Cyberpunk 2077 ve The Witcherda Bomba İndirimi! CD PROJEKT REDin Tüm 20. Yıl Özel İndirimleri...

Dünyanın en popüler çevrimiçi oyun platformu Steam'de yeni bir kampanya başladı. Video oyun dünyasının önemli isimlerinden CD PROJEKT RED'in (CDPR) 20. yılına özel olarak başlatılan kampanya kapsamında, şirketin tüm oyunlarına indirim yapıldı. Yüzde 85'e varan indirim, oyuncuları mest edecek gibi görünüyor.

12.08.2022 07:45:20 tarihinde yayınlandı.

Dünyanın en popüler çevrimiçi oyun platformu Steam'de yeni bir kampanya başladı. Video oyun dünyasının önemli isimlerinden CD PROJEKT RED'in (CDPR) 20. yılına özel olarak başlatılan kampanya kapsamında, şirketin tüm oyunlarına indirim yapıldı. Yüzde 85'e varan indirim, oyuncuları mest edecek gibi görünüyor.

Açık konuşmak gerekirse; CD PROJEKT RED'in Steam'de çok sayıda oyunu yok. Ancak şirket, özellikle de The Witcher serisi ile oyuncuların gönüllerinde taht kurmayı başarmıştı. Steam'de başlatılan kampanya, bu oyunu da kapsıyor. Ayrıca yıllarca beklenen ve piyasaya sürüldüğü dönem buglar nedeniyle oyun dünyasının gündemine oturan Cyberpunk 2077 de indirime girmiş durumda.

CD PROJEKT RED'in 20. yılı için başlatılan kampanya kapsamında Cyberpunk 2077'nin fiyatına yüzde 50 indirim yapıldı. Normal fiyatı 249 TL olan oyun, bu indirim ile 124,50 TL'ye satın alınabilir oldu.

CDPR için başlatılan bir kampanya, The Witcher olmadan düşünülemezdi. Yayıncı şirketin Steam'deki sayfasına baktığımızda; The Witcher serisi oyunların da ek paketlerin de indirime girdiğini görüyoruz. Bu bağlamda; 2018 yılında piyasaya sürülen The Witcher: Enhanced Edition Director's Cut, yüzde 85 indirime girdi. Normal fiyatı 18 TL olan oyun, bu indirimle 2,70 TL'ye satın alınabiliyor.

The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition da CDPR'nin 20. yılına özel kampanya kapsamında indirime girdi. Yüzde 85 indirimle 4,65 TL'ye satın alabileceğiniz oyun, hikayenin devamı niteliğindeydi.

The Witcher 3: Wild Hunt'un standart versiyonu, yüzde 80 indirimle 11,99 TL'ye satın alınabiliyor. Ancak kampanya bundan ibaret değil. The Witcher 3: Wild Hunt için geliştirilen ek paketler de indirimli.

The Witcher 3: Wild Hunt - Hearts of Stone:

The Witcher 3: Wild Hunt - Blood and Wine:


Kaynak webtekno.com

 

Uzaya Bile Çıkmış: 30 Yıl Önce Piyasaya Sürülen Dünyanın İlk ‘Apple Watch’u Açık Artırmaya Çıkıyor

Apple, ilk akıllı saati Apple Watch’ı 2015 yılında piyasaya sürdü ve o günden bugüne akıllı saat sektörünü domine etmeye devam ediyor. Fakat günümüzde çok az kişinin bildiği bir şey var: Apple Watch, Apple ile ilişkili ilk giyilebilir ürün değildi. Apple cihazlarına yönelik giyilebilir ürün, ilk kez 30 yılı aşkın yıl önce ortaya çıkmıştı.

LG, CES 2021de Yeni Ürünlerini Duyurmak İçin Sanal Bir Fenomen Kullandı

LG, bugün itibarıyla sanal ortamda ziyaretçilere kapılarını açan CES 2021'e hızlı bir giriş yaptı. Etkinliğin ilk gününde akıllı TV'ler de dahil olmak üzere bazı yeni nesil teknolojik ürünlerini tanıtan şirket, aynı zamanda sıra dışı bir olaya da imza atarak sanal internet fenomeni Reah Keem'i de gösterdi.

Flutter Nedir, Nasıl Kullanılır, Diğer Programlama Dillerine Göre Avantajları ve Dezavantajları Nelerdir?

Son yıllarda başlatılan girişimler bir mobil uygulama ya da mobil uyumlu bir web uygulaması ile desteklenmediği sürece asla hedefine ulaşamazlar. Bir mobil uygulama geliştirmek kolay değildir. Özellikle aynı mobil uygulamayı hem iOS hem de Android uyumlu hazırlamak büyük bir zaman ve maddi kayıp anlamına geliyor. Flutter araç takımı tam bu noktada devreye giriyor ve geliştiricilerin işini kolaylaştırmayı hedefliyor.

Yüzlerce Ücretsiz Oyun Veren Amazon Prime Gaming Nedir, Nasıl Kullanılır?

Amazon, geçtiğimiz senelerde gün yüzüne çıkardığı abonelik sistemi Amazon Prime ile birlikte dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Türkiye’de bugüne kadar direkt olarak erişim sağlanamayan Prime üyeliği, Eylül 2020 itibariyle artık Türk kullanıcılar için de kullanılabilir hale geldi. Bununla birlikte ücretsiz oyunlara ve Twitch aboneliğine sahip olabileceğiniz Amazon Prime Gaming de aktif hale geldi.