Stranger Things Hayranlarının Bayılacağı Birbirinden Güzel 10 Aksesuar ve Figür

Stranger Things resmen 'yıllarca' beklediğimiz dördüncü sezonuyla nihayet geldi. İlk kısmın aldığı güzel yorumlardan sonra gözler ikinci kısımda. Yeni sezonun yarattığı heyecansa dizinin hayran kitlesini daha da genişletti.

2.07.2022 21:30:19 tarihinde yayınlandı.

Stranger Things resmen 'yıllarca' beklediğimiz dördüncü sezonuyla nihayet geldi. İlk kısmın aldığı güzel yorumlardan sonra gözler ikinci kısımda. Yeni sezonun yarattığı heyecansa dizinin hayran kitlesini daha da genişletti.

Hatta diziye küsen pek çok izleyici de bu başarılı sezon sonrası seriyle arasını düzeltti. Peki siz hangi gruptasınız? Eğer siz de sıkı bir Stranger Things hayranıysanız, bu listede sizin için bayılacağınız aksesuar ve figürler derledik!

Stranger Things'in her detayına bayılanların duvarında mutlaka olması gereken harika ve uygun fiyatlı bir posterle başlayalım.

Yakından bakmak ve satın almak için buraya tıklayabilirsiniz!

Stranger Things'teki her karakterin yeri ayrı. Ama tabii ki her şeyin başladığı andan itibaren orada olan üçlümüzün yer aldığı bazı ikonik anlar da ayrıca etkileyici oluyor. Böyle bir andan harika bir tablo isteyenlere şahane bir önerimiz var.

Yakından bakmak ve satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Hem uygun fiyatlı hem de bol çeşitleriyle her zevke uygun olmayı başaran kupalar, herhangi bir dizi, film ya da karakter adına en çok tasarlanan ve satın alınan seçeneklerden biridir desek sanırım yanılmış olmayız. Haliyle bu listeye de eğlenceli bir baskısı olan bir kupa yakışırdı.

Yakından bakmak ve satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.


Kaynak webtekno.com

 

James Webb Uzay Teleskobu, Evrenin Sırlarını Aydınlatacağı Gözlem Noktasına Ulaştı

ABD Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi, Avrupa Uzay Ajansı ve Kanada Uzay Ajansı tarafından 15 ülke ortaklığında geliştirilen en gelişmiş uzay teleskobu James Webb, yıllar süren gecikmenin ardından en sonunda 25 Aralık’ta uzaya fırlatılmıştı. Evrenin ilk ışıklarını yakalamayı hedefleyen, evren hakkında daha önce görmediğimiz detayları ortaya koyması beklenen teleskop, bugün en sonunda hedeflenen noktaya ulaştı.

Bunu da Gördük: Avustralyalı Bir Adam, ‘Yapay Zeka Robotuyla’ Evlendi

2022 yılında yaşıyor olmanın getirdiği güzelliklerden biri de gelişen teknolojiyle birlikte son derece ilginç olaylarla karşılaşıyor olmamız. Özellikle son yirmi yılda teknoloji alanında yaşanan yenilikler, insanlık olarak çok farklı bir dünyada yaşıyormuşuz izlenimi yaratabiliyor. Avustralya’nın Queensland bölgesinde de bilim-kurgu filmlerine adım adım yaklaştığımızı hissettiren bir olay oldu.

Apex Legends Mobil Bazı Ülkeler İçin Yayınlandı (Biz Hala Ön Kayıt)

Video oyun sektörünün köklü isimlerinden Electronic Arts (EA), 2019'da piyasaya sürdüğü hayatta kalma oyunu Apex Legends'ın mobil sürümünü Android ekosistemi için kullanıma sundu. Bir süredir beta sürüm kapsamında test edilen oyun, artık yalnızca bazı ülkelerdeki oyuncular tarafından sınırsız bir şekilde oynanabiliyor.