Sonynin Yeni Kulaklıkları WF-100MX4ün Tanıtım Videosu Sızdırıldı

Sony, yakın bir zamanda WF-100XM4 adlı yeni Bluetooth kulak içi kulaklıklarını piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Yeni kulaklıkların lansman tarihi ve fiyatı gibi bilgiler resmi olarak açıklanmamışken, kulaklığın tanıtım videosu Reddit'te sızdırıldı.

23.02.2022 18:45:14 tarihinde yayınlandı.

Sony, yakın bir zamanda WF-100XM4 adlı yeni Bluetooth kulak içi kulaklıklarını piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Yeni kulaklıkların lansman tarihi ve fiyatı gibi bilgiler resmi olarak açıklanmamışken, kulaklığın tanıtım videosu Reddit'te sızdırıldı.

Sızdırılan videoya göre yeni kulaklıklar, IPX4 su geçirmez sertifikası ile birlikte geliyor ve sesli asistanla birlikte gürültü engelleme gibi birçok özelliğe sahip. Sony, video artık kullanıcıların eline geçmiş olsa da V1 işlemciye sahip yeni kulaklığın resmi tanıtım tarihi hakkında bir açıklama yapmadı.

Yukarıda paylaştığımız videodan da göreceğiniz üzere WF-100XM4 kulaklıkların siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneğine sahip olması bekleniyor. Bluetooth kulaklıklar, güçlü aktif gürültü engelleme, çift geri beslemeli gürültü azaltma gibi özelliklere sahipken aynı zamanda kullanıcılarına sesli asistan sayesinde Amazon Alexa ve Google Asistan'a erişim özelliği sunuyor. 

WF-100XM4 Bluetooth kulaklıklar, eller serbest özelliğine sahip olmasının yanı sıra tam şarjla birlikte 8 saate kadar kullanım süresi sunuyor. Hem USB-C bağlantısı üzerinden hem de kablosuz şarj imkanı sunan kulaklıkların ne zaman ve hangi fiyat etiketi ile çıkacağı henüz bilinmiyor ancak bu konuda uzman birçok isim, WF-100XM4'ün Sony'nin önceki kulaklıklarıyla benzer bir fiyata sahip olacağını belirtiyor.


Kaynak webtekno.com

 

Yapay Zekânın Gizlilik Sorununu Çözebilecek Teknikler

Çağımızın yükselen teknolojisi yapay zekâ, sivil planlamadan sağlık hizmetlerine ve siber güvenliğe kadar tüm endüstrilerde bir dönüşümü vadediyor. Lakin gizlilik, özellikle uyum ve düzenleme söz konusu olduğunda sektörde çözülemeyen bir zorluk olmaya devam ediyor. Hatta pek çok şirket, kişisel verilerin sızdırılması nedeniyle gündeme geliyor.

Aero Instagram Nedir, Kullanması Neden Sakıncalı?

Günümüz dünyası artık bir sosyal medya dünyası. Sosyal medya denilince akla gelen ilk platform elbette Instagram. Dünya çapında iki milyara yakın aktif kullanıcıya sahip olan Instagram, mobil uygulaması üzerinde pek çok güncelleme yapıyor ancak o kadar kullanıcıyı memnun etmek kolay değil. Bu noktada devreye Aero Instagram ya da diğer adıyla AeroInsta gibi farklı uygulamalar giriyor.