artırma işlemleri için kullanabileceğiniz bazı temel ve oldukça kolay bir şekilde uygulayabileceğiniz yöntemler var.

Para Yardımı Yapıyoruz Deyip İnsanların Tüm Bilgilerini Çalan Bu İnternet Çetesine Dikkat! İşte Dolandırıcıların Yeni Yöntemi

Milyonlarca insanın birbiriyle iletişim içerisinde olduğu bir ortam olması sebebiyle internet çoğu zaman kamuoyu oluşturmak, gerektiğinde ise yardım toplamak için mükemmel bir fırsat olabiliyor. Ancak hepimiz biliyoruz ki bu durum aynı zamanda internetin, insanların yardımsever ve iyi niyetli duygularından faydalanarak kendilerine çıkar sağlamak isteyen kötü niyetli insanların da yuvası olmak için de oldukça uygun bir ortam olduğu anlamına geliyor.