Hideo Kojima, Bir Oyununu Sırf The Boys Dizisine Benziyor Diye İptal Etmiş (Esinlendim Deseydin, Niye Hemen Vazgeçtin ki?)

Video oyun dünyasının önemli yapımcılarından Hideo Kojima, oyuncuları heyecanlandıracak yeni bir açıklama yaptı. Yapılan açıklamaya göre Kojima, Amazon Prime Video orijinal dizisi olan The Boys temalı bir oyun üzerinde çalışmalarını sürdürüyordu. Gelin hem bu Amazon Prime Video dizisine hem de yeni oyunla ilgili açıklamalara yakından bakalım.

28.06.2022 02:45:13 tarihinde yayınlandı.

Video oyun dünyasının önemli yapımcılarından Hideo Kojima, oyuncuları heyecanlandıracak yeni bir açıklama yaptı. Yapılan açıklamaya göre Kojima, Amazon Prime Video orijinal dizisi olan The Boys temalı bir oyun üzerinde çalışmalarını sürdürüyordu. Gelin hem bu Amazon Prime Video dizisine hem de yeni oyunla ilgili açıklamalara yakından bakalım.

İlk kez 2019 yılında yayınlanan The Boys, Garth Ennis ile Darick Robertson tarafından kaleme alına The Boys isimli çizgi romandan uyarlanmış bir dizi. Şimdilerde üçüncü sezonuyla gündemde olan The Boys, güçlerini süistimal eden bir grup süper kahramana karşı koymaya çalışan "The Boys" isimli bir ekibin maceralarını anlatıyor. Kojima'ya göre The Boys, gelecekte bir oyun olarak karşımıza çıkabilir.

Hideo Kojima, Twitter'daki paylaşımında dizinin ilk üç bölümünü izlediğini, sonraki süreçte izlemeyi bıraktığını söylüyor. Bunun nedeniyse üzerinde çalıştığı oyunu The Boys'un kopyası haline getirmekten kaçınmak istemesiymiş. Üstelik Kojima, The Boys ile kendi oyununun benzer bir konseptte olduğunu ancak farklılıklar olduğunu belirtiyor. Kojima'ya göre Death Stranding'de yer alan Mads Mikkelsen, bu oyunda başrol olarak yer alacak.

İLGİLİ HABER Önce Bi 3. Sezon Gelseydi: Amazon Prime Dizisi The Boysun 4. Sezon Çekimlerinin Ne Zaman Başlayacağı Belli Oldu

Hideo Kojima, The Boys temalı oyun projesinin devam edip etmediğine dair net bir şey söylemedi. Yapılan açıklamalar, böyle bir projenin düşünüldüğünü ve hatta bir çalışmalarına başlandığını söylemekten ibaret. Ancak projenin devam edip etmediği gibi hususlar net değil. Önümüzdeki dönemlerde yapılacak olası açıklamalar, Kojima'nın planlarıyla ilgili daha fazla detay verecek.


Kaynak webtekno.com

 

Rusya Hükümeti, Evlerde Kripto Para Madenciliğini Yasallaştırmaya Hazırlanıyor

Rusya Maliye Bakanlığı Maliye Politikası Departmanı müdür yardımcısı Alexey Yakovlev, Rus vatandaşlarının evlerinde kripto para madenciliğini yapmalarını yasaklamaya çalışmanın hiçbir anlam ifade etmediğini söyledi ve Rusya vatandaşlarının yasal bir şekilde kripto para madenciliği yapabilmeleri için yeni bir düzenleme yapacaklarını açıkladı.

Öğrenince Unutmanızın Zor Olduğu 22 İnternet Sitesi

İnternet dünyası, insanın akıl sınırlarını zorlayacak derecede birikime sahip bir yer olabileceği gibi, bazen de bir o kadar hayatımızı kolaylaştıran bir yer. Saatlerce aramamız gerekebilecek şeyleri bize 10 saniyelik bir aramayla bulduran, bazen arşivler dolusu sayfayı tek tıkla ayağımıza getiren kapsamlı bir buluş.

Kendi Kablosuz Bağlantı Aparatıyla Gelen Çağrı Merkezi Kulaklığı: EKSA H6

Yeni bir kulaklık satın almak her zaman karmaşık bir süreçtir. Öncelikle alacağınız kulaklıktan ne beklediğinizi belirlemeniz gerekiyor. Sonrasında da bu kulaklığın fiyatına oranla neler sunduğunu karşılaştırmalıyız. Bu konuda internette başarılı bir kaynak olması için piyasanın iddialı kulaklıklarını alıp inceliyoruz. Yaptığımız incelemelerde kulaklıkların başarılı ve başarısız yönlerini siz değerli takipçilerimize sunuyoruz. Bugün ise sizlere EKSA'nın kablosuz çağrı merkezi kulaklığı olan EKSA H6 kablosuz kulaküstü modelini inceleyeceğiz.

PlayStation Yaz İndirimleri Başladı: İşte Hem Kendisi Hem İndirimi Muhteşem 30 Oyun

Oyun fiyatları oyuncuların ceplerini her geçen gün daha fazla yakmaya devam ederken yapılan dönemsel indirimler pek çoğumuz için hayat kurtarıcı oluyor. Geçtiğimiz günlerde PC platformunun en büyük indirimlerinden Steam’in Yaz İndirimleri gerçekleşmiş, günümüzde Epic Games’in indirimleri sürüyorken bugün PlayStation oyuncularının da beklediği gün geldi.

Sosyal Medyayı İkiye Bölen Okuma Tekniği: Soldaki Metni mi Daha Hızlı Okuyabiliyorsunuz, Yoksa Sağdakini mi?

Küçüklüğümüzden bu yana tekrar tekrar kitaplara, makalelere ya da farklı yazılı kaynaklara maruz kalarak okuma hızımızı geliştirdik. Yani hızımızı artırmak için doğal olarak sürekli pratik yapmamız gerekti. Fakat Renato Casutt'un ortaya attığı yeni yöntemin, hızlı okuma yetisini bu saydıklarımızdan daha kısa sürede kazandırabileceği iddia ediliyor.