Batman: Arkham Serisiyle Tanıdığımız Rocksteady’nin Yeni Oyunu Suicide Squad: Kill the Justice League Ertelendi

2016 yılında izleyicilerin beğenisine sunulan ancak çokça eleştiri alan Suicide Squad’ın ilk filmi, pek çok sinema severe göre DC’nin en kötü filmi olmuştu. 2021 yılında çıkan The Suicide Squad ile mutsuz hayranlarını bir nebze de olsa sevindiren DC, geçen yıl yapılan ‘DC FanDome’ isimli etkinlikte de bir Suicide Squad oyunu tanıtmıştı.

20.02.2022 12:30:21 tarihinde yayınlandı.

2016 yılında izleyicilerin beğenisine sunulan ancak çokça eleştiri alan Suicide Squad’ın ilk filmi, pek çok sinema severe göre DC’nin en kötü filmi olmuştu. 2021 yılında çıkan The Suicide Squad ile mutsuz hayranlarını bir nebze de olsa sevindiren DC, geçen yıl yapılan ‘DC FanDome’ isimli etkinlikte de bir Suicide Squad oyunu tanıtmıştı.

Suicide Squad: Kill The Justice League isimli bu oyun, daha önce büyük bir başarı yakalayan Batman: Arkham serisinin yapımcısı Rocksteady tarafından yapılıyordu. Ancak bugün yapılan bir açıklamaya göre bu yıl çıkması planlanan oyun ne yazık ki 2023 yılına ertelendi.

Oyun, filmlerde de gördüğümüz Suicide Squad’ın, Batman ve Superman gibi süper kahramanları öldürme mücadelesini konu alıyor. Harley Quinn, Deadshot, Kaptan Bumerang ve King Shark’dan oluşan ekibimiz, uzaylılar tarafından zihinleri ele geçirilen Justice League’i öldürmesi için görevlendirilir. Tıpkı ilk filmde olduğu gibi kafalarında patlayıcılarla birlikte Metropolis şehrine gelen karakterlerimiz, Justice League’in bir zamanlar kahraman olan üyelerini tek tek bulacak ve avlayacaktır.

Açık dünya olacağı açıklanan oyunda ekipte tüm karakterler kontrol edebileceğimiz söylenmişti. Bugün yapılan açıklamaya göre henüz sistem gereksinimleri bile ortaya çıkmayan bu oyun, 2023 yılına ertelendi.  Oyunun kesin çıkış tarihi ve sistem gereksinimleri hakkında ise henüz bir açıklama yapılmadı.

İLGİLİ HABER Battlefield 2042nin Tamamen Ücretsiz Olacağı Söyleniyor: Peki EA Oyunlarını Gerçekten Bedavaya Sunmaya Başlayabilir mi?

[YOUTUBE:KRKZ1ewc9f0][/YOUTUBE


Kaynak webtekno.com

 

Görüntü Yönetmenini Yanlışlıkla Öldüren Alec Baldwin, Twitter Hesabını Kapattı

Hollywood dünyası, bundan birkaç ay önce akıllara durgunluk veren bir olayla sarsılmıştı. Dünyaca ünlü aktör Alec Baldwin, Rust isimli filmin çekimleri sırasında görüntü yönetmeni olarak görev yapan Halyna Hutchins'i yanlışlıkla öldürmüştü. Olayın nasıl yaşandığı tam olarak anlaşılamazken, Baldwin hakkında herhangi bir suç unsuru oluşmadığı ifade edilmişti. 

Türk Telekom, Yenilenmiş Telefon Satışına Başladı: 12 Ay Taksitle Alınabilecek!

Ülkemizde özellikle döviz kurundaki artışla birlikte sıfır akıllı telefonlara erişmek günden güne zorlaşırken, yenilenmiş ikinci el telefon sektörüne olan rağbet artmaya devam ediyor. Bu kapsamda ülkemizde hizmet veren kuruluşların sayısı her geçen gün artıyor. Bu kuruluşlar arasına son katılan isimse Türk Telekom oldu.

‘Yıl Olmuş 2022, Taahhüt mü Kaldı?’ Diyenlere Fiber Hızında İnternet: Millenicom

İnternet, özellikle de son 10 yıldır hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline geldi. Hal böyle olunca da hepimiz, mümkün olan en uygun fiyata en iyi internete sahip olmayı istiyoruz. Ancak bu iş Türkiye’de pek de kolay değil. Hizmet veren pek çok şirket, sunduğu paketlere kıyasla oldukça yüksek bedeller istiyorlar. Şimdi sizlere, uygun fiyata kaliteli internet hizmeti alabileceğiniz Millenicom’dan bahsedeceğiz.