Christopher Nolanın Artvinde Film Çektiği İddiasıyla Paylaşılan Belediye Anonsu Videosu Viral Oldu: Uçan Kameralara Ateş Etmeyin!

Üstelik filmi Christopher Nolan'ın çektiği iddia edildi fakat şu an için bunun bir gerçeklik payı bulunmuyor. Nolan şu sıralar yeni filmi Oppenheimer için çalışıyor fakat henüz çekimlere başlamadı.

22.02.2022 12:15:22 tarihinde yayınlandı.

Üstelik filmi Christopher Nolan'ın çektiği iddia edildi fakat şu an için bunun bir gerçeklik payı bulunmuyor. Nolan şu sıralar yeni filmi Oppenheimer için çalışıyor fakat henüz çekimlere başlamadı.

Vatandaşların, belde çevresindeki film çekimi sırasında kullanılan kuru sıkı silahları ve drone kameraları yanlış anlamaması için megafondan yapılan açıklama, TikTok'ta ve Twitter'da milyonlarca kez izlendi.

"Tekrar ediyorum, Artvin Güzelyurt köyü sakinlerinin dikkatine, köyümüzde devam eden film çekimlerinin silahlı aksiyon sahneleri, kuru sıkı silah ve drone ile çekilecektir. Lütfen silah seslerine karşılık vermeyin, drone'a ateş etmeyin. Silahlar kuru sıkıdır. Drone ise uçan bir kameradır, havada asılı durur, uzaktan kumanda ile sürülür. Beyaz renklidir. Arı kovanı gibi vızıldar ve leyleğe benzer…"

Oysa Nolan en son 2020'de vizyona giren Tenet filminin yönetmenliğini yaptı ve bugünlerde oyuncu kadrosu netleşen ve 2023'te vizyona girmesi beklenen "Oppenheimer" filminin çekimlerine henüz başlamadı.

Ayrıca medyada çekimlerin Artvin'de veya Türkiye'de yapılacağına dair herhangi bir bilgi de yer almadı. Eğer gerçekten çekimler Artvin'de yapılırsa Cillian Murphy, Robert Downey Jr., Matt Damon, Rami Malek, Emily Blunt gibi isimleri Türkiye'de görebiliriz.

İLGİLİ HABER Robert Downey Jr. ve Matt Damon, Atom Bombasının Keşfini Anlatacak Nolan Filmi Oppenheimerın Kadrosuna Katıldı

Kaynaklar: 1, 2


Kaynak webtekno.com

 

Netflixin La Casa De Papel: Kore Tanıtımı Sosyal Medyayı İkiye Böldü: İşte Gelen Tepkiler

Netflix, gün geçmiyor ki yeni içerikleriyle bizi şaşırtmasın. Geçtiğimiz günlerde yayınladığı Tinder Avcısı büyük ses getirmiş, hatta gerçek hayatta da filmdekine benzer bir olay Fransız film yapımcısının başına gelmişti. İnsanları etkisi altında bırakan birçok yapıma imza atan Netflix’in sevilen yapımlarından La Casa de Papel ile ilgili de bugün yeni bir gelişme daha yaşandı.

Aşı Karşıtı ABD Kongre Üyesinin Twitter Hesabı Kalıcı Olarak Kapatıldı

2020 yılında bütün dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını, her ne kadar ülkemizin çalkantılı gündemi içinde kendini unuttursa da küresel anlamda önemli bir tehdit oluşturmaya devam ediyor. Bu alanda aşı çalışmaları devam ederken bir yandan da aşı karşıtlarının sosyal medya üzerinden yaptıkları söylemler dikkat çekmeye devam ediyor.

Rusyanın İşgali Altındaki Ukraynaya Yapılan Toplam Kripto Para Bağışının Ne Kadar Olduğu Açıklandı

Rusya’nın Ukrayna’yı işgale başlamasının ardından pek çok ülkeden Ukrayna’ya maddi ve manevi destek yağmaya başlamıştı. Yapılan yardımlar arasında kripto para yoluyla yapılan yüklü miktardaki bağış ise dikkat çekmişti. Ukrayna hükümetinin, sivil toplum kuruluşlarının ve gönüllü grupların Bitcoin cüzdan adreslerini çevrimiçi ortamlarda paylaşarak parayı topladığı ifade edilmişti.

Redminin Yeni Giriş Seviyesi Telefonu 10Anın Özellikleri Ortaya Çıktı

Giriş seviyesi akıllı telefonlar kullanıcılar tarafından beğenilen seriler arasında. Redmi de Xiaomi'nin alt markası olarak giriş seviyesi ve fiyat performans akıllı telefon çıkarmayı başarıyor. Şimdi ise Redmi 10A'nın özellikleri Geekbench skorları ve temel özellikleri sızdırıldı.