realme, Peynir Ekmek Gibi Satması Muhtemel Kablosuz Kulaklık Buds Air 2yi Duyurdu

Çinli teknoloji şirketi OPPO'nun alt markalarından bir tanesi olarak hizmet vermeye devam eden realme, Hindistan'da düzenlediği bir etkinlikte yeni kablosuz kulaklığı "Buds Air 2"yi duyurdu. Sunduğu teknik özelliklere kıyasla neredeyse bedava diyebileceğimiz bir fiyat etiketine sahip olan kablosuz kulaklık, 2021'in en çok satan modelleri arasına yerleşmeyi başaracak gibi duruyor. 

26.02.2022 00:45:18 tarihinde yayınlandı.

Çinli teknoloji şirketi OPPO'nun alt markalarından bir tanesi olarak hizmet vermeye devam eden realme, Hindistan'da düzenlediği bir etkinlikte yeni kablosuz kulaklığı "Buds Air 2"yi duyurdu. Sunduğu teknik özelliklere kıyasla neredeyse bedava diyebileceğimiz bir fiyat etiketine sahip olan kablosuz kulaklık, 2021'in en çok satan modelleri arasına yerleşmeyi başaracak gibi duruyor. 

realme'nin yeni kablosuz kulaklıkları hem aktif hem de pasif gürültü engelleme imkanı sunuyor. Bu bağlamda, sahip olduğu mikrofon sistemi ile 25 desibele kadar olan düşük frekanstaki tüm gürültüyü ortadan kaldıran Buds Air 2, farklı boyutlardaki kulaklık tıkaçları ile de pasif gürültü engelleme imkanı sunuyor. Ayrıca bu aktif gürültü engelleme özelliğinin sunulmasını sağlayan R2 işlemci, gecikme süresini yüzde 35 oranında iyileştirirken, Bluetooth 5.2 desteği de sunuyor.

realme Buds Air 2'nin 10 mm'lik Hi-Fi destekli sürücüleri bulunuyor. Kullanıcılar, realme tarafından geliştirilen Link isimli uygulamayı kullanarak bu sürücülerin farklı modlarda çalışmasını sağlayabiliyorlar. Bu modlardan en dikkat çekici olanı ise "Bass Boost +". Ayrıca bu kablosuz kulaklıklar, 88 ms gecikme süresi ile oyuncular için de avantaj sağlıyor. Üstelik "Oyun Modu" aktif edildiğinde devreye giren düşük gecikme süresi, kulaklıkların güç tüketimi etkilemiyor. Ancak bu mod açıkken telefonunuzu bırakıp metrelerce uzağa gidemiyorsunuz.

İLGİLİ HABER Nokia, 35 Saate Kadar Kullanım İmkanı Sunan Kablosuz Kulaklık Power Earbuds Liteı Duyurdu

Güç tüketimi demişken; realme'nin yeni kablosuz kulaklıkları 5 saate kadar kesintisiz kullanım imkanı sunuyor. Bu süreye şarj kutusunu da eklediğimizde, 25 saat gibi etkileyici bir değer ile karşılaşıyoruz. Hızlı şarj desteği de sunan Buds Air 2'yi sadece 10 dakika şarj ederseniz, 2 saat kadar kullanım imkanı yakalayabileceğinizi de belirtelim.

realme Buds Air 2'nin sahip olduğu diğer özellikler arasında IPX5 sertifikası, 4,1 gramlık kulaklık ağırlığı ve dokunmatik kontrol gibi şeyler bulunuyor. Siyah ya da beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği ile satın alınabilen kablosuz kulaklıkların fiyatı ise sadece 45 dolar olarak açıklandı. Ürünün Türkiye pazarına gelip gelmeyeceği şu an için netleşmedi.


Kaynak webtekno.com

 

En Çok Satılan 10 Telefondan 7si iPhone! İşte En Popüler 10 Akıllı Telefon

Pazar araştırma şirketi Counterpoint, 2021 yılının en çok satan akıllı telefonlarını açıkladı. Aralarında Türkiye'nin de olduğu 50'den fazla ülkede yapılan araştırma, geçtiğimiz yılın en çok tercih edilen akıllı telefonunun iPhone 12 olduğunu gözler önüne serdi. Listenin ilk 10 sırasına baktığımızda Apple'ın 7 model ile açık ara liderliğini görüyoruz. Samsung 1, Xiaomi ise 2 modelle listede kendisine yer buldu.

RTX 4060 Hakkında 1 İyi 1 Kötü Haber: Elektrik Faturası Düşmanı Olacak!

Her ne kadar fiyatları hevesimizi kursağımızda bırakıyor olsa da yeni nesil ekran kartları PC oyuncularını daima heyecanlandırmıştır. AMD son yıllarda piyasaya sürdüğü fiyat/performans ekran kartlarıyla pek çok oyuncunun takdirini kazanmış olsa da NVIDIA, hala ekran kartı denince akla gelen ilk marka konumunda ve oyuncular, yakın gelecekte tanıtılması beklenen RTX 4000 serisi için şimdiden heyecanlanmış durumdalar.

Sonunda GTA 6 Geliyor! Rockstardan İlk Açıklama Geldi

ABD merkezli dev oyun şirketi Rockstar tarafından geliştirilen Grand Theft Auto serisi; kısaca GTA,  dünyanın en popüler oyunları arasında yer alıyor. Serinin beşinci oyunu GTA 5 de ilk piyasaya sürüldüğü 2013 yılından beri dünyanın en çok satan oyunları arasında yerini almış durumda. Tabii ki bu kadar çok sevilen bir serinin sıradaki oyunu da birçok hayran tarafından sabırsızlıkla bekleniyordu.

LoL Şampiyonlarından Gangplankin CTleri, Tüm Yetenekleri, Güçlü ve Zayıf Özellikleri

Üst koridorun en kendine has karakterlerinden biri olan Gangplank, oynaması ve öğrenmesi biraz zaman alan karakterlerden bir tanesi. Birçok karakterin kendine has bir zorluğu olsa da Gangplank bu konuda muhaliflerine göre bir tık daha zorluk konusunda ön planda oluyor. İşin sonunda tecrübe herşeyin çözümü fakat yinede bunu belirtmek gerekiyor. Gangplank zor olmasına karşın öğrenildiğinde en çok keyif veren ve insanı tatmin eden karakterlerden bir tanesi.