ahmetfuruncu

ahmetfuruncu

Pro Üye

Yaş,Belirtilmedi
Bay
Belirtilmedi
İstanbul
30 Ağustos 2011
30 Ağustos 2011
134 Puan
25 Mesaj

Ahmet Furuncu ( radyo programcisi)

bolgenin yorenin rizenin en cok dinlenilen ulusal radyosu kackar fm de pazartesi sali carsamba persembe cuma haftanin 5 gunu 19:00 21:00 saatler arasi bir program yapmayi dusunuyorum. programima sponsor olmak isteyen firmalarimiz sirketlerimiz is yeri sahiplerimiz haftanin 5 gunu her aksam 3 saat program diliminde 3 sarkida bir bes sarkida bir 3 saat boyunca sponsorumu programimda anos ile tanitacagim. 1 aylik sponsor olmak isteyen firmalarimiz sirketlerimiz is yeri sahiplerimiz radyo programim bir ay surer sponsorlukta biter radyo programida biter. 1 aylik sponsor 3 aylik sponsor 6 aylik soponsor 1 yillik sponsor olmak isteyen sirketlerimiz firmalarimiz is yeri sahiplerimiz. sponsor ucretinde her turlu uygun fiyata anlasabiliriz. program muzik formati arabesk-fantazi sanat muzigi halk muzigi turku seklide hedefliyorum. program muzik formati yogunluk arabesk fantazi olacaktir program icerisinde canli yayin telefon baglantilari olacaktir dinleyicilerimizin dertlerini sikintilarini dinleyecegim istek sarkisi olan dinleyicimizinde istek sarkisini yerine getirecegim. boyle guzel bir program hayatini bir baba yigit firma sirket is yeri sahibi cikarsa beni mutlu kilar ve dinleyicilerimizede boyle guzel bir program kazandirmis olacagim insallah. karanliktan aydinliga yurudugum bu yolda bir is yeri bir sirket sahibi bir firma sahibi bana sponsor olarak el uzatip yardimci olacaktir insallah. bana ulasmanin yolu 05074818821 en derininden saygilarimla

kackar fm i turksat uydu uzerinden T.KACKAR olarak dinleyebilirsiniz uydu frekansimiz 12423 V 27500 kackar fm i 101.7 - 99.3 frekanslarindan rize ve cevre ilerinden dinlebilirsiniz kackar fm android uygulamasindan dinleyebilirsiniz kackar fm i kackarfm.com resmi web sitesinden dinleyebilirsiniz kackar fm i tum masaustu player programlarindan ve tum internet sitelerinden ve facebook.com/kackarfmcom begen sayfasindan da dinlemeniz mumkundur

Noktahost.com - En Uygun Fiyatlar , Yüksek Kalite!