Yerli Kripto Para Platformu Bitlo, 3 Milyon TL Değerinde WAVES Coin Daha Dağıtıyor

Türkiye’de faaliyet gösteren kripto varlık platformu Bitlo, 8 Nisan’da başlayan 3 milyon TL’lik WAVES coin dağıtımı kampanyasını yoğun istek üzerine yenileyeceğini açıkladı. Platform, 25 Mayıs 2022 tarihine kadar tüm yeni kullanıcılara 3 milyon TL değerinde daha WAVES coin dağıtacağını duyurdu. Toplamda ise 6 milyon TL’lik hediye coin dağıtılmış olacak!

30.04.2022 20:30:21 tarihinde yayınlandı.

Türkiye’de faaliyet gösteren kripto varlık platformu Bitlo, 8 Nisan’da başlayan 3 milyon TL’lik WAVES coin dağıtımı kampanyasını yoğun istek üzerine yenileyeceğini açıkladı. Platform, 25 Mayıs 2022 tarihine kadar tüm yeni kullanıcılara 3 milyon TL değerinde daha WAVES coin dağıtacağını duyurdu. Toplamda ise 6 milyon TL’lik hediye coin dağıtılmış olacak!

Bitlo’nun WAVES coin hediye kampanyasına dahil olmak isteyen kişiler, bu bağlantıya tıklayarak kampanya katılım şartlarını okuyabilir ve şartları karşılayarak ücretsiz WAVES coin sahibi olabilirler. Kampanya kapsamında her yeni üye 30 TL değerinde WAVES kazanırken, referans linkiyle arkadaşlarını da platforma üye yapanlar, her arkadaşı için 15 TL değerinde daha WAVES kazanacak.

Toplamda 6 milyon TL değerindeki WAVES coinin dağıtılacağı kampanya hakkında konuşan Bitlo CEO’su Mustafa Alpay, şunları söyledi:

“Büyüyen ve gelişen kripto varlık endüstrisinde ödüller ile pek çok avantajın kilidini açıyoruz. Bu alandaki yeniliklere en ön sırada yer veriyoruz. Yeni ödüller, ticaret ücreti indirimleri, yeni ürünlere erken erişim ve daha fazlasını sunmaya devam edeceğiz. Etkinliklerin kullanıcılarımızın kripto deneyimini eğlenceli hale getirerek, önemli ölçüde gelişmelerine yardımcı olacağına inanıyorum.”

2016’da merkeziyetsiz bir yapı olarak kurulan Waves, bugün DeFi ekosisteminin en dikkat çeken blok zincirlerinden biri. Neutrino USD (USDN) stablecoinine ve işletmeler için özel bir zincire de ev sahipliği yapan ağ, geliştiricilerin kolaylıkla akıllı sözleşmeler ve merkeziyetsiz uygulamalar oluşturabilmesine olanak sağlıyor. Saniyede 100 işlem gerçekleştirebilen ölçeklenebilir yapıya sahip blok zincir, Waves 2.0 olarak güncellendi.

Waves 2.0, ekosistemin bağlantılılığını ve birlikte çalışabilirliğini artıracak bir dizi çapraz zincir köprünün devreye alınmasıyla birlikte Waves'in Merkezi Olmayan Otonom Organizasyonu (DAO) için yeni girişimler uygulayacak. Coin’i ise ekosistemi destekleyen kripto para birimi olarak önde gelen DeFi coinleri arasında sayılıyor. Waves’in ekosistemi günden güne gelişirken DeFi devrimine de öncülük ediyor.

2018 yılında kurulan Bitlo, Türk sermayeli en eski kripto varlık borsalarından birisi olarak biliniyor. Kripto araştırma ekibinin detaylı çalışmaları ile sadece kaliteli blockchain projelerinin marketleri borsada listeniyor. Örneğin Polygon (MATIC) projesi Türk kripto para borsaları arasında ilk olarak Bitlo’da listelendi ve bu dönemi takip eden birkaç yıl içerisinde en çok kazandıran coinlerden birisi olarak dikkatleri çekmişti.

Şu anda ise borsada 60’dan fazla kripto varlık listelenmiş durumda. Kripto para sayısını gün geçtikçe arttıran Bitlo, sürekli popüler projeleri ve konuları takip ediyor. Geçtiğimiz yıllarda öne çıkan projelerden biri olan DeFi coin marketlerini açarlarken bu yıl Metaverse, Web3.0 ve NFT gibi başlıklara yoğunlaşarak önemli kripto varlıkları da listelerine eklediler. 

Bununla birlikte, hangi coinin hangi ağda olduğunu görmeyi kolaylaştıran bir web tasarımıyla da Türkiye’de bir ilk olarak “Kripto Para Kategorileri”ni açtılar. Böylelikle yatırımcıların aklındaki birçok soruya da cevap vermiş olan platform şu anda 14 tane kripto para kategorisi barındırıyor ve bunlar sürekli güncelleniyor.

Bitlo ayrıca, Bitlo Crypto Fund (BCF) isimli şirketi ile blockchain projelerine 5 milyon TL’ye kadar bütçe ile destek oluyor. Kripto şirketlerine, kripto protokollerine ve fintech girişimlerine erken aşamada yatırım yapan Bitlo Crypto Fund (BCF), Bitlo Teknoloji A.Ş. bünyesinde kuruldu. Şirket sadece ödeme aracı olacak veya spekülatif projelere destek olmuyor. Yenilikçi, özgün ve işlevler tüm sektörlere açık!


Kaynak webtekno.com

 

Oyun Oynarken Dış Dünya ile İrtibatınızı Kesen Kulaklık: EKSA E7000

Son dönemlerde piyasaya sürdüğü kulaklık modelleri ile dikkatleri üzerine toplayan EKSA, bu kez de hem fiyatı hem de tasarımıyla ön plana çıkan oyuncu kulaklığı E7000 ile karşımıza çıktı. “Kurt adam” temalı ve aydınlatmalı bir tasarıma sahip olan kulaklıklar, makul fiyatı ile Türkiye’deki oyun tutkunlarının da aklını çelecek gibi görünüyor.

Dünya’nın Çekirdeği Zannedilenden Çok Daha Hızlı Soğuyor: Peki Dünyanın Çekirdeği Soğursa Ne Olur?

Güneş Sisteminin yaşanılabilir tek gezegeni olan Dünyamızın sonu mu yaklaşıyor? Dünya’nın sonunun yakın olmadığı ama gün geçtikçe yaklaştığı aşikar zira biz insanlar onu ve onun atmosferini yaşanılamaz hale getirenleriz, bu bir gerçek. Dünya’nın sonunu yaklaştıran faktörlerden biri biziz evet ancak Dünya da kendi sonunu yaklaştırıyor.

LoL Şampiyonlarından Azir’in CTleri, Tüm Yetenekleri, Güçlü ve Zayıf Özellikleri

Orta koridorun en kendine has karakterlerinden bir tanesi olan Azir, iyi oynayabilen bir oyuncunun elinde gerçekten tek kişilik ordu olabiliyor. Azir, yetenek gücünü baz alan bir karakter olsa da kendisine büyücü demek pek doğru olmuyor. Neticede Shurima imparatorluğunun kralı olan bu dostumuz kendine özel bir yeri en azından hikaye çapında hakediyor

Instagram Hikayeler’deki “Ukrayna’yı Kurtar” Kampanyasına Dikkat: Neden Şüpheyle Yaklaşmalısınız?

Rusya – Ukrayna arasındaki savaş artık resmen Ukrayna sınırları içinde başlamış ve devam ediyorken, sosyal medyada bugün dikkat çeken bir bağış kampanyası başlatıldı. Daha önce de pek çok kez gündeme gelen Plant A Tree tarafından başlatılan kampanya, organizasyonun diğer kampanyaları gibi son günlerin gündemini konu aldı ve ‘Save Ukraine (Ukrayna’yı Kurtar)’ adıyla başlatıldı.

Malum, Fiyatlar Uçtu Gitti: Peki İkinci El Ekran Kartı Alınır mı?

Ekran kartları özellikle günümüzde oldukça büyük bir problem. Güncel oyunları iyi bir performans ile oynamak için kaliteli bir ekran kartı gerekmesinin yanı sıra buna eşdeğer oranla ekran kartlarının fiyatının da yükselmesi işleri bir hayli zorlaştırıyor. 'Fiyat performans' adı altında uygun fiyatta ortalama bir performans sergileyebilecek ekran kartlarının fiyatları bile dudak uçuklatır hale geldi.