Getir, E-Ticaret Platformu n11i Uygulamasına Ekledi!

2015 yılında kurulan Getir, ülkemizin yanı sıra dünya çapında birçok ülkede hizmet vermeye devam ediyor. Yemek, market ürünleri siparişleri ve iş bulma hizmetleri gibi faaliyetleri bünyesinde bulunduran şirketin, geçtiğimiz haftalarda araç kiralama hizmeti vermeye başlayarak servislerini daha da genişlettiğini de sizlerle paylaşmıştık.

21.05.2022 16:30:23 tarihinde yayınlandı.

2015 yılında kurulan Getir, ülkemizin yanı sıra dünya çapında birçok ülkede hizmet vermeye devam ediyor. Yemek, market ürünleri siparişleri ve iş bulma hizmetleri gibi faaliyetleri bünyesinde bulunduran şirketin, geçtiğimiz haftalarda araç kiralama hizmeti vermeye başlayarak servislerini daha da genişlettiğini de sizlerle paylaşmıştık.

Bunun ek olarak birçok alanda hizmetleriyle bir ‘Süper Uygulama’ olarak da nitelendirilebilecek olan platformun, bundan birkaç gün önce GetirFinans isimli bir ‘finans’ hizmeti üzerinde çalıştığı da gelen haberler arasında yer almıştı. Getir, şimdi ise yeni bir hizmetini uygulamasına ekledi.

Getir, geçtiğimiz yılın kasım ayında popüler e-ticaret platformu n11.com’a hissedar olmak üzere başvuruda bulunmuştu. Bunun ardından ise şirketin kurucusu Nazım Salur, yaptığı açıklamalarla Getir’in n11.com’a ortak olduğunu resmen açıklamıştı. Dev platform, şimdi de n11 entegrasyonunu uygulamasına ekledi.

Uygulamanın ana sayfası incelendiğinde sağ alt köşede n11 kısmının yer aldığı görülebiliyor. n11 bölümüne tıkladığınızda da uygulama içindeki tarayıcı aracılığıyla popüler e-ticaret platformuna yönlendiriliyorsunuz.  Bu da Getir uygulaması yoluyla n11’e ulaşılabileceğini ortaya koyuyor.

İLGİLİ HABER Getir’in Amsterdam’da Yeni Depo Açması Yasaklandı: ‘Şehrin Dokusunu Zedeliyor’

Türkiye’nin en büyük girişimlerinden biri olarak nitelendirilen Getir, hizmetlerini genişletmeye ve büyümeye devam ediyor. Şirket, birkaç ay önce 10 milyar dolar değerlemeyi aşarak ‘decacorn’ unvanını almayı başarmıştı.


Kaynak webtekno.com

 

Twitter’ın Sahibi Elon Musk, Sevilen Özelliği Platformdan Kaldıracağını Açıkladı: Şirketler Artık Dalga Konusu Olmayacak

Geçtiğimiz günlerde Twitter’da gerçek bir kişi olduğunuzu belirten en önemli simge olan mavi tikin herkese açılmasının ardından 8 doları veren dolandırıcılar, hem SpaceX ve Nestle gibi şirketleri taklit ederek hakaret dolu tweetler atmış ve şirketlere milyonlarca dolar kaybettirmiş hem de kripto para dolandırıcılığı için bu şirketleri kullanmıştı.

Twitter, Ayda Ortalama Kaç Tweet Attığınızı Gösterecek: Peki Bu Ne İşe Yarayacak?

Dünyanın en popüler mikroblog uygulaması Twitter, yeni bir özelliği test etmeye başladı. Bu özellik, bir kullanıcının ayda ortalama ne kadar paylaşım yaptığını görmenizi sağlıyor. Test aşamasına dahil edilen bazı kullanıcılar, diğer kullanıcıların profillerine girdiklerinde aylık ortalama tweet sayısını görüntüleyebiliyorlar. İyi de bu bilgi, bizim ne işimize yarayacak?

Google Yepyeni Özellikler Duyurdu: Chromeda Sahte Sitelere Girme Devri Sona Eriyor!

ABD merkezli teknoloji devi Google, resmi blog sayfasında ürün ve hizmetlerindeki yeni özelliklerden bahsettiği bir makale yayınladı. Bu makalede Canlı Altyazı, Chrome, Haritalar ve Lookout ile ilgiliydi. Google, bu özellikleri 2012 yılından beri kutlanmakta olan "Küresel Erişilebilirlik Bilinci Günü" (GAAD) kapsamında duyurdu. Haliyle, yeni özellikler aslında doğrudan veya dolaylı olarak engelli bireylerin daha iyi bir hayat sürmesine yardımcı olmayı amaçlıyor.

Oyunlar Hakkında Önceden Fikir Edinmemizi Sağlayan Metacritic İnceleme Puanı Aslında Nedir, Neden Bu Kadar Önemli?

IMDb, Rotten Tomatoes, Metacritic ve OpenCritic gibi birçok site, uzun zamandır hayatımızda bulunuyor. Kendi belirli puanlama sistemlerine sahip olan bu siteler, benzer ve farklı dallarda da hizmet veriyorlar. Metacritic’te film, TV programları ve albüm puanlamaları da yer alıyor olsa da, en çok oyun dünyasına etki eden bir site olduğunu söyleyebiliriz.

Valve Duyurdu: Counter-Strike 2 Resmen Geliyor!

Geçtiğimiz günlerde, Counter Strike serisinin hayranlarının kalbini sıkıştıran bir gelişme yaşanmıştı. Oyun devi Valve’ın CS2 ismini tescillediği görülmüştü. Bugün ise beklenen gerçekleşti.