Oyunculara Saç Baş Yoldurtan Elden Ring’de Yeni Dünya Rekoru! Koca Oyun 9 Dakikadan Kısa Sürede Bitti

Birkaç ay önce resmen çıkış yapan ve birçok incelemeden yüksek puanlarla çıkmayı başaran Elden Ring, ardarda gelen rekorlarla gündeme oturdu. FromSoftware tarafından geliştirilen ve ilk çıtığı zamanlar büyük performans sorunlarının gölgesinde kalan, yapılan güncellemeler ile daha stabil bir hale gelen ve son haftalarda speedrun rekorlarında adı geçen oyun, bir YouTuber tarafından iki günde iki kez rekor ile anıldı. 

13.04.2022 18:00:30 tarihinde yayınlandı.

Birkaç ay önce resmen çıkış yapan ve birçok incelemeden yüksek puanlarla çıkmayı başaran Elden Ring, ardarda gelen rekorlarla gündeme oturdu. FromSoftware tarafından geliştirilen ve ilk çıtığı zamanlar büyük performans sorunlarının gölgesinde kalan, yapılan güncellemeler ile daha stabil bir hale gelen ve son haftalarda speedrun rekorlarında adı geçen oyun, bir YouTuber tarafından iki günde iki kez rekor ile anıldı. 

YouTube'da içerik üreten ve 285 bin civarında abonesi olan bir oyuncu, art arda üç kez bu oyunu çok kısa sürelerde bitirdi. Elde edilen süreler gün geçtikçe daha da kısalırken, birçok oyuncunun bu oyunu oynarken saç baş yolması YouTuber'ın ne kadar başarılı bir işe imza attığını gösterdi. Distortion2 isimli YouTuber, oyunu önce 18 dakika, sonra 12 dakika ve en sonuna 9 dakika içerisinde btirmeyi başardı.

Yayınlanan videolara göre oyuncular için bir çile olan Elden Ring oyununu geçtiğimiz hafta 18 dakikada, iki gün önce 12 dakikada ve bugün 9 dakikanın altında bitiren Distortion2 isimli YouTube kanalı, bir hata sebebiyle bu sürelere ulaştı. Öyle ki kaynağı henüz bilinmeyen bir .zip hatası, oyunun büyük bölümlerinin kısa sürede atlanmasını sağlıyor. Bu da çok hızlı bir şekilde son bölümlere ulaşabilmenin önünü açıyor.

Elde edilen rekor videosunda bu .zip hatasından faydalanan YouTuber, yalnızca boss ile dövüşerek oyunu bitiriyor. Ayrıca boss ile de uğraşmak istemeyenler için yol da gösteriyor. Söylenenlere göre bu hata sayesinde boss'un dünya haritasının altında ortaya çıkması sağlanabiliyor. Bu durum onu doğar doğmaz öldürdürüğünden herhangi bir dövüş yapmadan oyunun bitmesini sağlıyor.

Konu ile ilgili henüz ne yayıncı Bandai Namco'dan, ne de geliştirici FromSoftware'dan bir açıklama yapılmadı. Ancak yayınlanacak yeni yamanın bu sorunu ortadan kaldırması bekleniyor.


Kaynak webtekno.com

 

Meta, Avatarlarınıza Kıyafet Alabileceğiniz Sanal Giyim Mağazası Açıyor (Prada Giymek Avatarımıza Nasip Olacakmış)

Gelecekte trilyonlarca dolarlık bir sektör olması beklenen metaverse’e yönelik birçok teknoloji devinden hamle geliyor. Bu konuya en çok ilgi gösteren şirketin Meta (eski adıyla Facebook) olduğunu söylememiz yanlış olmaz. ABD merkezli teknoloji devi, metaverse için adını değiştirmiş ve bu konudaki hamlelerine şimdiden başlamıştı.

LoL Şampiyonlarından Kalista’in CTleri, Tüm Yetenekleri, Güçlü ve Zayıf Özellikleri

Kalista League of Legends’daki en kendine has karakterlerden bir tanesi. Kendince kompleks bir oynanışa sahip olsa da aslında bu kompleks oynanışı karakteri güçlü yapan detay diyebiliriz. Normal saldırıyla yürümek yerine etrafta tavşan gibi zıpladığı için Kalista menzilini kullanarak haraslama konusunda kendince özel bir yere sahip diyebiliriz. Tabii ki bu durum çok kolay gözükmese de alışılmayacak bir şey de değil.

Her Kuruşunu Hak Eden Uygun Fiyatlı Samsung Akıllı Telefon Tavsiyeleri

Tuşlu telefonlar için Nokia ne demekse Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlar için de Samsung aynı anlama gelir. Pek çok kullanıcı özelliklerine bakmaksızın kendine bir Samsung marka akıllı telefon alır çünkü ister istemez uzun süredir piyasada olan bu markaya güvenir. Şirketin son yıllarda piyasaya sunduğu amiral gemisi modellerin fiyatının yüksekliği ise bazı kullanıcıları bir adım geri atmak zorunda hissettiriyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğanın "Bizden Önce Doğru Dürüst Ambulans Yoktu" Açıklaması Tartışma Yarattı: İşte Gelen Tepkiler

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün partisinin genel merkezinde gerçekleştirilen Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda kürsüye çıkarak bazı açıklamalarda bulundu. Ülke gündemi ve ekonomiye dair açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı, söylediği bir ifadeyle sosyal medyada fazlaca konuşulmaya başladı.