Instagramdan Kullanıcıların Keyfini Yerine Getirecek Yeni Özellik: Toplu Gönderi ve Yorum Silme

Dünyanın en popüler fotoğraf ve video paylaşım platformu Instagram, kullanıcı deneyimini tamamıyla iyileştirecek yeni bir özellik duyurdu. "Activity" (Türkçe sürüme Etkinliğiniz olarak gelme ihtimali yüksek) olarak isimlendirilecek bu özellik, kullanıcıların hesapları üzerindeki denetimi iyiden iyiye artıracak.

16.02.2022 02:44:35 tarihinde yayınlandı.

Dünyanın en popüler fotoğraf ve video paylaşım platformu Instagram, kullanıcı deneyimini tamamıyla iyileştirecek yeni bir özellik duyurdu. "Activity" (Türkçe sürüme Etkinliğiniz olarak gelme ihtimali yüksek) olarak isimlendirilecek bu özellik, kullanıcıların hesapları üzerindeki denetimi iyiden iyiye artıracak.

Instagram tarafından yapılan açıklamalara göre Activity, kullanıcıların gönderilerdeki yorumların ya da doğrudan gönderilerin toplu şekilde birkaç dokunuşla kaldırılmasını sağlayacak. Ayrıca geçmişteki etkileşimler ve arama etkinliklerine ilişkin detaylar da Activity bölümü içerisinde kullanıcıları bekliyor olacak.

Instagram, yeni özelliği ile ilgili yaptığı açıklamalarda bu özelliğin amaçlarına da değindi. Şirkete göre kullanıcılar, Activity sayesinde hem geçmiş etkileşimlerine çok kolay bir şekilde ulaşma imkanı yakalayacaklar hem de gönderilerini kolaylıkla silebilecekler. Daha önce tüm gönderilerin ve yorumların tek tek yönetilebildiğini düşündüğümüzde, bu özelliğin pek çok kullanıcı tarafından beğenileceğini rahatlıkla dile getirebiliriz.

İLGİLİ HABER ABDli Din İnsanlarından Instagramın Çocuklara Özel Sürümü İçin Açıklama: Dehşete Düştük

Instagram'ın Activity isimli yeni özelliği, kullanıcılara sunulmaya başladı. Haliyle bu özellik, her an sizler için de kullanılabilir olabilir. Eğer söz konusu özelliği deneyimleme imkanı yakaladıysanız, düşüncelerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.


Kaynak webtekno.com

 

Formula 1in Şampiyonu Verstappen Oldu: İşte Sosyal Medyadan Gelen Tepkiler

9 ay süren ve 22 yarıştan oluşan dünyanın en çok ilgi gören motor sporu organizasyonu Formula 1’de nihayet sona gelindi. Birleşik Arap Emirlikleri’nin başkenti Abu Dhabi’de düzenlenen Yas Marina Gp ile 2021 yılının Formula 1 şampiyonu, 7 dünya şampiyonluğu bulunan Lewis Hamilton’ı geçerek ilk dünya şampiyonluğunu alan Max Verstappen oldu. 

İnternetin Ulaştığı Alanı Genişletmemizi Sağlayan Wan Tam Olarak Nedir, Modemlerdeki WAN Portu Ne İşe Yarar?

İnternetin yaygınlaşması ile birlikte pek çok yeni cihaz ve kavramla tanıştık. Mesela internet bağlantısı sağlayan bir modem artık evlerin olmazsa olmazlarından. Her modemin arkasında pek çok farklı bağlantı noktası görürsünüz; LAN, WAN, USB gibi. WAN portu ise bunlar arasından en dikkat çekenlerden biridir çünkü bu bağlantı noktası sayesinde pek çok modem direkt olarak internete bağlanır.

Tek Eksik Buydu: Oyuncular İçin ‘Masaüstü El Masaj Aleti’ Geliştirildi

Çoğu oyun tutkunu, bilgisayarlarının başına bir kez oturduklarında saatlerce kendilerini alamayıp oyun oynayabiliyorlar. Elbette o kadar saat tuşlara basmanın ardından eklemlerde ufak tefek ağrılar olabiliyor. Ancak bir şirket, belli ki bu ağrıları asıl öncelikleri haline getirmiş ve oyuncular için ‘masaüstü el masaj aleti’ geliştirmeye karar vermiş.

Discorda Erişim Sorunları Yaşanıyor: Açıklama Geldi

Oyuncuların ve toplulukların vazgeçilmez platformlarından Discord'a bir süredir erişim problemi yaşanıyor. Kullanıcılarını merakta bırakmak istemeyen Discord ise yaşanan sorun ile ilgili anlık bilgi paylaşımı yapmaya devam ediyor.