Valoranta Gelecek Türk Ajan Hakkında Yeni İpuçları Geldi: Lokumlu ve Türk Kahveli Fotoğraf Paylaşıldı

Geçtiğimiz haftalarda ortaya çıkan bir haber ile, ülkemizde oldukça geniş bir kitlesi olan Valorant'a gelecek yeni ajanın Türk olabileceği söylentisi yayılmıştı. Valorant'ın oyun içi karakterlerinden biri olan Cypher'ın 'sızdırdığı' bir mesaj ile oklar Türkiye'ye çevrilmiş; ancak net bir bilgi verilmemişti.

30.03.2022 16:00:31 tarihinde yayınlandı.

Geçtiğimiz haftalarda ortaya çıkan bir haber ile, ülkemizde oldukça geniş bir kitlesi olan Valorant'a gelecek yeni ajanın Türk olabileceği söylentisi yayılmıştı. Valorant'ın oyun içi karakterlerinden biri olan Cypher'ın 'sızdırdığı' bir mesaj ile oklar Türkiye'ye çevrilmiş; ancak net bir bilgi verilmemişti.

Bazı söylentler ise gelecek yeni ajanın Zehra adında, Almanya'da yaşayan bir Türk olabileceğine işaret ediyordu. Hatta biz de bu söylentiler devam ederken size yeni Valorant ajanı için isim önerilerinizi sormuştuk. Bu akşam yayınlanan bir blog yazısı, her ne kadar çok fazla detaya girmese de bir kez daha okları ülkemize çevirdi.

Valorant'ın karakter yapımcısı John Goscickis tarafından kaleme alınan 'Ajanların Durumu - Mart 2022' başlıklı bir yazıda oyuna eklenecek bir sonraki ajan hakkında üstü kapalı bazı bilgiler paylaşıldı. 'Taktiksel döngüde bilgi edinme gücüne odaklanan bir ajan' üzerinde çalıştıklarını söyleyen Goscickis, bir ajan geliştirmenin ortalama 12-15 ay sürdüğü bilgisini de ekledi.

Yazısını sonlandırırken ''Sıradaki ajan, avlamak üzere düşmanların peşine düşme heyecanını daha yoğun bir şekilde hissetmenizi sağlayacak. Tabii ajan için belirlediğimiz bir tema da var fakat çok fazla ayrıntı paylaşmaktan çekindiğim için şimdilik oraya girmiyorum.'' ifadelerini kullanan Goscickis, "Herkesin bir korkusu var." ifadesini de sözlerine ekledi.

v İLGİLİ HABER Valorantın Yeni Türk Ajanı İçin Sizlerden Gelen En Eğlenceli İsim Önerileri

Blog yazısında en çok dikkat çeken detay ise yazının sonuna eklenen görsel oldu. Kalabalık bir masa üzerinde dumanı tüten Türk kahvesi, bir nazar boncuklu yüzük ve lokum görülen görselin ismi ise 'lokum.jpg'. Yani aslından Goscickis her ne kadar yeni ajan için belirledikleri 'temaya' çok değinmek istemediğini söylese de, görsel anlatılmak isteneni anlatıyor diyebiliriz. Ancak yeni ajanla tanışmak için biraz daha beklememiz gerekecek gibi görünüyor.


Kaynak webtekno.com

 

Türkiyeye Karşı da Kullanılan İsrailli Casus Yazılım Pegasusun İsrail Vatandaşlarını da İzlediği İddia Edildi

İsrail merkezli NSO Group tarafından geliştirilen ve zaman zaman gündeme bomba gibi düşen casus yazılım Pegasus ile ilgili dikkat çeken bir gelişme yaşandı. İsrail ekonomi gazetesi Catalist'te yer alan bir habere göre İsrail polisi, söz konusu casus yazılımı hiçbir mahkeme kararı ya da denetleme olmadan kullandı. İddialara göre kolluk kuvvetleri, 2013 yılında uygulamayı satın alıp, ülkedeki muhalif grupları, devlet görevlilerini ve hatta bazı iş insanlarını bile takip etti.

Apple Bundan Sonra "Çalıntı iPhone" Tamir Etmeyecek

ABD merkezli teknoloji devi Apple'ın dikkat çeken bir karara imza attığı ortaya çıktı. Şirket içinden edinilen bir bilgi notuna göre Apple mağazaları ile yetkili servis noktaları, bundan sonra kayıp olarak bildirilmiş iPhone'lara işlem yapmayacaklar. Peki bu ne demek? Apple bunu nasıl sağlayacak? Gelin Apple'ın aldığı kararın detaylarına yakından bakalım.

2021de YouTubeda En Çok Dinlenen Şarkılar (Gerçekten Bunları mı Dinledik?)

Bir yılı daha sonlandırmamıza yalnızca saatler kaldı. Tüm kötülüğü ve iyiliğiyle sinemize çektiğimiz 2021 yılında yine hepimiz eğlenmek, bilgilenmek, müzik dinlemek ve her türlü faaliyet için internette bir araya geldik. Peki tüm dünyadaki internet kullanıcıları, 2021 yılında hangi müzikleri dinlemeyi tercih etti?