Ubisoftun Merakla Beklenen Yeni Oyunu Skull & Bonesun Oynanışıyla İlgili Yeni Sızıntılar Ortaya Çıktı

Ubisoft’un bir süredir üzerinde çalıştığı Skull & Bones oyunuyla ilgili bugün yeni gelişmeler ortaya çıktı. Ancak yeni gelişmeler bazı oyuncuları sevindireceği gibi Assasin’s Creed oyuncularını da büyük bir hüsrana uğratabilir.  

2.05.2022 11:30:19 tarihinde yayınlandı.

Ubisoft’un bir süredir üzerinde çalıştığı Skull & Bones oyunuyla ilgili bugün yeni gelişmeler ortaya çıktı. Ancak yeni gelişmeler bazı oyuncuları sevindireceği gibi Assasin’s Creed oyuncularını da büyük bir hüsrana uğratabilir.  

Assasin’s Creed: Valhalla, oyunculardan büyük bir beğeni toplamış ve oyuncular serinin geleceğiyle ilgili büyük bir beklentiye girmişti. Ubisoft’un yeni bir korsan ve açık dünya temalı oyun piyasaya süreceği haberlerinin duyulmasının ardından da pek çok oyuncunun beklentisi oyunun Assasin’s Creed: Black Flag 2 olacağı yönündeydi. Bugün çıkan haberlerde Ubisoft’un yeni korsan temalı oyununun Skull & Bones olacağını gösterdi. 

Ubisoft’un Skull & Bones adlı oyunu, şirket tarafından birkaç kez ertlendi ve yeniden düzenlemeler yapılacağı söylendi. Uzun bir süredir oyuncuların merakla beklediği korsan temalı oyundan nihayet bugün yeni detaylar geldi. Sızıntı olarak ortaya çıkan ve sonrasında kaldırılan görüntülerden bazıları oyunun oynanışıyla ilgili ilginç detaylar içeriyordu. Sızıntıda bir geminin korsanı olarak merkez dünyalarda dolaşıldığı ve mürettebat ile olan ilişkiler görülüyordu. Assasin’s Creed: Black Flag 2 bekleyen oyuncular da işte tam da bu noktada yeni oyunun Skull & Bones olduğuna dair ikna oldu çünkü görüntülerde yaya olarak gerçekleşen gemi dışı olaylar yer almıyordu. 

Tabii ki Assasin’s Creed: Black Flag’ın pek çok oyuncuya korsan temasını ve gemi yolculuklarını sevdirdiği düşünülünce böyle bir beklentiye girilmiş olması oldukça normal. Ancak görünen o ki ufukta Skull & Bones görünüyor. Ubisoft'un yeni oyunuyla ilgili belki de sinir bozucu sayılabilecek ve oyunculardan eleştiri alabileceğini düşündüğümüz en önemli özelliği ise kaptanı olduğumuz gemide bile serbest bir şekilde gezemiyor oluşumuz. Bununla birlikte sızıntıya göre Skull & Bones’da oyuncular, gemilerinin görünümünde bazı değişiklikler yapabiliyor ve görevlerle daha havalı gemilere sahip olabiliyor.  

Tabii mürettebatımızı da unutmamız gerekiyor, eğer susuz ve yemeksiz kalırlarsa isyan çıkarttıklarını ve hatta bizi öldürdüklerini görebiliriz. Yani hem kendimizi hem de mürettebatımızı hayatta tutmamız gerekiyor. Savaş sahneleriyle veya grafiklerle ilgili olarak diyebileceğimiz pek bir şey yok. Sızdırılan bilgilere bakıldığında Skull & Bones, pek çok açıdan hala eksik görünüyor. Ancak oyunun hala geliştirilme aşamasında olduğunu unutmamak lazım. Ubisoft'ta zaten oyunu olabildiğince harika yapmak istedikleri için geç kalındığını ve oyuncuların bu konuda sabırlı olması gerektiğini söylüyordu. 

(Gözünü ufukta tut...)

Kısa bir süre içinde binlerce kişi tarafından izlenen ve ardından da kaldırılan görüntülerin ardından, iddiaya göre Ubisoft görüntülerin Skull & Bones’a ait olduğu doğruladı. Ancak tabii bunun ne kadar doğru olduğu bilinmez. Skull & Bones'un resmi Twitter sayfasının git gide daha aktif bir hale gelmesi bu sızıntıları doğrulat nitelikte olsa da ilerleyen günlerde yeni detayların resmi olarak duyurulması için beklememiz gerekecek. Twitter hesabından yapılan yukarıdaki paylaşımda yakında yeni haberlerin gelebileceğini işaret ediyor. 


Kaynak webtekno.com

 

Ucuza Oyun İsteyenler Toplansın: 12 Aylık Xbox Game Pass Aboneliği Normalden 345 TL Daha Ucuza Nasıl Alınır?

Geçtiğimiz yıllar ile birlikte yavaş yavaş hayatımıza girmeye başlayan Xbox Game Pass, oyun dünyası içerisinde kendisine oldukça önemli bir yer edinmiş durumda. Yurt dışında, aylık yaklaşık olarak 15 dolardan satılmakta olan Xbox Game Pass Ultimate üyeliği, ülkemize özel olarak düzenlenmiş olan bir yerel fiyatlandırma politikası ile birlikte aylık 45 TL'den sunuluyor.

LoL’ün Asi Çocuğu Xayah’ın CTleri, Tüm Yetenekleri, Güçlü ve Zayıf Özellikleri

Saldırı gücü taşıyıcısı karakterlerin genel anlamda oyun içerisinde yaptıkları şey aynı olsa da kendi içlerinde birbirlerinden oldukça farklılar. Özellikle son zamanlarda yeteneklerine dayanarak oynayan karakterlere yapılan “Zırh deşme/ Lethality” eşya dizilimleri, normal saldırı yerine yetenek kullanmaya da odaklandığı için karakterlerin oynanışlarında bir hayli farklılığa sebep olabiliyor. Zırh deşme eşya dizilimi ne kadar eğlenceli ve güçlü olsa da, normal saldırı üzerine kurulu eşya dizilimlerinin de aşağı kalır bir yanları yok diyebiliriz. 

Çok Şükür Kafamıza Artık Şık Bir GoPro Takabiliriz: Facebook ve Ray-Ban, Tarihin En İyi Akıllı Gözlüğünü Tanıttı

Google Glass fiyaskosunun ardından akıllı gözlükler çoğu insanı ciddi şekilde heyecanlandırmıyor, ancak giyilebilir cihaz kategorisinin sıradaki çıkış noktası bu ürünler olacak. Huawei - Gentle Monster gözlükleri ile ülkemizde oldukça yüksek fiyatlarla başlayan bu furya, aslında yurt dışında daha çok örnekle çeşitleniyor. Örneğin Snapchat, Spectacles gözlükleri ile uzun bir süredir piyasada. Ancak akıllı gözlük üreten şirketlerin önünde büyük bir engel var: Ekosistem.

Bilgisayar İnternete Bağlanmıyorsa Sorun Nasıl Çözülür?

Özellikle pandemi sürecinde yoğunlaşmak zorunda kaldığımız internet; günlük işlerimizden, eğlencemize kadar her yerde, artık hayatımızın tümü olmuş durumda. Her an ihtiyacımız olan internete erişim problemi yaşamak ise kullanıcıları çileden çıkaran sorunların başında geliyor. Muhtemelen mobil verinizle okuyacağınız bu listemizde, "Wi-Fi bağlı ama internet yok” ya da “İnternetim tamamen gitti” gibi sorunların çözümlerini bulabileceksiniz.

Kripto Cüzdanlarını Taklit Eden Kötü Amaçlı Uygulamalara Dikkat: Kullanıcıların Kripto Paraları Tek Tıkla Çalınıyor

İnternet kullanımı arttıkça, mobil uygulamalar gibi birçok şey hayatımızda daha önemli bir yer alıyor. Kripto paralar da aynı şekilde gittikçe popülerleşiyor ve neredeyse herkesin konuştuğu bir konu hâline geliyor. Ancak siber dünyadaki suçlular, bu durumları fırsat bilerek insanları dolandırmaya çalışmaya devam ediyor.