vivo, Telefonlarına 2 Yıl Boyunca Android Güncellemesi Sözü Verdi

Dünyanın en çok akıllı telefon satan 5. markası vivo’nun Kocaeli, Gebze’deki fabrikasına gittik. Fabrika gezisi öncesinde yeni telefonları V25, V35 ve V22s için ön sipariş kampanyası başlattığını duyuran vivo yetkilileri, kampanya kapsamında verilecek iddialı hediyeleri de açıkladı.

15.03.2023 18:00:28 tarihinde yayınlandı.

Dünyanın en çok akıllı telefon satan 5. markası vivo’nun Kocaeli, Gebze’deki fabrikasına gittik. Fabrika gezisi öncesinde yeni telefonları V25, V35 ve V22s için ön sipariş kampanyası başlattığını duyuran vivo yetkilileri, kampanya kapsamında verilecek iddialı hediyeleri de açıkladı.

Firmanın çiceği burnunda telefonları V25, V35 ve V22s’i eğer vivo Shop üzerinden sipariş verirseniz 2 yıl garantiye ek +1 yıl garanti, 2 yıl boyunca Android güncellemelerini alma garantisi, 3 boyunca güvenlik güncelleme garantisi, 1599 TL değerinde ve aktif gürültü engelleme özelliğine sahip TWS Bluetooth kulaklık, araç içi şarj cihazı ve bir de FIFA futbol topu hediye ve avantajlarına kavuşabilirsiniz. Telefonlara göz atmak ve sipariş vermek için buraya tıklayabilirsiniz. 

vivo Türkiye Genel Müdürü Ted Dai’nin açıklamalarına göre firma, tüm dünyada benimsediği Benfen felsefesine göre hareket ediyor ve “toplum için değer yaratma” misyonunu benimsiyor. Ted Dai’ye göre bu felsefe doğrultusunda vivo, tüm üretim tesislerinde aynı kalite ve standardı yakalamak için çalışmaya devam ediyor. 

Diğer taraftan Ipsos tarafından yapılan araştırmaya göre vivo, %72 oranla Türkiye’deki akıllı telefon kullanıcılarının en çok tavsiye ettiği marka konumunda olduğu da basın toplantısında paylaşılan bilgiler arasındaydı. 

Bu ön sipariş kampanyasının sadece Vivo Türkiye’nin resmi Türkiye mağazası üzerinden yapılacak alışverişlerde geçerli olduğunu da belirtelim. Hem yazılım güncellemeleri hem diğer hediyeler düşünüldüğünde akıllı telefon arayanlar için avantajlı bir kampanya olduğunu belirtmemizde yarar var. 

vivo Türkiye fabrikası, yeni akıllı telefonları ve ön sipariş kampanyası hakkındaki görüş, düşünce ve önerilerinizi yorumlar bölümünde bekliyoruz.


Kaynak webtekno.com

 

Televizyon İzlerken Bir Anda Karşımıza Çıkıp Endişelendiren Tuner Çıkışı Aşırı Yüklendi Uyarısı Ne Demek, Nasıl Düzeltilir?

Artık geleneksel televizyon sistemleri yerine internet üzerinden takip ettiğimiz yeni bir izleme alışkanlığına sahip olsak bile hala kullanıcıların büyük bir bölümü merkezi uydu sistemi ya da çanak anten üzerinden televizyon izliyor. Böyle bir bağlantı sırasında kullanıcıların karşısına ansızın çıkan ‘Tuner çıkışı aşırı yüklendi.’ hata uyarısı çoğu zaman korkutucu oluyor çünkü aşırı yüklenme cümlesi akıllara elektriksel bir sorunu getiriyor.

Spotify, Ücretli Abone Sayısını Açıkladı: Abone Sayısı Arttı, Kazandığı Para Azaldı...

Dünyanın en popüler çevrimiçi müzik ve podcast platformları arasında yer alan Spotify, 2022'nin üçüncü çeyreğine ilişkin mali durum raporunu paylaştı. Şirket tarafından yapılan açıklamalar platformda büyüme olduğunu gösteriyor olsa da sonuç yatırımcıları memnun etmedi. Zira açıklamalara paralel olarak Spotify hisselerinde yüzde 6'lık düşüş yaşandı. Gelin hep birlikte, Spotify'ın paylaştığı rakamlara bakalım.