Daha YouTube Ortalıkta Yokken Türkiyeyi ve Dünyayı Kasıp Kavuran 10 Viral Video

Youtube’un ilk gün yüzüne çıktığında viral olan ve şimdi izlediğimizde gülmekten yerlere yattığımız videolardan daha eskileri de var. Hatta öylesine akıllara zarar videolar var ki…

7.04.2022 04:00:24 tarihinde yayınlandı.

Youtube’un ilk gün yüzüne çıktığında viral olan ve şimdi izlediğimizde gülmekten yerlere yattığımız videolardan daha eskileri de var. Hatta öylesine akıllara zarar videolar var ki…

Türkiye ve dünyada viral olmuş videoları izlediğinizde; belki bir kısmınız hatırlayacak (oldlar bilirler), belki de ilk kez bu içerikleri göreceksiniz. Hadi gelin başlayalım.

TRT Arşiv’in yayınladığı videoyu izleyenler bilirler. Arkadaşım Eşek yorumunu Mahmut Tuncer’den bir eşekle beraber TRT stüdyolarında izlemek...

Porom Pom Pera, Arkadaşım Eşek, Şinanay, Bakkal Amca ve Dağdan Kestim Kereste performansları efsanevi elbette. Arkadaki pembe elbiseli ablaları çözebilenler yorum yapabilir mi?

1990’lardan kalma animasyon Oogachaka bebeği Türkiye’de komik videolar alanında bir numara içerisinde yer. Oogachaka bebeğini Youtube’da hemen her Ankara havasında, roman havasında ya da halay videosunda yer alıyor.

Memlekette bize ait olmayan ama bu kadar çok sevilen başka bir bebek bulamazsınız. Elbette dönem teknolojisi göz önüne alındığında animasyon harika.

2002 ylında The Buckwheat Boyz’un Peanut Butter Jelly Time şarkısı ile viralleşen bu muzu, tanımayan yoktur. Flash animasyon dünyasında o kadar popüler oldu ki hemen hepimizin MSN ifadeleri arasına girmişti. Bu dans eden muzu bu günde birçok video da görebilirsiniz.

Dragostea Din Tei (Nectar Remix)’e sadece dudaklarıyla hükmeden Numa Numa Reyiz’i hatırlamayan da ne bileyim? Birçok forumda bu arkadaşın giflerini kullanıp emeğe saygı + rep yazanlar burada mı? Bu arkadaş o kadar popüler olmuştu ki dönemin televizyon programlarına vs. de çıktı.


Kaynak webtekno.com

 

Binance, Visa ve Mastercarda Rakip Olacak Kripto Parayla Ödeme Sistemi Bifinityyi Duyurdu

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, bugün yeni bir şirket kurduğunu açıkladı. "Bifinity" olarak isimlendirilen bu şirket, yeni nesil bir ödeme teknolojisi sunuyor. Bireysel tüketiciler, kripto tüccarları ve işletmeler, Bifinity aracılığıyla resmi itibari paralardan kripto paralara kolaylıkla ödeme yapabilecekler. Bifinity aslında Mastercard ve Visa gibi ödeme sağlayıcılara yeni bir rakip olacak.

Instagram Üzerinden Grup Sohbeti Nasıl Kurulur?

Kısa zaman önce en popüler sosyal medya platformları bile mesajlaşma konusunda sınıfta kalacak kadar yetersiz özelliklere sahipti. Son yıllarda gelen yeni güncellemelerle beraber Instagram başta olmak üzere pek çok sosyal medya platformu, ek bir mesajlaşma uygulamasına gerek kalmayacak kadar başarılı mesajlaşma özellikleriyle donatıldı. Bu özelliklerden biri de Instagram grup sohbeti.

NVIDIAnın Madencilik Kilidi Kırıldı! NVIDIA GeForce RTX 3080 Tiın Performansı Yüzde 50 Arttı

Kripto para madenciliği bir süredir ekran kartı üreticilerinin baskısı altında. Aslına bakacak olursak bu pek de şaşırtıcı bir şey değil çünkü madenciler, piyasaya sürülen ekran kartlarını anında satın alarak piyasadaki arz talep durumunu alt üst ettiler. Hal böyle olunca da önde gelen üreticilerden NVIDIA, piyasaya sürdüğü ekran kartlarına madencilik kısıtlaması getirdi. Böylelikle bir ekran kartı, madencilik için kullanıldığında tam performans vermiyordu. Ancak şimdi bu durum değişmiş gibi görünüyor.

AMD GPU ile Tam Bir Oyun Canavarı Olan Mobil İşlemci Samsung Exynos 2200 Tanıtıldı

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, düzenlediği bir etkinlikte 2022 model amiral gemisi telefonlarına hayat verecek yepyeni işlemcisi Exynos 2200'ü duyurdu. 4 adet Cortex-A510, 3 adet Cortex-A710 ve 1 adet de Cortex-X2 çekirdeğine sahip olan işlemci, en çok da sahip olduğu dahili GPU ile dikkat çekecek gibi görünüyor. Zira AMD, bu işlemci ile mobil cihaz dünyasına da resmen girmiş oldu.

Steam Yaz İndirimleri’nde Ucuzlayan, Düşük Sistem Gereksinimli 10 Şahane Oyun

Steam'in geleneksel hale getirdiği yaz indirimleri resmen başladı. Normal zamanda almaktan çekindiğimiz, “O kadar para verilir mi?” dediğimiz tüm oyunlar makul fiyatlarla satışa sunulmuş durumda. Hatta geçtiğimiz saatlerde sizlerle paylaştığımız bir içeriğimizde, indirime giren popüler oyunlardan da bahsetmiştik.