Son Dakika: Instagrama Erişim Sorunu Yaşanıyor [Güncelleme]

Dünyanın en popüler sosyal medya uygulamalarından Instagram, yeni bir erişim sorunu ile karşı karşıya. Instagram kullanıcıları, aralıklı olarak Instagram'a giriş yapamıyorlar.

26.02.2022 14:30:23 tarihinde yayınlandı.

Dünyanın en popüler sosyal medya uygulamalarından Instagram, yeni bir erişim sorunu ile karşı karşıya. Instagram kullanıcıları, aralıklı olarak Instagram'a giriş yapamıyorlar.

An itibarıyla DownDetector'e baktığımızda Instagram ile ilgili erişim sorunun sabah saatlerinde başladığını, bir süre sonra çözüldüğünü ancak kısa bir süre önce yeniden başladığını görüyoruz. Peki sizde durum nedir? Instagram'a erişim sağlayabiliyor musunuz?

An itibariyle (3 Eylül 00:39) Instagram'daki erişim sorunu hâlâ devam etmekte. Gündüz her ne kadar erişim sorunu ksımen çözülmüş olsa da şu anda birçok kullanıcı Instagram'da sorunlar yaşadığını bildiriyor.


Kaynak webtekno.com

 

Letgodan Kullanıcıların Güven Duygusunu Katlayacak İki Yeni Özellik: Güvenli Ödeme ve Anlaşmalı Kargo

Türkiye'nin en popüler ikinci el satış platformlarından bir tanesi olan Letgo, kullanıcıların alışveriş deneyimlerini daha güvenli bir hale getirecek olan yepyeni bir uygulamayı hayata geçirdi. Şirket tarafından yapılan açıklamalara göre Letgo kullanıcıları artık, güvenli ödeme ve anlaşmalı kargo hizmetinden faydalanabilecekler. Bu sayede Letgo, kart ile ödeme yapılmasına ve satın alınan bir ürünün kargo ile güvenli ve ucuz bir şekilde nakliye yapılmasını sağlamış olacak.

Direksiyon Seti ile Keyfini İki Katına Çıkarabileceğiniz 10 Otomobil Oyunu Tavsiyesi

Oyuncular olarak, teknolojinin sürekli olarak gelişimine şahitlik ediyoruz. Doğal olarak, teknolojinin gelişimini izledikçe, hedeflediğimiz oyun deneyiminin de daha gerçekçi bir hâle gelmesini talep edebiliyoruz. Otomobil oyunlarının da her anlamda gelişmesi ile birlikte, direksiyon setiyle çok gerçekçi bir deneyim yakalamamız mümkün olabiliyor.

Spotifydan Rusyaya Yaptırım: Ülkedeki Ofis Kapatıldı, Rus Medyasına Ait İçerikler Engellendi

Şu sıralarda tüm dünyanın konuştuğu tek konunun Rusya ve Ukrayna arasındaki gerilim olduğunu söyleyebiliriz. Şubat ayının son günlerinde Rusya tarihi açıklamalarda bulunmuş ve Ukrayna topraklarına askeri harekat başlattığını açıklamıştı. Rusya’nın bu işgali sonrasında ise birçok ülke ve dev şirket yaptırımlar yaptıklarını duyurmuştu.

Binlerce Kişi Tarafından İndirilen Bazı Antivirüs Uygulamalarının Kötü Amaçlı Yazılım İçerdiği Ortaya Çıktı: İşte O Uygulamalar

İnternet kullanımının gün geçtikçe arttığı artık hepimiz tarafından bilinen bir gerçek. Durum böyle olunca birçok kötü niyetli insan da bu popülariteyi fırsata çevirerek insanları dolandırmaya ve onların bilgilerini çalmaya çalışıyor. Çevrim içi mağazalarda yer almayı başaran kötü amaçlı uygulamalar da bunların belki de en iyi örneği.