Türk Telekom, Yenilenmiş Telefon Satışına Başladı: 12 Ay Taksitle Alınabilecek!

Ülkemizde özellikle döviz kurundaki artışla birlikte sıfır akıllı telefonlara erişmek günden güne zorlaşırken, yenilenmiş ikinci el telefon sektörüne olan rağbet artmaya devam ediyor. Bu kapsamda ülkemizde hizmet veren kuruluşların sayısı her geçen gün artıyor. Bu kuruluşlar arasına son katılan isimse Türk Telekom oldu.

30.04.2022 03:30:23 tarihinde yayınlandı.

Ülkemizde özellikle döviz kurundaki artışla birlikte sıfır akıllı telefonlara erişmek günden güne zorlaşırken, yenilenmiş ikinci el telefon sektörüne olan rağbet artmaya devam ediyor. Bu kapsamda ülkemizde hizmet veren kuruluşların sayısı her geçen gün artıyor. Bu kuruluşlar arasına son katılan isimse Türk Telekom oldu.

Türk Telekom, mağazalarında yenilenmiş ikinci el telefonları müşterileriyle buluşturmaya başladığını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre Türk Telekom mağazalarında satılmaya başlayacak olan ürünler, ‘yeni gibi’ ve ‘çok iyi’ olarak kategorize edilecekler. Ayrıca her cihaz, 1 yıl yenileme merkezi garantisi altında piyasaya sürülecek.

Söz konusu telefonlar, Ticaret Bakanlığı tarafından yetkilendirilen yenileme merkezleri tarafından TSE standartlarında, güvenilir ve tüm aşamaları kayıt altında olan bir süreç işletilerek yenileme işlemine tabi tutuluyor. Ürünlerde önceki kullanıcıya ait tüm bilgiler geri döndürülemez şekilde yok ediliyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Türk Telekom Bireysel Satış Genel Müdür Yardımcısı İsmail Bütün, akıllı telefona erişimin kolaylaştırılmasını hedefleyen bu proje hakkında şunları söyledi:

“Bizler de satış kanallarımızda müşterilerimize sunduğumuz yüzde 1 KDV fırsatı ile bu projeye avantajlı tekliflerle katılıyoruz. Bu yıl, müşterilerin akıllı cihazlarda çok çeşitli ihtiyaçlarını karşılayarak, ek avantajlar getireceğimiz yeni bir döneme girdik. Yenilenmiş ikinci el akıllı telefonlar, Türk Telekom çatısı altında avantajlı fiyatlarla ve 12 taksite varan taksit seçeneklerinin yanında yenileme merkezi tarafından sağlanacak 1 yıllık garanti seçenekleriyle Türk Telekom mağazalarında sunuluyor.”

Türk Telekom’un yenilenmiş telefonları, 12 taksite varan taksit seçenekleriyle satın alınabilecek.


Kaynak webtekno.com

 

NASA, Kuantum Teknolojisini Uzaya Taşıyacak: Microsoftla Ortaklık Kuruldu

Kuantum bilişiminin geleceğin en önemli teknolojilerinden birisi olabileceğini söylemek mümkün. Bu yüzden de modern bilgisayarların yapamadığı karmaşık işlemleri çok hızlı bir şekilde gerçekleştirebilen kuantum bilgisayarların insanoğluna seviye atlatması bekleniyor. Tahmin edilebileceği gibi birçok teknoloji devi şirket de bu teknolojiye büyük yatırımlar yapıyor.

Her PlayStation Sahibinin Mutlaka Oynaması Gereken Birbirinden Kaliteli 10 Özel Oyun

PlayStation, kendi platformuna özel olarak çıkarttığı oyunlar ile uzun zamandır dikkatleri üzerine topluyordu. Ghost of Tsushima, Detroit: Become Human, Gran Turismo 7, Death Stranding ve dahası derken; Marvel’s Wolverine, God of War: Ragnarök ve The Last of Us Part I de dâhil olmak üzere birçok yeni oyunun da yolda olduğunu biliyoruz.

Lolipop, YouTube Trendlerde Zirveyi Zorlamaya Devam Ediyor! Gülşen’in Yeni ve Olaylı Parçasını İnceledik!

Sahnesi, kıyafetleri, duruşu, paylaşımları… Gülşen, son dönemde adından en çok bahsettiren pop sanatçılarının başında geliyor. Her yaptığı olay kabul edilen, tek bir hareketiyle bile günlerce hatta haftalarca konuşulabilen Gülşen’in yeni parçası ‘‘Lolipop’’ ünlü şarkıcının adını daha uzunca bir süre duyacağımızın sinyallerini veriyor!