Steam Yaz İndirimlerinde Fiyatı Düşen En İyi 10 Online Oyun

Her yıl Steam kullanıcılarının dört gözle beklediği Steam yaz indirimleri büyük bir heyecanla başladı. Yaz indirimlerinde, popüler oyunlardan tutun çok da popüler olmayan bağımsız yapımlara kadar birçok oyun indirime girdi. Tabii bu oyunlar arasında popüler online oyunlar da bulunuyor.

28.06.2022 02:45:13 tarihinde yayınlandı.

Her yıl Steam kullanıcılarının dört gözle beklediği Steam yaz indirimleri büyük bir heyecanla başladı. Yaz indirimlerinde, popüler oyunlardan tutun çok da popüler olmayan bağımsız yapımlara kadar birçok oyun indirime girdi. Tabii bu oyunlar arasında popüler online oyunlar da bulunuyor.

Biz de siz okurlarımız için Steam’de indirime giren en iyi online oyunları listeledik. Bu listeyi hazırlarken kullanıcıyla dalga geçecek kadar küçük indirimlere uğramış oyunlar yerine gerçekten satın almaya değecek güzellikte ve hakkını veren indirimler almış oyunları listeledik.

En bilindik FPS savaş oyunu serilerinden biri olan Battlefield, bu sefer İkinci Dünya Savaşını ele alıyor. Birbirinden farklı silahları ve taşıtları kullanabileceğiniz Battlefield V, İkinci Dünya Savaşı sırasında yaşananları ele alan hikaye modu ve bu savaş atmosferiyle çevrelenen online modunda sizleri savaşın acımasız sularına sürüklüyor.

Minimum:

Önerilen:

Yarış oyunu denince akla ilk gelen serilerden biri olan Need for Speed’in yeni oyunu Need for Speed Heat, özlenen NFS Underground ruhunu geri getiriyor. Gece yapılan sokak yarışları, oyunun yenilenmiş grafikleriyle birlikte çok daha eğlenceli bir hal alıyor. Elbette Need for Speed denince akla ilk gelen araba modifiyesi bu oyunda da oldukça detaylı bir şekilde bulunuyor.

Minimum:

Önerilen:

Kendine has oynanış mekanikleri ve çılgın düşmanlarıyla oyuncuları kendisine bağlamayı başaran Borderlands 3, Steam Yaz İndirimlerinde fiyatı düşen oyunlardan bir diğeri. Farklı birçok yapıma gönderme yapan hem espritüel hem de aksiyon dolu bir oyun olan Borderlands 3, indirimde kaçırmak istemeyeceğiniz bir oyun.


Kaynak webtekno.com

 

Samsung Galaxy S22 ve S22 Ultra’nın Görselleri Ortaya Çıktı: İşte Tasarımı Hakkında Öne Çıkanlar

Şubat 2022’de alıcılarıyla buluşacak yeni serinin bugün basına yansıyan görselleri, renk çeşitliliği ve tasarımının yanı sıra Note serisine benzerliğiyle dikkat çekti. Yeni serinin şimdiye kadar sızdırılan görselleriyle Note serisinin devamı olacağı yönünde pek çok iddia vardı. Resmi olmasa da bugün yayınlanan görseller sayesinde S22 ile Note serisinin arasında tasarım anlamında ciddi farklar olmayacağı bir nevi kanıtlandı.

AMD’nin Steam Deck’e Özel APU Geliştirdiği İddia Edildi: Yüksek Özelliklere Sahip Oyunlar Oynanabilecek

Steam Deck el konsolu hem işlemci hem de ekran kartının tek bir yongada birleştiği ve ufak cihazlarda aktif olarak kullanılabilen AMD’nin APU yongasından güç alıyor. Günümüzde bir hayli gelişen ve daha da güçlü hale gelen APU’larla alakalı dikkat çekici bir iddia ortaya atıldı ve bu iddia gerçekleşirse Steam Deck’in işlemcisinin daha iyi performans verir hale gelmesine kesin gözüyle bakılıyor.