OnlyFans Fenomeninden Şok Açıklama: Instagram Banımı Facebook Çalışanlarıyla Seks Yaparak Kaldırttım

Instagram’da hesabınız herhangi bir sebepten kapatıldığında yeniden açtırmak için Instagram ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Fakat bu iletişim sonrasında da hesabınız yeniden açılmayabiliyor ya da açıldığı gibi tekrar kapatılabiliyor. Bu durumu yaşamak kişiyi bunaltırken, bugün çok ‘farklı’ bir çözümle karşınızdayız..

23.05.2022 04:15:17 tarihinde yayınlandı.

Instagram’da hesabınız herhangi bir sebepten kapatıldığında yeniden açtırmak için Instagram ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Fakat bu iletişim sonrasında da hesabınız yeniden açılmayabiliyor ya da açıldığı gibi tekrar kapatılabiliyor. Bu durumu yaşamak kişiyi bunaltırken, bugün çok ‘farklı’ bir çözümle karşınızdayız..

Genellikle cinsel içerikler için kullanılan OnlyFans adlı 'sosyal' medya platformunda içerik üretici olan Kitty Lixo isimli fenomen, bu soruna kendince bulduğu çözümü(!) paylaştı. Lixo, kapatılan Instagram hesabını LinkedIn üzerinden bulduğu Instagram çalışanlarıyla seks yaparak açtırdığını öne sürdü. Üstelik bunu bir kez de yapmadı..

Instagram hesabının kapatıldığını gören Lixo, ilk olarak Instagram ile iletişime geçtiğini, hesabının kapatılma sebebinin ‘cinsel teşvik’ olduğunu öğrendiğini açıkladı. Bunun ardından Instagram’ın kararına karşı çıktığını belirten Lixo, bu talebinin reddedildiğini belirtti.

Ardından Instagram’a yeniden şikâyette bulunan Lixo, bu kez hesabının kapatılma nedeninin cinsel teşvik değil, hesabının hacklenmesi olarak belirtildiğini söyledi. Instagram’ın karar mekanizmasının çok da bütünleşik olmadığı sonucuna varan Lixo, arkadaşından kurnaz bir tavsiye aldı ve sonraki süreci şöyle anlattı:

“Arkadaşım bana temelde Instagram hesabınızı ne zaman kapattığınızı ve hangi departmanların hangi şeyler üzerinde çalıştığını öğretti. Temel olarak, dürüstlük departmanının incelemeye hazır olduğunu söyledi.”

Lixo, bunun ardından LinkedIn’e girdi ve Instagram’ın söz konusu departmanında çalışan kişileri bulmaya başladı. Sonrasında da bu kişileri Instagram’da stalkladı. Yedek ve biraz da ‘yaramaz’ duran hesabıyla bu kişilere mesaj attı ve en sonunda bazılarıyla buluşma ayarlamayı başardı. Bu kişiler, Lixo’nun ‘Girls Gone Wireless’ isimli podcast programını bildiklerinden, Lixo’nun da kim olduğunu biliyorlardı. Lixo, sonra yaşananlarıysa açık açık şu şekilde paylaştı:

“Buluştuk, birkaçıyla yattım ve hesabımı üç kez geri alabildim.”

Lixo, kendisine neden böyle bir yolu seçtiği sorusunaysa hesabının takipçi sayısını artırmak için çok uğraştığını, tek ihtiyacın da içeriden birinin sizin için çabalaması gerektiği olduğunu belirtti. Ayrıca seçtiği yöntemden pişman olmadığını da “Bir daha olsa %100 bir daha yapardım.” diyerek açıkladı.


Kaynak webtekno.com

 

Google, Türkiyede Depremleri Saniyeler Öncesinden Haber Veren Sisteminin Detaylarını Paylaştı

Ülkemizdeki Android telefon kullanıcıları, son olarak geçtiğimiz haftalarda Google’ın hayat kurtarma potansiyeli yüksek bir uygulamasını birinci gözden deneyimlemişlerdi. Antalya’da gerçekleşen 5,3’lük depremin sarsıntısı henüz hissedilmeye başlamadan önce kullanıcılar, deprem olacağına dair bildirim almışlardı ve saniyeler sonra sarsıntı hissedilmeye başlamıştı.

iPhone 14 Hakkında Keyifleri Kaçıran İddia: iPhone 13ten Çok da Güçlü Olmayabilir

Her yıl olduğu gibi bu yıl da eylül ayında yeni bir iPhone serisiyle tanışmaya hazırlanırken bu seri hakkında yeni bilgiler de gelmeye devam ediyor. Analist Ming-Chi Kuo tarafından paylaşılan yeni bilgilerse Apple’ın bir konuda rakiplerinin gerisinde kalacağına işaret etti. Kuo, çip üreticisi TSMC’nin yol haritasını paylaşarak yeni iPhone’ların güncel teknolojiye geçiş yapmayacağını gösterdi.