Apple Watch 8’in Tasarımı ve Fiyatı Ortaya Çıktı: Yeni Modeller de Yolda

Apple, yeni ürünleri için çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Şirket, iPhone 14 serisini hazırlarken bir yandan da giyilebilir teknoloji için mesaisini sürdürüyor. Californialı üretici, son olarak Apple Watch 7 serisiyle karşımıza çıkmıştı. Şimdi ise Apple Watch 8’in tasarımı ve diğer detayları netleşmeye başladı.

24.05.2022 00:45:15 tarihinde yayınlandı.

Apple, yeni ürünleri için çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Şirket, iPhone 14 serisini hazırlarken bir yandan da giyilebilir teknoloji için mesaisini sürdürüyor. Californialı üretici, son olarak Apple Watch 7 serisiyle karşımıza çıkmıştı. Şimdi ise Apple Watch 8’in tasarımı ve diğer detayları netleşmeye başladı.

Apple Watch 8 için pek çok iddia ortaya atılıyor. Bazı kaynaklar yeni akıllı saatle ilgili bilgiler paylaşırken, bazısı ise bunun tersini söylüyor. Son cevap ise Apple’ın sürpriz bir seriyle karşımıza çıkacağını gösteriyor.

Güvenilir kaynaklardan iDropNews’in haberine göre Apple Watch 8 serisi, önceki nesle kıyasla daha çok çeşitle gelecek. İddialara göre ABD’li şirket, üç yeni Watch 8 serisini piyasaya sürecek. Bunlardan birinin Watch SE, diğerlerinin ise Extreme Edition ve Watch 8'den oluşması bekleniyor.

Watch 7’den bu yana Apple’ın köklü bir değişiklik yapması gündemde. Ancak bu henüz tam olarak gerçekleşmedi. İddialara göre Watch 8 de fark yaratacak bir tasarımla gelmeyecek. Apple, muhtemelen yeni akıllı saat serisinde daha modern ve  düz kenarlı bir tasarıma yer verecek. Bunun, son çıkan iPhone’larla uyumlu olacağı tahmin ediliyor.

İLGİLİ HABER Apple Camsız Araba Patenti Aldı, Sosyal Medyada Alay Konusu Oldu: İşte Yapılan Eğlenceli Paylaşımlar

Fiyat ise tartışılan başka bir konu. Bu noktada da çok fazla iddia ortaya atılırken, iDropNews’de bununla ilgili önemli bir tahminde bulundu. Apple’ın yeni Watch 8 serisi, söylentilere göre 399 dolarlık bir başlangıç fiyatına sahip olacak. Ancak diğer modeller hakkında henüz bir fiyat bilgisi bulunmuyor. Zira seride premium ve uygun fiyatlı modellerin olması da söz konusu.


Kaynak webtekno.com

 

Starlink Uydularını Jeomanyetik Fırtına Vurdu: 40a Yakın Uydu Yanarak Yok Olacak

Elon Musk’ın CEO’su olduğu uzay şirketi SpaceX, Starlink projesi kapsamında bugüne kadar 2.000'den fazla uyduyu alçak yörüngeye yerleştirdi. Şirketin toplam hedefi 42 bin uyduya ulaşmak olurken, gök bilimciler de SpaceX ve gelecekte planlanan diğer projelere karşı harekete geçmeye devam ediyor. Bugünse gök bilimcilere daha fazla güç verecek, SpaceX’i ise üzecek bir gelişme yaşandı.

Adidas, Güneş Enerjisiyle Şarj Olan Doğa Dostu Kablosuz Kulaklık Geliştiriyor

“Daha iyi bir gelecek için başlatılan bir hareketin bir parçasıymış gibi hissetmek istersen, ihtiyacın olan kulaklık bu.“ Adidas, RPT-02 SOL adını verdiği doğa dostu kulaklığını piyasaya bu sloganla sürecek. Spor giyim devi, bu projesini Zound Industries ile birlikte geliştirdi. Zound Industries hâlihazırda Marshall ile de iş birliği yapmakta. Birçoğumuzun bildiği üzere Marshall da üst seviye kulaklıklar üretmekte.

McDonalds - Elon Musk Tweetleşmesi, Dogecoin Yatırımcılarını Heyecanlandırdı

Geçtiğimiz günlerde sizlerle paylaştığımız bir haberimizde, Elon Musk ile fast food devi McDonalds arasındaki bir gelişmeden bahsetmiştik. Twitter'da bir paylaşım yapan Musk, McDonalds'a bir teklifte bulunmuş ve Dogecoin'i ödeme yöntemi olarak kabul etmesi durumunda TV'ye çıkıp çocuk menüsü yiyeceğini söylemişti. Şimdi bu olayın ikinci perdesi yaşandı.

OnePlus, Uygun Fiyata Amiral Gemisi Gibi Performans Sunan Yeni Telefonu Acei Tanıttı: İşte Özellikleri ve Fiyatı

Geçtiğimiz haftalarda fiyatıyla konuşulan yeni akıllı telefonu Nord 2 CE’yi duyuran OnePlus, bugün akıllı telefon kütüphanesine bir yenisini daha ekledi. Giderek popülerliğini artıran şirket, bugün yeni akıllı telefonu OnePlus Ace’i duyurdu. Akıllı telefon, amiral gemisine yakın özellikleri ve buna göre uygun fiyatıyla pek çok kişinin dikkatini çekti.