Elden Ring’in Masa Oyununun Geleceği Açıklandı (Artık Arkadaşlarımızla Saç Baş Yolacağız)

2022’nin başında çıkan ve çıkar çıkmaz oyuncuların büyük bir çoğunluğu tarafından ‘Yılın Oyunu Ödülü’ne layık görülen Elden Ring, her ne kadar şu anda o zamanki popülaritesine sahip olmasa da hâlâ adından söz ettirmeyi başarıyor.

18.09.2022 22:30:32 tarihinde yayınlandı.

2022’nin başında çıkan ve çıkar çıkmaz oyuncuların büyük bir çoğunluğu tarafından ‘Yılın Oyunu Ödülü’ne layık görülen Elden Ring, her ne kadar şu anda o zamanki popülaritesine sahip olmasa da hâlâ adından söz ettirmeyi başarıyor.

Eğer Elden Ring’i oynadıysanız ve bir FRP düşkünüyseniz sizleri havaya uçuracak bir haberimiz var. Elden Ring’in dünyası The Lands Between, bir masa oyununa dönüştürülüyor. Gelin detaylara birlikte göz atalım.

Elden Ring’in devasa dünyası olan The Lands Between’i bir masa oyununa sığdıracak olan ekip, daha önce Dark Souls, Horizon Zero Dawn ve Resident Evil’ın da masa oyunlarını geliştirmiş olan Steamforged Games.

Steamforged Games, Elden Ring’in masa oyununu geliştirmeye başladıklarını duyurdu ve bir Kickstarter projesi başlattı. 1-4 oyuncu ile oynanabilecek olan oyunda oyuncular, The Lands Between’in ikonik yerlerini ziyaret edecekler ve oyundan düşmanlarla yolları kesişecek devasa bir yolculuğa çıkacaklar.

İLGİLİ HABER Elden Ring'in Yapımcısı From Software, Yeni Oyun Hazırlıklarına Başladı: Yeni İş İlanları Yayınlandı

Oyundaki savaş sistemi ise gerek boss savaşları gerek küçük düşmanlar olsun zarsız bir şekilde işlenecek. Steamforged'un kurucu ortağı ve baş kreatif sorumlusu Mat Hart, tatmin edici bir savaş sistemi ve ödüllendirici keşiflerle dolu, karanlık ve zengin bir dünya geliştirdiklerini belirtti.

Steamforged, çıkış tarihi yaklaştıkça oyun hakkında daha fazla ayrıntı yayınlayacağını söyledi. Siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.


Kaynak webtekno.com

 

Elon Muskın Twitterı Satın Alması Sonrası Twitter Kurucusu Jack Dorseyden İlk Açıklama Geldi

Bu ay başında Twitter’ın %9,2’sini alan, daha sonra Twitter yönetimiyle anlaşamayıp yönetim kuruluna katılmayan Elon Musk, bu kez şirketin tamamını 43 milyar dolar karşılığında satın almayı teklif etmişti. Twitter’ın Musk’a karşı direneceği düşünülse de dün Musk ve Twitter’ın görüştüğü ortaya çıkmış, akşam saatlerinde de resmi duyuru gelmişti.

Bilim İnsanları Açıkladı: Mars’ta ‘Ülke Büyüklüğünde’ Su Kaynağı Keşfedildi

Son zamanlarda Mars’a yönelik görevlerde önemli bir derecede artış yaşandı. Amerikan Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi (NASA) geçtiğimiz yıl Kızıl Gezegen’e Perseverance Rover isimli uzay gezginini göndermiş ve Mars’ta yaşam arayışı ile ilgili büyük bir adım atmıştı. Geçtiğimiz günlerde paylaştığımız bir haberde de Çin ve Avrupa Uzay Ajansı’nın (ESA), Mars’tan Dünya’ya veri gönderimi için birlikte çalıştıklarını belirtmiştik.