Film İzleyeyim Derken Film Süresi Kadar Araştırma Yapanlara: Modunuza Göre Film Öneren Site

Yemek yerken bir şeyler izlemeye alışkın biriyseniz daha önce “ne izlesem” telaşı yaşamışsınızdır. Düşünün; kapı çaldı, yemeğiniz geldi ve izleyecek hiçbir şey bulamıyorsunuz. Yemek soğumadan acilen bir film ya da dizi düşünmeniz gerek. Başka derdiniz olmasın.

23.02.2022 01:30:25 tarihinde yayınlandı.

Yemek yerken bir şeyler izlemeye alışkın biriyseniz daha önce “ne izlesem” telaşı yaşamışsınızdır. Düşünün; kapı çaldı, yemeğiniz geldi ve izleyecek hiçbir şey bulamıyorsunuz. Yemek soğumadan acilen bir film ya da dizi düşünmeniz gerek. Başka derdiniz olmasın.

Hatta bu derdiniz de olmasın. Şimdi size tanıtacağımız site, size birçok ruh hali seçeneği sunuyor. Siz bu ruh hallerinden birini seçtikten sonra ise size seçiminize uyumlu onlarca öneride bulunuyor.

Daha önce uzayı gerçek görüntülerle izlemenizi sağlayan ASS WorldWide Telescope ve ülke ve yıla göre müzik dinleyebileceğiniz Radiooooo gibi site önerilerinde bulunmuştuk. Şimdiki sitemiz ise Netflix’te 20 dakikalık bir şey izlemek için 1 saat araştırma yapanlara gelsin. Mood2Movie adlı site, çok komplike bir algoritmaya sahip olmasa da izlemek istediğiniz film konusunda nokta atışı yapabilir. 

İLGİLİ HABER Sinema Tutkunu Bir Esnafın Cep Telefonuyla Çektiği Film 3 Şehirde Vizyona Girdi: Korku Filmi Sevenler İzlesin

Siteye girdiğinizde karşınıza 18 tane ruh hali çıkıyor. Sinirli misiniz, kasvetli mi, neşeli mi; yoksa ‘kırsal’ bir havada mısınız? Seçeneklerden birini seçtikten sonra karşınıza aynı Tinder’daki gibi bir pencere çıkıyor. Siz pas geçtikçe size yeni bir film sunuluyor ve filmlerin türleri, konusu ve varsa fragmanı pencerede gösteriliyor. Sitede tür seçimi olmadığından karşınıza seçtiğiniz havada her türlü film çıkabilir. Bu da gerçekten ne izleyeceğini bilmeyenler için iyi bir özellik.

Siteyi ziyaret etmek için buraya tıklayabilirsiniz.


Kaynak webtekno.com

 

Google, Ücretsiz Olan G Suite Legacy Hizmetini Kapatıyor: Ücretli Workspace Zorunlu Olacak

ABD merkezli teknoloji devi Google, bundan bir süre önce aldığı bir karar ile G Suite isimli hizmetinin ismini Workspace olarak değiştirmiş ve o dönemlerde ücretsiz olan bu hizmet için bazı radikal kararlar almıştı. Bu kararlar kapsamında kullanıcılara, ücretli abonelik paketleri sunulmuştu. Google şimdi, eski müşterileri için önemli bir açıklama yaptı. 

Instagram R Yaptı: TikTok Benzeri Ana Sayfa Tasarımı İptal Edildi (Şimdilik)

Sosyal medya devi Instagram, son günlerde büyük bir kullanıcı direnişiyle karşı karşıya. Geçtiğimiz günlerde ekranın tamamını kaplayan akış düzenini bazı kullanıcılarında test etmeye başlayan Instagram, yeni düzenin doğrudan TikTok’a benzemesi ve Instagram’dan iyice kopması nedeniyle Kylie Jenner’ın da aralarında olduğu yüz elli bini aşkın kullanıcının imza kampanyasıyla karşılaştı.