Twitchin İzlenme Rekoru Bir Kez Daha Kırıldı: Boks Yayınına Milyonlarca Kişi Katıldı

Birkaç kere ülkemizdeki Elraenn ve wtcn gibi yayıncılarla kırılan Twitch’in anlık en çok izleyiciye ulaşma rekorundan haberdarsınızdır. O rekor yine kırıldı ancak bu sefer dünya çapında. Yabancı bir Twitch yayıncısının yaptığı boks etkinliğinde izlenme sayısı dudak uçuklan seviyelere çıktı.

28.06.2022 06:30:22 tarihinde yayınlandı.

Birkaç kere ülkemizdeki Elraenn ve wtcn gibi yayıncılarla kırılan Twitch’in anlık en çok izleyiciye ulaşma rekorundan haberdarsınızdır. O rekor yine kırıldı ancak bu sefer dünya çapında. Yabancı bir Twitch yayıncısının yaptığı boks etkinliğinde izlenme sayısı dudak uçuklan seviyelere çıktı.

Ibai isimli ünlü yayıncı, La Velada Del Año II isimli bu etkinlikte çeşitli başka içerik üreticileriyle birlikte müzik performansı eşliğinde bir ringin içerisinde boks yapıyordu. Kendisi bu etkinlik sırasında Twitch’in anlık izleyici rekorunu kırdı.

Ibai’nin gerçekleştirdiği Twitch yayınında Twitch’in dünya çapında anlık izlenme rekoru tekrar kırıldı. Twitch’te 11,1 milyon takipçiye sahip olan Ibai’nin boks etkinliği yayını aynı anda tam 3,3 milyon kişi tarafından izlendi. Ibai’den önceki en çok izlenme sayısı rekoruna sahip yayıncı, 2.470.347 izleyici ile TheGrefg olmuştu, kendisi bir Fortnite yayını yapıyordu.

Ibai’nin tek başarısı en çok izlenme sayısına sahip Twitch yayınını yapmak olmadı. Ibai şu anda sahip olduğu 11,1 milyon takipçiyle Twitch’te en çok takipçiye sahip dördüncü kanal oldu. Eğer dilerseniz yayının tekrarını buradan izleyebilirsiniz.

İLGİLİ HABER "Twitchte Kara Para Aklama" Skandalında Yeni Gelişme: Kredi Kartlarının Nasıl Çalındığı Ortaya Çıktı

Ibai, genellikle özel etkinlikler ve Just Chatting yapan İspanyol bir yayıncı ve yayınları da İspanyolca, dolayısıyla İspanyolca bilmiyorsanız izlemenizi pek tavsiye edemeyiz. Siz yeni Twitch rekoru hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.


Kaynak webtekno.com

 

Ocak Ayında En Çok Instagram Kullanan Ülkeler Belli Oldu: Yine Masadayız

Sosyal medya denildiğinde akla ilk gelen isimlerden olan Instagram, şüphesiz ki neredeyse herkesin kullandığı yegâne sosyal medya platformu. Hayatına bir fotoğraf paylaşım uygulaması olarak başlayan Instagram, daha sonralarda mizahtan komik kedi videolarına kadar neredeyse her şeyin paylaşıldığı bir mecra oldu. Son dönemlerde her ne kadar pek çok insan Instagram'ı bir 'pazarlama aracı' olarak kullansa da bu uygulama hâlâ pek çok insanın saatlerini geçirdiği bir 'platform' olarak karşımıza çıkıyor.

Keçi Geri Döndü: Goat Simulator 3, Fazlasıyla Eğlenceli Fragmanıyla Duyuruldu

Video oyun tutkunlarının yakından takip ettikleri Summer Game Fest 2022 etkinlikleri resmen başladı. Etkinliklerin ilk gününde, çok sayıda AAA ve bağımsız geliştirici oyunu tanıtıldı. Tanıtımlar kapsamında Summer Game Fest 2022'ye damgasını vuran yapımsa Goat Simulator 3 oldu. Geliştirici ekip Coffee Stain Studios, duyurduğu yeni oyun için hazırladığı fragman ile oyuncuları güldürmeyi başardı.

Çinden Kafa Karıştıran Hareket: Önce "Uzaylı Bir Medeniyetten Sinyal Almış Olabiliriz" Dedi, Sonra Haberi Sildi

Günümüzün en büyük gizemlerinden birisi olmaya devam eden Dünya dışı yaşamın varlığı konusunda bugün heyecanlandıran ve okuyanları şüpheye boğan bir gelişme yaşandı. Çin’in devlet destekli Science and Technology Daily gazetesi, paylaştığı haberinde ülkedeki Sky Eye uzay teleskopunun uzaylı medeniyetine dair işaretler yakalamış olabileceğini açıkladı.