Korsan YouTube Olarak Bilinen YouTube Vanced, Geri Dönüyor

Bundan 3 ay önce, YouTube Premium’a para vermek istemeyen ancak yine de YouTube videolarını 1 saniye bile reklama takılmadan izlemek isteyen kullanıcıların gözdesi olan YouTube Vanced kapatılmıştı ve biz de sizlere aktarmıştık. Hatta isterseniz buradan Vanced alternatifi uygulamalar listemize de bir uğrayabilirsiniz.

28.06.2022 06:30:23 tarihinde yayınlandı.

Bundan 3 ay önce, YouTube Premium’a para vermek istemeyen ancak yine de YouTube videolarını 1 saniye bile reklama takılmadan izlemek isteyen kullanıcıların gözdesi olan YouTube Vanced kapatılmıştı ve biz de sizlere aktarmıştık. Hatta isterseniz buradan Vanced alternatifi uygulamalar listemize de bir uğrayabilirsiniz.

Yeni gelen bir habere göre beleşçilerin favorisi olan YouTube Vanced, yeni ismi ‘ReVanced’ ile geri dönüyor. Tabii ki daha önceki haberlerimizde bahsettiğimiz gibi güvenli olmayan YouTube Vanced’in geri dönüşüne dair detaylara gelin beraber göz atalım.

(YouTube Vanced’e dair ikinci kanalımız Fobito’dan yaptığımız uyarıları ve incelemeleri bu videodan bulabilirsiniz.)

3 ay önce Google, YouTube uygulamasının premium bir sürümü olan YouTube Vanced'i kapatmaya zorladı ve dava açmakla tehdit etti. Birçok kişi YouTube Premium'a harika bir alternatif olan YouTube Vanced’i kullanıyordu ancak tahmin edebileceğiniz gibi uygulamanın belirli yönleri YouTube'un hizmet şartlarına uygun değildi.

Sonuç olarak, YouTube Vanced kapatıldı ve bu dünya çapında birçok insanı üzdü. Ancak başka bir geliştirici ekibi projenin kontrolünü ele aldı ve YouTube Vanced ekibiyle hiçbir ilişkisi olmadan ReVanced adlı yeni bir uygulama geliştirdi. Yeni uygulamanın geliştiricilerinin ReVanced’e dair sözleri şöyle: “ReVanced; Vanced'in resmi olmayan bir devamıdır, Vanced'e bağlı değildir ve yeni özellikler sunmayı amaçlamaktadır.”

İLGİLİ HABER Kapanacağını Açıklayan YouTube Vanced Benzeri YouTube Videolarını Reklamsız İzleyebileceğiniz 6 Alternatif Uygulama

Tabii ki resmi bir uygulama olmadığı ve güvenli olmadığı için uygulamaya bizden ulaşmanızı istemiyoruz, tavsiye de etmeyiz. Siz YouTube Vanced’in ReVance ismiyle geri dönmesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.


Kaynak webtekno.com

 

Hayat Kurtaran Uygulama, Büyük Deprem Öncesinde Yarım Milyon Telefona Uyarı Gönderdi

Geçtiğimiz yıllarda ülkemize de büyük yıkım getiren deprem felaketi, tahmin edilmesi son derece zor olduğu için yaşanan hasarların boyutunu artırıyor ve aynı zamanda öncesinde de insanlarda endişeyi tetikliyor. Uzmanlar bu alanda çalışmalarını devam ettirseler de depremi çok önceden tahmin edebilecek bir sistem henüz geliştirilmedi. Ancak ShakeAlert adlı bir mobil uygulamanın kayda değer bir gelişme olduğunu söyleyebiliriz.

Instagram, Anne Babaların Çocuklarının Instagram Kullanımını Denetleyebileceği Aile Merkezi Özelliğini Yayınladı

Dünyanın en popüler fotoğraf ve kısa video paylaşım platformu Instagram, oldukça önemli bir açıklama yaptı. Instagram'ın bir numaralı ismi Adam Mosseri tarafından yapılan açıklamalarda, platforma "Aile Merkezi" isimli bir özelliğin eklendiği ifade edildi. Peki bugün itibarıyla ABD'de kullanıma sunulan, önümüzdeki dönemlerde tüm kullanıcılara ulaşacak bu özellik, tam olarak ne işe yarıyor?