Disney Plustan Türkiyeye Özel Bomba İndirim: Yıllık Abonelik Yüzde 30 Daha Ucuz

Geçtiğimiz haftalarda Türkiye’ye geleceği tarihi ve abonelik fiyatlarını resmen açıklayan Disney Plus, bugün platforma üye olmak isteyenler için avantajlı ön kayıt paketini duyurdu. 14 Haziran’da ülkemizde hizmet vermeye başlayacak olan platform, bu tarihten önce e-posta adresi ile kayıt oluşturanlar için uygun fiyata yıllık abonelik fırsatı sunacak.

29.04.2022 16:15:13 tarihinde yayınlandı.

Geçtiğimiz haftalarda Türkiye’ye geleceği tarihi ve abonelik fiyatlarını resmen açıklayan Disney Plus, bugün platforma üye olmak isteyenler için avantajlı ön kayıt paketini duyurdu. 14 Haziran’da ülkemizde hizmet vermeye başlayacak olan platform, bu tarihten önce e-posta adresi ile kayıt oluşturanlar için uygun fiyata yıllık abonelik fırsatı sunacak.

Disney Plus’ın internet sitesinde ‘Tanışma Paketi’ olarak listelenen paketle birlikte, 8 aylık ücret ödenerek bir yıllık abonelik elde edilebilecek. Kampanyadan faydalanmak isteyenlerin yapması gereken tek şeyse Disney Plus’a 14 Haziran’dan önce kayıt olmak olacak.

Bu işlemleri yaptıktan sonra Disney Plus, 14 Haziran’da kaydolduğunuz e-posta adresinize kampanya teklifi gönderecek. 26 Haziran’a kadar size gönderilen bağlantıya tıklayarak bir yıllık aboneliği 279,90 TL karşılığında satın alabileceksiniz. Kampanyadan faydalandığınız takdirde 1 yıllık abonelik süresince elde edeceğiniz indirim şu şekilde olacak:


Kaynak webtekno.com

 

Apple, iPhoneların En Çok Eleştirilen Özelliğini Değiştirmek Üzere: Çentik Gidiyor, Delik Geliyor

Apple ürünleri ile ilgili sızdırdığı bilgilerle ön plana çıkan Bloomberg'den Mark Gurman, şirket ile ilgili çok konuşulacak bir açıklamada bulundu. Bir podcast yayınında konuşan Gurman, Apple'ın 2022 yılında piyasaya süreceği bazı ürünlerde delikli ekran tercih edeceğini duyurdu. Bu ürünlerden bir tanesi de tahmin edebileceğiniz üzere iPhone 14 olacak.

2022nin Son Gününde Nadir Gerçekleşen Bir Gök Olayı Yaşanacak: Yedi Gezegen Aynı Anda Gözlemlenebilecek

TÜBİTAK Ulusal Gözlemevi'nde (TUG) Başuzman olarak görev yapan Dr. Tuncay Özışık, 2022 yılında yaşanacak olan en önemli gök olayının, 31 Aralık gecesi yani yılbaşında gerçekleşeceğini açıkladı. 20-30 yılda bir gerçekleşecek olan gök olayında 2’si teleskop, 5’i çıplak gözle olmak üzere Güneş Sistemi'nde Dünya dışında yer alan 7 gezegen de aynı anda gözlemlenebilecek. 

Discord Şifremi Unuttum Sorunu Nasıl Çözülür? Adım Adım Şifre Sıfırlama ve Değiştirme İşlemleri

İlk kez 2015 yılında yayınlanan Discord, gruplar ve kanallar kurarak toplulukların anlık olarak mesajlaşmasını sağlayan en popüler anlık mesajlaşma uygulamalarından bir tanesi. Özellikle oyuncular arasında popüler olan Discord şifrenizi unuttuysanız ya da daha güçlü bir şifre belirlemek istiyorsanız Discord mobil uygulamasından ya da masaüstü uygulamasından bu işlemleri birkaç basit adımda gerçekleştirmeniz mümkün.

Avustralya, Çin ve Rusyadan Korunmak İçin Uzay Komutanlığı Kurdu

Orta Doğu ile Karadeniz'in kuzeyindeki gelişmeler dünyayı tedirgin etmeye devam ederken Güney Yarım Küre'deki kıta ülkesi Avustralya, dikkat çeken bir karara imza attı. Hükümet yetkilileri, ülkelerini uzayda korumak için yeni bir ajans kurdu. "Uzay Komutanlığı" olarak isimlendirilen bu birim, Avustralya'yı Rusya ve Çin'in uzaydaki tehditlerinden koruyacak...

Amazonun Sesli Asistanı, Ölen Sevdiklerinizin Sesiyle Masal Okuyabilecek

ABD'li dev şirket Amazon'un sesli asistan hizmeti Alexa, yakın bir gelecekte çok önemli bir özelliğe sahip olacak. Şirket tarafından yapılan açıklamalara göre Alexa ürünleri, artık bir kişinin sesini taklit edebilecek. Bunun için ihtiyaç olan tek şey, taklit edilecek kişinin sesinin bir dakikalık kaydı.