Saç Şekillendirmede Önemli Bir Sorunu Tarihe Gömen Yeni Dyson Airwrap Duyuruldu (Fiyatı Keyfinizi Kaçırabilir)

Elektrikli ev aletleri konusunda kendini ispatlamış şirketlerin başında gelen Dyson, bugün düzenlediği bir etkinlikte popüler saç şekillendiricisi Airwrap'in son sürümünü duyurdu. Bugüne kadar duyurulan modeller arasında en güçlüsü olan saç şekillendiricisi, düzenli saç bakımı yapan herkesin yeni favorisi olabilir...

20.03.2022 21:30:18 tarihinde yayınlandı.

Elektrikli ev aletleri konusunda kendini ispatlamış şirketlerin başında gelen Dyson, bugün düzenlediği bir etkinlikte popüler saç şekillendiricisi Airwrap'in son sürümünü duyurdu. Bugüne kadar duyurulan modeller arasında en güçlüsü olan saç şekillendiricisi, düzenli saç bakımı yapan herkesin yeni favorisi olabilir...

Dyson'ın bugün duyurduğu saç şekillendirici, mevcut modellere göre çok daha hızlı çalışıyor. Bu da saç şekillendirmede zaman tasarrufu sunuyor. Ancak yenilenen Airwrap'in en önemli özelliği bu değil. Dyson'ın açıklamalarına göre bu saç şekillendirici ile bu ürün kategorisinin en önemli sorunlarından bir tanesi tarihe gömüldü. Dyson Airwrap'in başlıkları, hava akımını çift yönlü verebiliyor. Bu sayede tek bir başlık ile saçın her yanının etkileyici bir biçimde şekillendirilebileceği ifade ediliyor. Önceki modellerde saçın sol ve sağ tarafı için farklı başlıklara ihtiyaç duyuluyordu.

Dyson'ın Airwrap modelleri, zaten çok başlıklı yapısıyla saç şekillendirmeyi mümkün olan en kolay hale getiriyordu. Yenilenen modelde de benzer bir durum ile karşılaşıyoruz. Yeni Airwrap, sahip olduğu başlıklar ile kadınların tüm şekillendirme seçenekleri arasında kolaylıkla değişiklik yapabilmesini sağlıyor. 

Dyson tarafından yapılan açıklamalara göre yeni Airwrap, yaz mevsimi itibarıyla tüm ülkelere ulaşmış olacak. Ürünün fiyatı ise 600 dolar olarak açıklandı. Ancak eğer Dyson'ın hali hazırda piyasaya sürülmüş olan Airwrap modellerine sahipseniz, bu şekillendiriciyi yeniden satın almanıza gerek olmayacak. Şirket, hava akımını iki yönde verebilen yeni başlıkların ayrı ayrı satın alınabileceğini, bu sayede mevcut modellerin yükseltilebileceğini açıkladı.


Kaynak webtekno.com

 

Honor, Piyasanın Kralı Olacağını Söylediği İlk Katlanabilir Akıllı Telefonunu İlk Kez Gösterdi

Katlanabilir akıllı telefonların gelecekte büyük bir yer edineceği artık kanıtlanmış durumda. Bir yandan ilk ticari modeli piyasaya süren Samsung, yeni telefonlarını geliştirmeye devam ederken diğer yandan da Huawei, OPPO Xiaomi ve Motorola gibi isimler de katlanabilir telefonlar piyasaya sürdü. Bugünse bu furyaya katılması beklenen bir diğer markadan yeni bir haber geldi.

NASAnın Yeni Uydusundan İlk Dünya Görüntüleri Geldi: Evimize Bir de Buradan Bakın

Fırtınalar, volkanik patlamalar, orman yangınları, bulutlar...Ulusal Okyanus ve Atmosfer İdaresi'nin (NOAA) GOES-18 isimli yeni uydusu, bu olayların hepsini gözlemleyerek hava, iklim sorunları ve doğal afetleri daha iyi tahmin etmemize ve anlamamıza yardımcı olacak. Başlangıçta GOES-T olarak bilinen uydu, 1 Mart tarihinde NASA tarafından yörüngeye gönderilmişti. 

Elon Musk’tan Heyecanlandıran Açıklama: Tesla’nın İnsansı Robotu, Kendi Kişiliğini Geliştirebilir

Tesla ve SpaceX şirketlerinin CEO’su Elon Musk, geçtiğimiz ağustos ayında düzenlenen Tesla AI Day etkinliğinde ‘Tesla Bot’ isimli yeni teknolojilerini duyurmuştu. Tesla’nın insansız robotu olan Tesla Bot, mutfak alışverişi ve ev temizliği gibi biz insanların yapmaktan bıktığı ama yapmak zorunda olduğu sıradan işleri yapmakla görevlendirilecek.

LG, CES 2021de Yeni Ürünlerini Duyurmak İçin Sanal Bir Fenomen Kullandı

LG, bugün itibarıyla sanal ortamda ziyaretçilere kapılarını açan CES 2021'e hızlı bir giriş yaptı. Etkinliğin ilk gününde akıllı TV'ler de dahil olmak üzere bazı yeni nesil teknolojik ürünlerini tanıtan şirket, aynı zamanda sıra dışı bir olaya da imza atarak sanal internet fenomeni Reah Keem'i de gösterdi.