Türkiyede de Satılması Beklenen Fiyat/Performans Telefonu POCO M4 5G Tanıtıldı: İşte Fiyatı ve Özellikleri

Yakın zamanda çıkış yapan ve ülkemizde de özellikle uygun fiyatlı olması dolayısı ile rağbet gören POCO M4 Pro 5G, bugün kardeş modeline kavuştu. Poco, yüksek ihtimalle Türkiye’ye de gelecek olan yeni uygun fiyatlı akıllı telefonu POCO M4 5G’yi tanıttı. Telefon, ana kamerasının çözünürlüğüyle fiyatının ötesine geçti.

30.04.2022 03:30:24 tarihinde yayınlandı.

Yakın zamanda çıkış yapan ve ülkemizde de özellikle uygun fiyatlı olması dolayısı ile rağbet gören POCO M4 Pro 5G, bugün kardeş modeline kavuştu. Poco, yüksek ihtimalle Türkiye’ye de gelecek olan yeni uygun fiyatlı akıllı telefonu POCO M4 5G’yi tanıttı. Telefon, ana kamerasının çözünürlüğüyle fiyatının ötesine geçti.

Yeni POCO M4 5G, 6,58 inçlik FHD+ çözünürlüklü ekranla gelecek. Telefon, arka kısmında iki kameraya yer verirken, bu büyük kameralar alt alta boydan boya uzanan büyük bir şerit içinde yer alacak. Telefonun ekranıysa delikli ekran tasarımını taşıyacak. Gelin, telefonun detaylarına inelim.

POCO M4 5G, ekranının altında MediaTek’in segmentinde başarılı işlemcisi Dimensity 700 işlemcisi yer alırken bu işlemciye 6 GB'a kadar RAM eşlik ediyor. Mali-G57 MC2 grafik birimiyle mobil oyuncular için de yeterli bir performans sağlayan telefon, 128 GB’lık depolama alanına yer veriyor.

Telefonun öne çıkan özelliklerinden biriyse ana kamerasında bulunuyor. Telefonun ana kamerası, 50 MP’lik çözünürlüğüyle yüksek çözünürlüklü fotoğraflar çekmenize imkân tanıyacak. Arka bölümde yer alan diğer kamera ise 2 MP çözünürlüğünde portre kamerası olacak. Telefonun ön kamerasıysa 8 MP çözünürlüğünde gelecek.


Kaynak webtekno.com

 

Samsungun Galaxy Z Flip 3 Temalı Galaxy Buds 2 Kutuları Ortaya Çıktı

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, bu sene sunduğu katlanabilir telefonlarıyla genel olarak kullanıcılarını memnun etmeyi başarmıştı. Kimileri birtakım kişisel sebeplerden ötürü bu cihazları beğenmemiş olsa da genel olarak teknoloji basınından geçer not alan yeni Z Flip ve Z Fold modelleri, şimdi de Galaxy Buds ile karşımızda.

Twitterın Beğenmeme Özelliği Ortaya Çıktı: Tweetlerin Altında Böyle Görünecek

Dünyanın en popüler sosyal ağlarından bir tanesi olan Twitter, geçtiğimiz yıl küçük bir kullanıcı kitlesi ile bir test gerçekleştirmişti. Bu test kapsamında kullanıcılar, bir tweete verilen yanıtlar için beğenmeme vermiş, bu yanıt o tweet altında alt sıralara gönderilmişti. Özellikle ilgili yeni bir açıklama yapan Twitter, bu özelliğin kapsamını genişleteceğini dünya genelindeki tüm kullanıcıların bu özelliği test etmeye başlayacağını duyurdu. Özellik artık, web sürüme ek olarak iOS ve Android'de de deneyimlenebilecek.

Twitch Türkiye Dolandırıcılığının Mağdurları Şikayetvarda: Kartlarından İzinsiz Binlerce Lira Çekilmiş

Yayın platformları arasında dünyanın en önde gelen ismi olan Twitch, son günlerde oldukça endişe verici iddialarla gündemde. Ortaya çıkan bazı belgelerde az izlenen yayıncıların abartılı miktarlarda para kazandığının görülmesi, platformun kara para aklamak için kullanıldığı iddialarını doğurdu. Birçok yayıncının tepkiyle karşıladığı durumun yanı sıra bugün dikkat çekici bir sorun daha ortaya çıktı.

Dev Bir Gök Taşı Dünyaya Yaklaşıyor: Teleskop İle Gözlemlenebilecek

Hepimizin bildiği gibi Dünya’ya yaklaşan gök taşları (asteroit) her yıl sık sık gündem oluyor. Tabii bu taşların gezegenimize çarpma ihtimali de birçok insanın korkulu rüyası olmuş durumda. Hatta geçtiğimiz ay Netflix’te yayımlanan Don’t Look Up filmi de bu tarz bir durumda nasıl senaryoların oluşabileceğini gözler önüne sermişti.