Samsungdan Pokemon Hayranlarını Keyiflendirecek Kulaklık: Poke Topu Tasarımlı Galaxy Buds 2

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, düzenlediği bir etkinlikte sınırlı sayıda ürettiği Galaxy Buds 2'yi tanıttı. Bu kablosuz kulaklığı orijinalinden ayıran şey, sahip olduğu tasarım. Pokemon efsanesi için özel bir çalışma yürüten Samsung mühendisleri, böylelikle pokemon tutkunlarının aklını çeleceği bir işe imza atmış oldu. Gelin hep birlikte, Samsung Galaxy Buds 2 Pokemon Edition'a yakından bakalım.

24.05.2022 00:45:17 tarihinde yayınlandı.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, düzenlediği bir etkinlikte sınırlı sayıda ürettiği Galaxy Buds 2'yi tanıttı. Bu kablosuz kulaklığı orijinalinden ayıran şey, sahip olduğu tasarım. Pokemon efsanesi için özel bir çalışma yürüten Samsung mühendisleri, böylelikle pokemon tutkunlarının aklını çeleceği bir işe imza atmış oldu. Gelin hep birlikte, Samsung Galaxy Buds 2 Pokemon Edition'a yakından bakalım.

Samsung Galaxy Buds 2 Pokemon Edition, tahmin edebileceğiniz üzere pokemon kutusu şeklinde bir taşıma aparatıyla geliyor. Bu taşıma aparatının askı imkanı da bulunuyor. Samsung, sınırlı sayıda piyasaya sürülen özel seri için 11 tane sticker hazırladı. Bu stickerlarda Pikachu, Bulbasaur, Charmander, Squirtle, Jigglypuff, Ditto, Dragonite, Lapras, Eevee, Gengar ve Mew isimli pokemonlar yer alıyor.

Samsung, Galaxy Buds 2 Pokemon Edition'da tüketiciye sunduğu kutuları Galaxy Buds Pro ve Galaxy Buds Live ile birlikte de kullanabilecekler. Ancak sınırlı sayıdaki satış, yalnızca Galaxy Buds 2 için olacak. Yani yalnızca kutuyu satın almak mümkün olmayacak. 

İLGİLİ HABER Google, Yeni Kulaklığı Pixel Buds Proyu Tanıttı: Airpods Proya Rakip Geliyor!

Orijinal Galaxy Buds 2, tüm özellikleriyle Galaxy Buds 2 Pokemon Edition'da da karşımıza çıktı. IPX2 sertifikası, Bluetooth 5.2, 20 saate kadar kullanım imkanı gibi özelliklerin tamamı, sınırlı sayıda satılacak yeni modelde de yer alacak. Ayrıca tüketiciler, bu kablosuz kulaklığa 5 farklı renk seçeneği ile sahip olabilecekler. Bu ürünü satın almak isteyen bir Pokemon tutkununun ödemesi gereken para ise 105 dolar olarak açıklandı. Ürünün Güney Kore sınırlarına çıkıp çıkmayacağı bilinmiyor.


Kaynak webtekno.com

 

iPhone 14 Pro’nun Ekranı Hakkında Sürpriz İddia: Telefonun Boyutu Değişmeden Ekranı Büyüyecek!

ABD merkezli teknoloji devi Apple'ın yaklaşmakta olan iPhone modelleri bir süredir ekran tasarımlarıyla gündemde. İddialara göre şirket bu kez delikli ekran tasarımını benimseyecek ve bu da yıllardır tartışılan çentiğin küçükmesi anlamına geliyor. İddialar kazanında kaynayan son bilgilerse eylül ayında tanıtılması muhtemele olan iPhone 14 ailesine yeni bir bakış atmamızı sağlıyor.

Geç Bile Kaldı: Instagram Mağazalar Sayfasına Reklamlar Geldi

Facebook, uzunca bir süredir e-ticaret platformu olarak da hizmet vermek için çalışıyor. Platform, bu amaç uğruna yaptığı çalışmalarda ise Facebook'un ana uygulaması başta olmak üzere WhatsApp ve Instagram'da da e-ticaret özelliklerini kullanıma sundu. Şimdi, Instagram Mağazalar olarak isimlendirilen e-ticaret işlevi yeni bir özellikle tanıştı.

Bilgisayarınızdaki Sabit Disk Performansını Ölçmeye Yarayan HDD Sentinel Nedir, Ne İşe Yarar, Nasıl Kullanılır?

Yeni bir SSD ya da HDD sabit disk aldığınız zaman onun performansını ölçerek gerçekten vaadediliği gibi çalışıp çalışmadığını görmek istersiniz. Aynı şekilde eğer bir süredir kullanmakta olduğunuz bu tür bir sabit diskiniz varsa onun da sorunlarını tespit ederek kolayca bu sorunları ortadan kaldırmak ya da sorun çözülmüyorsa yenisini almak en iyi seçenektir. İşte bu noktada devreye HDD Sentinel giriyor.

Google Haritalarda Ücretli Yollar Nasıl Kapatılır?

Google Haritalar, dünyanın en çok kullanılan harita servislerinden biri. Hemen hemen her Android cihazda yüklü olan bu uygulama, kullanıcılara daha iyi yol tarifi sunabilmek için her geçen gün yeni özelliklerle güncelleniyor. Google Haritalar'ın bu özellikleri sayesinde mevcut en uygun yol tarifini bulabilir, iş ve ev adreslerinizi kaydedebilir, şehir içi ulaşım veya otoyollar hakkında bilgi alabilirsiniz.