Zamunda Benzeri En İyi Torrent Siteleri - 2022

İnternet dünyasının en popüler imkanlarından birisi olan torrent, daha uzun yıllar kullanımda kalacak gibi görünüyor. Hızlı dosya paylaşımız için geliştirilen bu sistemin güvenlik sorunları da bulunuyor. Ancak listede yer alan en iyi torrent sitelerini dikkatlice kullanırsanız, güvenlik riskini en aza indirebilirsiniz

25.02.2022 01:00:31 tarihinde yayınlandı.

İnternet dünyasının en popüler imkanlarından birisi olan torrent, daha uzun yıllar kullanımda kalacak gibi görünüyor. Hızlı dosya paylaşımız için geliştirilen bu sistemin güvenlik sorunları da bulunuyor. Ancak listede yer alan en iyi torrent sitelerini dikkatlice kullanırsanız, güvenlik riskini en aza indirebilirsiniz

Bugün, Alexa sıralamalarına göre en iyi torrent sitelerini derliyoruz. Yıl boyunca güncellenecek listede, ilerleyen tarihlerde de dönemin en iyi torrent sitelerini görebilirsiniz. Ayrıca farklı kategorilerden en iyi torrent sitelerine göz atmak isterseniz, Torrentsites.com adresine de göz atmanızı tavsiye ederiz.

Görebileceğiniz en geniş torrent arşivine sahip olan Zamunda.net, yılın belirli zamanlarında ücretsiz üyelik alımı yapıyor. Zamunda.Net torrentlerinin hemen hemen hepsi sağlıklı durumda. Ardanığınız her türden içeriğe ulaşmak mümkün. Zamunda'daki kategorizasyon sistemi ise sonuca ulaşmayı kolaylaştırıyor. Zamunda için buraya tıklayın.

Bir torrent arama motoru olan Torrents.me, diğer sitelerin listelediği arama sonuçlarına da tek bir ekrandan ulaşma şansı sunuyor. Bu aramalar, farklı kategoriler halinde karşınıza sonuç listesi olarak çıkıyor. Böylece aradığınız torrent dosyasına daha hızlı ulaşabiliyorsunuz. Torrents.io'ya ulaşmak için buraya tıklayın.

BitTorrent ekosisteminden faydalanan en yeni sitelerden olan Zooqle, kısa sürede oldukça tanınır hale geldi. Genel olarak filmlere ve dizilere odaklanan arşivlere sahip. Ayrıca arayüz konusunda, pek çok sitenin başaramadığı sadelik çizgisi var.

Hızlı yükselişiyle farklı kategorilerde de içeriklere erişim imkanı sunmaya başladı. Listeleme tarzı, rakiplerinden oldukça farklı ve yenilikçi görünüyor. Zooqle'ye ulaşmak için buraya tıklayın.

EZTV aslında oldukça tematik bir torrent sitesi. Ağırlıklı olarak TV dizileri ve programlarının yer aldığı bir arşive sahip. Oldukça temiz ve hafif bir tasarımına sahip olması, gelecek torrentlere ilişkin önceden bir geri sayım listesi sunması heyecan verici. Geçmişe yönelik torrentleri detaylı olarak aramak için takvim bile sunuyor. EZTV'ye ulaşmak için buraya tıklayın.


Kaynak webtekno.com

 

Milli Takım, 2022 Dünya Kupası Play-Offlarına Kaldı: Sosyal Medya Kırmızı Beyaza Büründü

FIFA 2022 Dünya Kupası gruplarına fişek gibi başlayarak grubu ilk iki sırada tamamlaması beklenen Hollanda ve Norveç'i sahadan silen Milli Takımımız, sonrasında ise dalgalanmalı bir performans göstererek Dünya Kupası'na gidiş biletini zora sokmuştu. Kısa süre önce gruptaki son maçında Karadağ ile karşılaşan Milli Takım, maçtan 2-1 galip ayrılarak Dünya Kupası Play-Off turuna kalmaya hak kazandı.

Instagrama Üç Boyutlu Avatarlarınızı Oluşturup Kullanabileceğiniz Yeni Bir Özellik Geliyor

Meta, Instagram Hikayeler ve direkt mesajlara üç boyutlu avatarların dahil olacağını ve Facebook ile Messenger’daki avatarların da güncelleneceğini duyurdu. Güncelleme sonrasında ilk olarak ABD, Kanada ve Meksika’da bulunan kullanıcılar, Quest VR platformu dahil olmak üzere Meta’nın tüm diğer platformlarındaki çıkartma, paylaşım, profil resimleri ve çok daha fazlasında sanal üç boyutlu avatarları olarak görülebilecekler.