LoL Şampiyonlarından Brandin CTleri, Tüm Yetenekleri, Güçlü ve Zayıf Özellikleri

Oyunun ateşli büyücülerinden biri olan Brand, temelinde orta koridor karakteri olsa da uzun bir süredir kendi yerini alt koridorda destek rolü olarak benimsiyor. Tabii ki destek rolü tamamen laf üzerinde. Destek olarak görevini yapıyor olsa da vurduğu hasar erken safhada çok rahatsız edici olabiliyor.

16.02.2022 02:46:29 tarihinde yayınlandı.

Oyunun ateşli büyücülerinden biri olan Brand, temelinde orta koridor karakteri olsa da uzun bir süredir kendi yerini alt koridorda destek rolü olarak benimsiyor. Tabii ki destek rolü tamamen laf üzerinde. Destek olarak görevini yapıyor olsa da vurduğu hasar erken safhada çok rahatsız edici olabiliyor.

Kitle kontrol yeteneği ve özellikle anlık hasarın yanına zamanla hasar vuran yetenekleri de birleşince, Brand’in erken safhanın en sinir bozucu karakterlerinden biri haline gelmesi çok uzun sürmüyor. Gelin Brand CT'lerine, sahip olduğu yeteneklere, güçlü ve zayıf özelliklerine birlikte bakalım. 

Karakterin temel işlevi hasar vermek olduğu için, asıl amacı takım arkadaşını korumaya yönelik olan destek karakterleri Brand’i etkisiz eleman olarak bırakabiliyor. Verdiği hasarın iyileşmesi, sersemletme, susturma tarzındaki Brand’i olumsuz etkileyebilen destek karakterleri, karakterimizin alt koridordaki tahtını sallayabiliyor.

Brand, alt koridorda da orta koridorda da, baskın olmayı başarabilen bir karakter. Yeteneklerinin menzillerinin geniş olması ve pasif özelliklerinden gelen ekstra hasarlar sayesinde, alan kontrolünü de birçok karakter kıyasla daha rahat yapabiliyor. Özellikle alt koridor da nitekim kırılgan olan saldırı gücü taşıyıcılarına karşı zor zamanlar yaşatabiliyor.

Brand, birçok büyücü gibi mana konusunda erken safhalarda sıkıntı yaşayan karakterlerden bir tanesi. Baskın oynama potansiyeline karşın, hareketlilik karakterin zayıf olduğu bir konu için baskın konusunda oldukça açık bir pozisyonda oluyor. Bunun yanı sıra karakterin herhangi bir yeteneğinden kaçınıldığı takdirde kombo bozulabileceği için kitle kontrol özelliğini %100 kullanamayabiliyor.

Brand erken seviyede baskın oynama potansiyeline sahip karakterlerden bir tanesi. Özellikle alt koridorda oynuyorsanız yetenekleriniz ile alan kontrolünü sağlayıp oyunu rakiplerinizin üstüne taşıyabilirsiniz. Fakat bunları yaparken dikkatli olun, mananızı iyi kullanmanız da önem var. Hızlı bir şekilde mananızı bitirmenizin sonucu ölümcül olabilir.

Brand yeteneklerini tutturabildiğinde oldukça tehlikeli bir karakter. Fakat yeteneklerinden kaçınabilirseniz kitle kontrolünden kurtulma şansını elde edebilirsiniz. Bu durumda yaratacağı tehlikeyi bir hayli azaltacaktır. Karakter hareketlilik konusunda da sıkıntı yaşayan karakterlerden bir tanesi olduğu için,  en kötü ihtimalle ormancınızın baskınları aracılığıyla karakteri koridordan düşürebilirsiniz.


Kaynak webtekno.com

 

Noldu ki: Çin, 14 Yaşından Küçüklerin TikTok Kullanımını Sınırlandırdı

Çin hükümeti, uzun bir süredir "zararlı" olarak tanımladığı sosyal medya platformlarında gençlerin geçirdiği süreye müdahale etmek istiyordu. Hatta geçtiğimiz aylarda Çin Ulusal Basın ve Yayın İdaresi, 18 yaşından küçüklerin sadece Cuma ve hafta sonları interneti kullanmasına izin verdiğini gösteren yeni kurallarını tüm vatandaşlarıyla paylaşmıştı. 

Yazar Marh H. Leeye Göre Robotların Gerçekten Bir Bilince Sahip Olması Ne Kadar Gerekli?

Popüler kültür, Star Trek’ten 2001’in HAL’ine oradan Columbus Günü’ndeki Skippy the Magnificent karakterine kadar, çoğu durumda birlikte çalıştıkları insanlardan daha insani özellikler gösteren bir sürü ‘bilinçli yapay zeka’ ile dolu. Fakat bu sentetik yaşam formlarının temel görevlerini yerine getirebilmeleri için gerçekten bilinçli olmaları gerekli mi?

Twitter ‘Tweet Düzenleme’ Özelliğinden İlk Ekran Görüntüsü Geldi: Peki Özellik Nasıl Çalışacak?

Geçtiğimiz günlerde Elon Musk’ın Twitter’ın %9,2’sini alacağı haberinin ardından Twitter, yeni özelliklerin hayalleriyle dolup taşmıştı. Musk’ın bu haberin ardından paylaştığı in anket de tweet düzenleme üzerine olunca, yıllardır istenen özellik yeniden gündem olmuştu. Twitter, bu gündemde sürpriz bir açıklamayla tweet düzenleme özelliği üzerinde çalışıldığını duyurmuştu.