Ghost of Tsushima Directors Cuttan Oyuncuları Üzecek Haber Geldi: Oyun, Kaderine Terk Edildi

Ghost of Tsushima, geçtiğimiz günlerde hayranlarını sevindirecek bir haberle karşımıza çıkmış ve filmi için senaristinin belli olduğu açıklanmıştı. Hayranlar, filmden yeni bir haberi adeta dört gözle beklerken PlayStation tarafında ise üzücü bir gelişme yaşandı. 

19.04.2022 00:00:33 tarihinde yayınlandı.

Ghost of Tsushima, geçtiğimiz günlerde hayranlarını sevindirecek bir haberle karşımıza çıkmış ve filmi için senaristinin belli olduğu açıklanmıştı. Hayranlar, filmden yeni bir haberi adeta dört gözle beklerken PlayStation tarafında ise üzücü bir gelişme yaşandı. 

PlayStation 5’e gelen Ghost of Tsushima Director’s Cut’ın son güncellemesiyle birlikte hayranlarını üzen bir gelişmenin de duyurusu yapıldı. Güncellemenin sonunda, oyuna yeni bir güncelleme getirilmesinin planları arasında olmadığı söylendi. 

Geçtiğimiz günlerde PlayStation 4 kullanıcıları için kısa bir süreliğine yanlışlıkla ücretsiz olan Ghost of Tsushima, bugün ise bir nevi veda etti. PlayStation 5'e gelen 2.18 yama notlarında yer verilen sözlerle birlikte Sucker Punch, yeni bir güncelleme yayınlamayı planlamadıklarını söyledi ve yama notlarını “İnanılmaz miktarda destek ve geri bildirim için teşekkürler” cümleleriyle bitirdi. Bununla birlikte gönderilen mesajların ve geri bildirimlerin incelenmeye devam edileceği de belirtildi.  

İLGİLİ HABER John Wickin Yönetmeni, 2020nin En Başarılı Oyunlarından Ghost of Tsushimayı Sinemaya Uyarlıyor

Ghost of Tsushima Director’s Cut, 2020 yılının en iyi PlayStation oyunlarından biri olarak gösteriliyordu. Lansmanından bu yana da oyuncu sayısını giderek artırmış ve gerek hikayesi gerek grafikleriyle göz doldurmuştu. Her ne kadar oyunun hayran kitlesi filmi için merakla bekliyor olsa da böyle bir gelişmenin en azından film çıktıktan sonra gerçekleşmesi bekleniyordu. Oyunun geliştirici Sucker Punch, gösterilen ilgiden dolayı çok memnun olduklarını ve bu kadar büyük bir ilgi beklemediklerini söyleyerek tüm oyunculara teşekkür etti. Bize de artık filmi hakkında daha çok heyecanlanmak kaldı. Umuyoruz ki en azından filminden yüzümüzün güleceği haberler gelir. 


Kaynak webtekno.com

 

Bir Dönem Herkesin Diline Dolanan ‘Baby Shark’, YouTube’da 10 Milyar İzlenmeyi Geçen İlk Video Oldu

Güney Koreli Pinkfong şirketi, çocuklar için yaptığı eğitici ve eğlenceli içerikleriyle YouTube’un en bilinen kanallarından biri haline geldi. Ancak bu başarısında özellikle bir videonun büyük bir katkısı bulunuyor. 2016 yılında yayınlanan Baby Shark adlı şarkısı, dört yıl içerisinde platformun en çok izlenen videosu olmayı başardı.

Solanadan (SOL) Yatırımcılara Duvarları Yumruklatan Kesintiyle İlgili Açıklama

Kripto para dünyasının popüler isimlerinden bir tanesi olan Solana (SOL), 1 Haziran'da yatırımcıların tepkisiyle karşılaşan bir teknik sorunla karşılaştı. Sorun öncesi 45 doların üzerinde seyreden kripto para birimi, sorunla birlikte 10 dolar civarı değer kaybederek 36 dolar seviyelerine kadar geriledi. Şimdiyse geçmişte de yaşanan teknik problemle ilgili resmi bir açıklama geldi.

10 Yıldır Görevde Olan Juno Aracının Yakaladığı En Çarpıcı Jüpiter Görüntüleri

Jüpiter, sadece boyutuyla değil; renkleri ve yapısıyla da Güneş Sistemi’nin en ilgi çekici gezegenlerinden biri. NASA, gaz devi olarak nitelendirilen gezegenin yapısını daha iyi anlamak ve bu zamana kadar süren gelişimini belirleyebilmek için çalışmalarını sürdürüyor. Bu çalışmalara yardımı en çok dokunan araç ise, NASA’nın birkaç yıl önce Jüpiter yörüngesine yolladığı Juno aracı.