Elden Ring’in Yapımcısı, Zaman Çarkının Yazarıyla Birlikte Çalışmak İstediğini Açıkladı: Benim Hep Fikirlerim Var

Mistborn romanlarını ve The Wheel of Time serisinin son kitaplarını yazmasıyla tanınan fantezi türü yazarı Brandon Sanderson, gelecekteki bir projede iş birliği yapmak için Elden Ring yayıncısı Bandai Namco’dan bir mektup aldı.

5.04.2022 06:00:29 tarihinde yayınlandı.

Mistborn romanlarını ve The Wheel of Time serisinin son kitaplarını yazmasıyla tanınan fantezi türü yazarı Brandon Sanderson, gelecekteki bir projede iş birliği yapmak için Elden Ring yayıncısı Bandai Namco’dan bir mektup aldı.

Kişisel YouTube kanalında yaptığı bir canlı yayın sırasında Sanderson’a bir maket kılıç, pelerin, Lands Between haritası ve Elden Ring’deki boss’lardan biri olan Malenia’nın bir heykelciğini içeren promosyon çantası hediye edildi. Bu çantanın içerisinde bir de Bandai Namco’nun Sanderson ile çalışmak istediğini belirten bir mektup içeriyordu.

Sanderson, yayın sırasında bu mektubu tamamen okumadı ancak kendisi Bandai Namco’nun onunla birlikte bir şeyler yapmak istediğini ve kendisinin de bununla ilgilendiğini belirtti. Hatta aklında bir şeyler olduğunu ve bunu Bandai Namco’ya iletip ne düşündüklerini görmek istediğini de söyledi.

Sanderson’un yayın sırasında konuya dair söyledikleri ise tam şöyle: “Magic: The Gathering’in hikâyesini yazmak için 4 yıl uğraştım ve Magic, benimle iletişime geçip bir hikâye yazmak istediğinde elimde zaten çoktan yazılmışı vardı ve onu devam ettirdim. Aynı şekilde ‘bir Soulsborne oyunu yapsam nasıl olurdu?’ diye düşünüyordum. Tabii buna ben karar vermiyorum ancak böyle şeyler hep kafamın bir köşesinde var. Bu sebeple gelecekte benden haber bekleyin, benim hep fikirlerim var.”

İLGİLİ HABER Elden Ring’de Tek Vuruşla Açılmayan Yeni Bir Gizli Duvar Keşfedildi: Yepyeni Sırlara Açılan İlk Kapı Olabilir

Sanderson aslında daha önce Elden Ring’in geliştiricisi FromSoftware ile birlikte çalışmak istediğini ve hatta George R.R. Martin yerine onunla çalışmalarının daha iyi olacağını belirtmişti. Tabii bütün bunlar kesin olarak Sanderson ile Bandai Namco arasında ortak bir çalışma gerçekleşeceği anlamına gelmiyor.

Hatta eğer birlikte çalışırlarsa bile bunun bir oyun olup olmayacağı bile meçhul. Belki de Bandai Namco, Sanderson’dan Elden Ring’in külliyatına dair bir kitap yazmasını isteyecek, bilemeyiz. Siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.


Kaynak webtekno.com

 

Amazon Prime Gamingin Ocak Ayında Ücretsiz Vereceği Oyunlar Ortaya Çıktı (Toplam Değeri 316 TL Olan 5 Oyun Geliyor)

Avusturya merkezli bir internet sitesi olan PreisJaeger, Amazon Prime Gaming'in Ocak 2022'de ücretsiz hale getireceği oyunları sızdırmayı başardı. Sızdırılan bilgilere göre Amazon Prime Gaming, 2022'ye oldukça iyi bir giriş yapacak. Her ne kadar resmi doğrulamaya ihtiyaç duyuyor olsak da geçtiğimiz aylarda ücretsiz hale getirilen oyunlar, sızıntının doğru olabileceğini düşündürüyor.

Instagram DM’lere Erişilemiyor [Güncelleme]

Dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından olan Instagram, pek çoğumuzun severek kullandığı bir uygulama. Kimi zaman komik videolar kimi zamansa alev gönderdiğimiz Instagram DM’lerine şu anda erişilemiyor.

Instagrama Gelecek Yeni Özellikler Açıklandı: Profil Sayfasındaki Paylaşımların Yeri Değiştirilebilecek

Dünyanın en popüler çevrimiçi fotoğraf ve kısa video paylaşım platformu Instagram'ın yeni bir özellik üzerinde çalıştığı açığa çıktı. Mobil uygulamalarla ilgili yaptığı sızıntılarla bilinen bağımsız geliştirici Alessandro Paluzzi tarafından ortaya çıkarılan yeni özellik, kullanıcıların profil sayfalarındaki paylaşımları diledikleri gibi düzenleyebilmelerine imkan tanıyor. Peki bu özellik tam olarak nasıl çalışacak?