Arkadaşınızla Birlikte Maceradan Maceraya Koştuğunuz Oyun It Takes Twonun Filmi ve Dizisi Geliyor

Arkadaşıyla birlikte oynayabileceği oyun arayışında olan herkes illaki It Takes Two’ya rastlamıştır. Büyüyle oyuncak bebeğe dönüştürülmüş olan Cody ve May’in yerine geçtiğiniz bu macerada sıkıştığınız fantastik dünyadan kurtulmanız gerekiyor. Tabii bunu yaparken bir de Cody ve May’in parçalanan ilişkilerini de düzeltmelisiniz. 

20.02.2022 12:30:26 tarihinde yayınlandı.

Arkadaşıyla birlikte oynayabileceği oyun arayışında olan herkes illaki It Takes Two’ya rastlamıştır. Büyüyle oyuncak bebeğe dönüştürülmüş olan Cody ve May’in yerine geçtiğiniz bu macerada sıkıştığınız fantastik dünyadan kurtulmanız gerekiyor. Tabii bunu yaparken bir de Cody ve May’in parçalanan ilişkilerini de düzeltmelisiniz. 

Oyun çıktığı günden bu yana oldukça büyük ilgi gördü. Üstelik oynamak istediğiniz arkadaşınızın oyunu almasına gerek kalmadan Friends Pass özelliği ile birlikte oynayabiliyorsunuz. Oyunun fiyatı 280 TL ancak elinizi çabuk tutarsanız Steam’de şu anda indirimden 140 TL’ye sahip olabilirsiniz. 

Hazelight’ın kurucusu Josef Fares, kariyerine film yapımcısı olarak başlamıştı ancak daha sonrasında Brothers: A Tale of Two Sons ve A Way Out oyunlarını yaparak oyun sektörüne güzel bir geçiş yaptı. Fares, ekibiyle birlikte It Takes Two’yu yaratırken çok eğlendiklerini ve oyunun hikayesinin film veya dizi için çok yüksek bir potansiyeli olduğunu söylüyor.

İLGİLİ HABER Sony Tarafından Satın Alınan Bungie, Destiny 2nin PlayStationa Özel Olup Olmayacağını Açıkladı

Variety Dergisi’nde yayınlanan habere göre Hazelight Studios oyunu film ve diziye uyarlamak için dj2 Entertainment ile birlikte çalışıyor. Ayrıca yayınlanan habere göre projenin uyarlama hakları için bir ihale savaşı olabileceği iddia ediliyor. Sonic the Hedgehog’un devam oyununa ek olarak, dj2 Entertainment ayrıca Tomb Raider’ın Netflix için animasyonlu bir uyarlamasının ve Disco Elysium ve Life Is Strange’in canlı TV şovları üzerinde çalışıyor.


Kaynak webtekno.com

 

İnternet Tabanlı Uygulamaların Temeli API Nedir ve Ne İşe Yarar?

İnternet ve yazılım dünyasında kullanılan pek çok farklı tanım var. Bunlardan bazılarına hepimiz aşinayız, bazılarını ise duymuyoruz bile. Eğer bir yazılımcı, geliştirici değilseniz duymanız da gerekmez. Ancak bunlardan bir tanesi var ki ona hakim olmasak bile iyi ki var olduğunu bilmeliyiz; API. İnternet tabanlı herhangi bir uygulama kullanabiliyorsanız emin olun bunun tek nedeni API arayüzüdür.

Artık Googleda İstediğiniz Herhangi Bir Yerin Geçmişte Nasıl Göründüğünü İnceleyebileceksiniz

ABD merkezli teknoloji devi Google, bundan 15 yıl önce, yani 2007 yılında Google Street View hizmetini kullanıcıların beğenisine sunmuştu. Google Haritalar uygulamasının bir uzantısı olarak karşımıza çıkan Street View, dünyanın dört bir yanını oturduğumuz yerden dolaşmaya imkan tanıyordu. Kullanıcılar, mobil uygulama ya da web sürüm üzerinden bu hizmete erişiyor, Google'ın kaydettiği sokak görüntülerini adım adım inceleyebiliyorlardı. Google şimdi, bu özelliğin 15. yıl dönümü için çok önemli bir yenilik duyurdu.

Bitcoin ve Ethereum ile İlgili Yatırımcıların Rüyalarına Girecek Tahmin

2014 yılından beri hizmet vermekte olan Abra isimli kripto para borsasının kurucu ortağı ve CEO'su Bill Barhydt, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. CNBC’ye verdiği röportajda dikkat çeken cümleler kuran Barhydt, Bitcoin ve Ethereum için oldukça uçuk olan öngörülerini paylaştı. Bu tahminler umarız gerçekleşir ancak mevcut koşullarda oldukça zor gibi görünüyor.

Bilim Kurgu Filmlerini Gerçeğe Dönüştürecek Akıllı Lensler Hayatımızı Değiştirebilir: İşte Potansiyel Kullanım Alanları ve Oluşabilecek Riskler

Hız kesmeden devam eden teknolojik gelişmeler, hayatımızı kolaylaştırmayı amaçlayan yeni cihazların ortaya çıkmasını sağlıyor ve bilim kurgu filmlerinin gerçeğe dönüşmesine neden oluyor. Gelecekte hayatımıza girmesi beklenen akıllı lensler de bu cihazlar arasında yer alıyor.