Elden Ring Sistem Gereksinimleri Resmen Açıklandı: YouTubedan İzleyerek Bitireceğimiz Oyunlar Listesine Eklendi

Özellikle RPG oyun türünü sevenlerin çok büyük bir heyecan ile bekledikleri Aksiyon RPG oyunu Elden Ring, 25 Şubat’ta PC oyuncuları ile resmen buluşacak. Oyunun çıkmasına 2 hafta kadar bir süre kala Elden Ring sistem gereksinimleri, yanlışlıkla Steam’de listelenmesinin ve hemen kaldırılmasının ardından SteamSpy isimli site tarafından sızdırılmıştı.

16.02.2022 02:46:22 tarihinde yayınlandı.

Özellikle RPG oyun türünü sevenlerin çok büyük bir heyecan ile bekledikleri Aksiyon RPG oyunu Elden Ring, 25 Şubat’ta PC oyuncuları ile resmen buluşacak. Oyunun çıkmasına 2 hafta kadar bir süre kala Elden Ring sistem gereksinimleri, yanlışlıkla Steam’de listelenmesinin ve hemen kaldırılmasının ardından SteamSpy isimli site tarafından sızdırılmıştı.

Elden Ring’in resmi Twitter sayfasında yapılan paylaşım ile Elden Ring sistem gereksinimleri resmen duyuruldu. GTA V'i çıktığı ilk yıllarda uzaktan izleyen nesil burada mı? Kağıdı kalemi hazırlayın, çünkü "izleyerek bitireceğim oyunlar" listesine bu yıl çıkacak bir oyunu daha ekliyoruz: Elden Ring.

Muhtemelen çoğumuzun YouTube’dan izleyeceği Elden Ring, From Software tarafından geliştirilen ve Game of Thrones efsanesinin arkasındaki isim olan George R. R. Martin ile birlikte tasarlanan ve fantastik bir dünyada geçen rol yapma oyunudur. Oyunun kapkaranlık ve acımasız bir dünyada yıldızları kontrol edebilen, hayat verme gücüne sahip bir yüzük var ve ismi de ne olsa beğenirsiniz: Elden Ring.

Peki Elden Ring’in hikâyesi ne olacak? Elden Ring isimli bu yüzük, dünyanın var olmasını sağlayan gizemli bir tasarıma sahip. Elden Ring parçalanıyor ve biz de bu durumun ardından oluşan kaosta kendine yer bulan bir karakteri canlandırıyor olacağız. Oyunun oynanış kısmında ise souls-vari* bir oynanış bizi bekleyecek

*(Dark Souls’a benzer oynanışa sahip oyunlar için kullanılan bir tabir.)

İlk olarak 21 Ocak 2022’de çıkacağı açıklanan ancak daha sonrasında pandemi nedeniyle ertelenen ve nihayet 25 Şubat 2022 tarihinde PC oyuncuları ile buluşacak olan Elden Ring fragmanında oyunun oynanışını daha iyi bir şekilde görebiliyoruz. Sizleri daha da bekletmeden Elden Ring sistem gereksinimlerine gelin bakalım.

Elden Ring sistem gereksinimleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Sadece Türkiye değil, dünya çapından oyuncular bile sistem gereksinimlerinin bu kadar yüksek donanım olmasına bayağı bir tepkili. En azından Elden Ring’i tek biz YouTube’dan izlemeyeceğiz gibi görünüyor. Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.


Kaynak webtekno.com

 

Türkiyede ve Dünyada İlk: Metaversete Kullanıcılar İlk Kez Gerçek Ödeme Yöntemleri ile Alışveriş Yaptı

Her geçen gün metaverse yatırımlarının daha da büyüdüğünü ve bu konuya daha fazla insanın ilgi duymaya başladığını söylememiz yanlış olmaz. Bu tarz yatırımların ‘saçma’ olup olmadığı tartışmaları sürse de Türkiye ve tüm dünyadan yeni metaverse adımları görmeye devam ediyoruz ve her gün yeni bir ilk ile karşılaşıyoruz.

Demet Akalının "Bir Saniyede Fiyatı 3 Kat Arttı" Paylaşımı Gündem Oldu: Adet Sayısını 3e Çıkarmış

Sosyal medyanın dilinden düşmeyen ünlü isimlerden olan Demet Akalın, yaptığı bir paylaşımla yeniden gündem oldu. Akalın, Instagram’da paylaştığı hikâyesinde alışveriş yaptığı sayfada ekran görüntüsü alarak ürün fiyatının bir saniye içinde üç kat arttığına şahit olduğunu söyledi. Fakat işin aslı oldukça komikti.

10 Milyar Dolarlık James Webb Uzay Teleskobuna Daha İlk Keşfini Yapamadan Meteor Çarptı (Artık Çıtır Hasarlı)

Uzay her ne kadar aklımızın almadığı kadar büyük olsa da bu sonsuzluk içinde çok küçük bir yer kaplayan uzay araçlarımız, çeşitli tehlikelerle karşı karşıya kalabiliyor. İrili ufaklı göktaşları da bu tehlikelerin en olası arasında yer alıyor. İşte geçtiğimiz günlerde bu tehlikeyi yeniden dünyaya gösteren bir olay yaşandı.

Elon Musktan Twitter Yönetimine Rest: "Satın Alırsam 1 Kuruş Vermeyeceğim..."

Haftalardır dünyanın en büyük sosyal platformlarından Twitter'ı satın almaya çalışan ve yaptığı açıklamalarla ortalığı iyice kızıştıran Elon Musk, planlarını anlatmaya devam ediyor. Twitter'da yapılması gerekenleri kendince açıklayan milyarder iş insanı, şimdi de tasarruf planlarlarını açıkladı. Buna göre milyonlarca dolarlık masraf, şirketi satın aldıktan sonra ortadan kalkacak.