Need For Speed Mobilea Ait Olduğu İddia Edilen Oynanış Videosu Sızdırıldı!

Need For Speed’in yeni oyunuyla ilgili çok sayıda iddia ortaya atılmıştı. Özellikle oyuncuları büyük bir kısmını kızdıran, yeni oyunun Battlefield 6’ya ağırlık verilmesi nedeniyle ertelenmesi olmuştu. Geçtiğimiz ay ortaya çıkan bazı iddialar ise yeni oyunun bu yıl içerisinde çıkabileceğine ancak bilgisayar sürümüne yer verilmeyeceğine işaret ediyordu. 

17.05.2022 03:00:25 tarihinde yayınlandı.

Need For Speed’in yeni oyunuyla ilgili çok sayıda iddia ortaya atılmıştı. Özellikle oyuncuları büyük bir kısmını kızdıran, yeni oyunun Battlefield 6’ya ağırlık verilmesi nedeniyle ertelenmesi olmuştu. Geçtiğimiz ay ortaya çıkan bazı iddialar ise yeni oyunun bu yıl içerisinde çıkabileceğine ancak bilgisayar sürümüne yer verilmeyeceğine işaret ediyordu. 

Bugün ise Need for Speed tarafında yeni gelişmeler yaşandı. Yeni oyun ve oyunlar için bir ortaklık kurulduğu duyuruldu. Bir Reddit kullanıcısı da Need for Speed Mobile’ın oynanış videosunu paylaşarak ortalığı iyice karıştırdı. Gelin, Need for Speed Mobile’ın oynanış videosu olduğu iddia edilen paylaşıma ve kurulan ortaklığın detaylarına yakından bakalım. 

(Criterion Games ve Codemasters Cheshire'daki geliştirme ekibinin, NeedforSpeed'in geleceğini yaratmak için resmi olarak bir araya geldiklerini ve iki konum merkezine sahip tek bir Criterion stüdyosu oluşturduklarını doğrulayabiliriz.)

Uzun bir süredir yeni oyunlarla ilgili geliştiricilerle kurulan ortaklıklar gündemdeki yerini koruyor. Need for Speed’in geleceği ile ilgili de yine benzer bir haber gündeme geldi ve Codemasters’ın resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımla Criterion Games ile sevilen yarış oyununun geleceği ile ilgili çalışmalara başladıkları duyuruldu. Biliyorsunuz ki Codemasters uzun bir süredir sevilen F1 ve Dirt gibi yarış oyunlarının geliştiriciliğini üstleniyor. Bu ortaklığın da her iki şirket ve NFS’in geleceği için oldukça faydalı olacağı düşünülüyor. 

Geliştiriciler tarafından serinin geleceğiyle ilgili fazla bir detay paylaşılmadı. Ancak duyurunun yapılmasının ardından serinin mobil oyunuyla ilgili de iddialar ortaya atılmaya başladı. Bu iddiaları destekleyen en büyük şey de Reddit üzerinden paylaşılan video oldu. 

Need for Speed’den bir süredir mobil oyun beklentileri artmıştı. Reddit kullanıcısı tarafından ortaya atılan oynanış videosuyla da serinin geleceğinin 2022 yılında mobile dönük aksiyonlar alabileceğinin ilk işaretlerinden biri oldu. Kullanıcının iddiasına göre, Tencent Games tarafından geliştirilen mobil oyunun testlerine başlandı.  

Kullanıcı, testlerde şimdilik sadece üç araba olduğunu ve oyunun haritasının NFS Heat ile oldukça benzer olduğunu söyledi. Ancak Need for Speed’in mobil oyunuyla ilgili herhangi bir resmi açıklama yok. Serinin geleceğinin bizi nerelere götüreceğini ilerleyen zamanlarda görmeyi umut ediyoruz. 

İLGİLİ HABER Hani Gerçek Değillerdi: Yeni Need For Speed Oyunu Animeler ile Donatılacak


Kaynak webtekno.com

 

WhatsApptan Her Canı İsteyenin Gruba Girmesini Engelleyecek Özellik Geliyor

Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp için yeni bir özellik geliştirildiği ortaya çıktı. Uygulamanın son Android beta sürümünün kodlarında görülen bu özellik, grup yöneticilerinin işine yarayacak türden. Çünkü bu özellik kullanılabilir olduğunda, gruba kimlerin gireceğine yöneticiler izin vermiş olacak.

Heyecanla Beklediğimiz Batman Filmi Öncesi Googledan Küçük Bir Sürpriz: Kara Şövalyeyi Ekranlarınıza Çağırın

4 Mart 2022’de vizyona girecek olan The Batman filminin son zamanların en çok beklenen yapımlarından biri olduğunu söylememiz yanlış olmaz. Yönetmen koltuğunda Mat Reeves’in oturduğu, başrollerinde ise Robert Pattinson, Zoe Kravitz, Paul Dano, Colin Farrell, Andy Serkis gibi isimlerin aldığı film, DC çizgi romanlarına ait ‘Kara Şövalye’ lakaplı Batman karakterinin yepyeni maceralarını bizlerle buluşturacak.

Samsungdan Pokemon Hayranlarını Keyiflendirecek Kulaklık: Poke Topu Tasarımlı Galaxy Buds 2

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, düzenlediği bir etkinlikte sınırlı sayıda ürettiği Galaxy Buds 2'yi tanıttı. Bu kablosuz kulaklığı orijinalinden ayıran şey, sahip olduğu tasarım. Pokemon efsanesi için özel bir çalışma yürüten Samsung mühendisleri, böylelikle pokemon tutkunlarının aklını çeleceği bir işe imza atmış oldu. Gelin hep birlikte, Samsung Galaxy Buds 2 Pokemon Edition'a yakından bakalım.

Apple’ın Yepyeni İşlemcisi M1 Max, GeForce RTX 3080 Mobil ile Kafa Kafaya Performans Gösterdi

Geçtiğimiz günlerde bir lansman gerçekleştiren ABD merkezli teknoloji devi Apple, bu lansmanda yeni işlemcileri M1 Pro ve M1 Max'i duyurdu. Şirket tarafından yapılan açıklamalarda, bu işlemcilerin üst düzey performans ve grafik özellikleri sunduğu ifade edildi. Görünen o ki Apple, öve öve bitiremediği işlemcileri için pek de haksız değildi. Zira yapılan son testler, M1 Max'in GPU'sunun piyasadakilerin en iyilerine kafa tutabildiğini ve hatta onları geçtiğini gözler önüne seriyor.

Instagram, IGTV Uygulamasının Fişini Çekti! Peki IGTV Videolarına Ne Olacak?

Instagram, 2018 yılında TikTok ve YouTube’a rakip olarak piyasaya sürdüğü IGTV platformuyla beklediği başarıyı elde edememişti. Uygulama, 2020 yılının başına kadar bir milyardan fazla olan Instagram kullanıcılarının yalnızca 7 milyonu tarafından indirilmişti. En sonunda IGTV videoları keşfet sayfasına düşürülmeye başlamış, böylelikle ayrı bir IGTV uygulamasını indirmek için de bir neden kalmamıştı.