Şahane, Efsane Black Friday Fırsatları: 1500 TL Altına Alabileceğiniz 13 Bilgisayar

Artık kolay kolay uygun fiyatlı bilgisayar bulmak zor bildiğiniz üzere. Bu yüzden samanlıkta iğne arar gibi bir araştırma yaparak maksimum 1500 TL'ye kadar olan bilgisayarları bulup sizin için listeledik.

25.02.2022 19:00:27 tarihinde yayınlandı.

Artık kolay kolay uygun fiyatlı bilgisayar bulmak zor bildiğiniz üzere. Bu yüzden samanlıkta iğne arar gibi bir araştırma yaparak maksimum 1500 TL'ye kadar olan bilgisayarları bulup sizin için listeledik.

Black Friday, Şahane Cuma indirimlerini kaçırmamak gerekiyor. Bu kadar uygun fiyatlı olunca hem kendinize hem de yakınlarınıza almak isteyebilirsiniz. İşte o şahane bilgisayarlar:

Eskiden masaüstü bilgisayar toplardık, artık laptop topluyoruz.

Üstelik tablet hediyeli. Hem de Hello Kitty resmî lisanslı.

Ciğazda bir sorun yok. Çok Hava Atacaksınız çoK :)

Onu baştan yaratabilirsiniz. 

Neye niyet, neye kısmet...


Kaynak webtekno.com

 

Elon Musk, Neuralinkin Önümüzdeki Yıl İnsan Beynine Çip Takabileceğini Söyledi

Tesla ve SpaceX'in CEO'su Elon Musk'ın nöroteknoloji alanında faaliyet yürüten şirketi Neuralink, yapay zekâyla çalışan beyin çipi üzerinde mesai harcıyor. Musk, katıldığı bir programda şirketin beyne takılan çip projesinin bir yıl içerisinde gerçekleşebileceğini ileri sürdü. Musk, geçen sene doğrudan insan kafatasının içine yerleştirilecek bir çipin '2020 sonuna kadar' hazır olacağını söylemişti.

Binance, Tüm Kripto Para Çekim İşlemlerinin Durdurduğunu Açıkladı

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, milyonlarca kullanıcıyı ilgilendiren bir karar aldığını açıkladı. Şirket tarafından yapılan açıklamalarda, tüm para çekme işlemlerinin geçici bir süreliğine durdurulduğu ifade edildi. Binance, bu kararın birikme nedeniyle alındığını, teknik ekibin çalışmalarını sürdürdüğünü açıkladı.

Intel, Dizüstü Bilgisayarları Uçuracak Yeni İşlemcilerini Duyurdu

ABD merkezli yarı iletken devi Intel, düzenlediği bir etkinlikte en yeni dizüstü bilgisayar işlemcilerini duyurdu. 12. nesil Intel Core HX serisi olarak karşımıza çıkan işlemciler i5, i7 ve i9 modellere sahip olacaklar. Şirketin açıklamalarına göre yeni dizüstü bilgisayar işlemcileri, özellikle de yüksek performans gerektiren programlar ile oyun oynamayı seven tüketiciler tarafından tercih edilecek. Peki Intel'in yeni işlemcileri tüketiciye neler vadediyor?