Tüm Acılarına Rağmen Gülümseyen Fenomen Amca Hide The Pain Herold Vodafoneun Reklam Yüzü Oldu

İnternette çoğunlukla 9GAG ile başlayan ve o günden bu zamana çok garip bir düzeye evrilen ‘meme’ kültürünün şüphesiz en çok tanınan suratlarından biri olan ‘Hide The Pain Harold’ bugün artık o kadar fazla kullanılmasa da görünce herkesin tanıdık hissettiği bir surat.

5.08.2022 17:15:13 tarihinde yayınlandı.

İnternette çoğunlukla 9GAG ile başlayan ve o günden bu zamana çok garip bir düzeye evrilen ‘meme’ kültürünün şüphesiz en çok tanınan suratlarından biri olan ‘Hide The Pain Harold’ bugün artık o kadar fazla kullanılmasa da görünce herkesin tanıdık hissettiği bir surat.

Küresel telekomünikasyon şirketi Vodafone, akıllıca bir reklamcılık hamlesi yaparak gerçek ismi Andras Arato olan Hide The Pain Harold meme’nin yüzünü reklamlarında kullanmaya başladı. Gelin reklamı beraber izleyelim.

Reklamda Vodafone, ‘acısını gizleyen Harold’u gerçek anlamıyla kullanmış. Reklamdaki adam bir park cezası aldıktan sonra arabasının çalınmasıyla karşı karşıya kalıyor, hafta sonu patronunun çiçeğine bakması gerektiğini öğreniyor. Harold da acısını gizleyerek ekrana bakıyor.

Arató'nun karakteri, yaşadığı durumlardan duyduğu rahatsızlığı bastırıyor çünkü yeniden başlatılan 'Vodafone Happy' programının kazananı olarak seçildiğine dair bir bildirim aldı. Vodafone Happy Programı, müşterileri sadakatlerinden ötürü Dubai gezisi, MINI Full Electric araba ve L5 lazer televizyon gibi ödüllerle ödüllendiren bir programdır.

İLGİLİ HABER Her Gördüğümüzde Yüzümüzü Güldürüp Her Olaya Şıp Diye Oturan 8 Memein Hikayesi


Kaynak webtekno.com

 

Binance, Terra (LUNA) İçin Çekim İşlemlerini Durdurdu

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, birkaç gündür piyasaların altını üstüne getiren kripto para birimi Terra (LUNA) ile ilgili dikkat çeken bir açıklamada bulundu. Borsanın internet sitesinden yapılan resmi duyuruda kripto para birimi için çekim işlemlerinin askıya alındığı bildirildi.

Bilimsel Olarak Kaygıyı Yüzde 65 Oranında Azaltan Şarkı: Weightless

Günlük yaşam biz insanlar için bazen çok yorucu olabiliyor. Kendi kontrolümüz dışında oluşan olaylarla yıpranıyor ve bazı psikolojik sorunlar yaşamaya başlıyoruz. Özellikle koronavirüs pandemisi, ekonomik zorluklar, kişisel hayatımızda yaşadığımız durumlar bizlerde anksiyete; yani kaygı bozukluğu oluşumuna neden oluyor. Çok üst seviyelerde hayata devam etme yeteneğinizi bile engellemeye başlayan anksiyete çok da hafife alınabilecek bir rahatsızlık değil.

Apple, iPhone 15 Modellerinde Köklü Bir Değişikliğe Gidebilir

Teknoloji sektörünün en büyük isimlerinden Apple, akıllı telefon piyasasında adından söz ettirmeye devam ediyor. Serinin satışa sunulan son modeli olan iPhone 13 yaklaşık dört ay önce ilk kez tanıtılmıştı. Tanıtıldığı tarihten bu yana da iPhone 13’ün çalkantılı dönemlerden geçtiğini söyleyebiliriz. Kara borsaya düşeceği konuşulan telefon aynı zamanda ‘ekran tamiri’ kısıtlamasıyla da gündeme gelmişti.

Need For Speed Mobilea Ait Olduğu İddia Edilen Oynanış Videosu Sızdırıldı!

Need For Speed’in yeni oyunuyla ilgili çok sayıda iddia ortaya atılmıştı. Özellikle oyuncuları büyük bir kısmını kızdıran, yeni oyunun Battlefield 6’ya ağırlık verilmesi nedeniyle ertelenmesi olmuştu. Geçtiğimiz ay ortaya çıkan bazı iddialar ise yeni oyunun bu yıl içerisinde çıkabileceğine ancak bilgisayar sürümüne yer verilmeyeceğine işaret ediyordu.