Canı Sıkılanlar Buraya: Bu Haftanın Gözden Kaçırılmaması Gereken En Komik 23 Tweeti

Dopdolu bir haftayı geride bıraktık, artık kafa dağıtma zamanı. Hafta içi yoğunluğundaki siyasi gündemin, okul/iş koşuşturmacasının neden olduğu stresten sizi -kısa süreliğine de olsa- kurtarmak için haftanın birbirinden komik tweet'lerini derledik.

23.02.2022 10:15:25 tarihinde yayınlandı.

Dopdolu bir haftayı geride bıraktık, artık kafa dağıtma zamanı. Hafta içi yoğunluğundaki siyasi gündemin, okul/iş koşuşturmacasının neden olduğu stresten sizi -kısa süreliğine de olsa- kurtarmak için haftanın birbirinden komik tweet'lerini derledik.

Hemen şimdi ne yapıyorsanız bırakıp bu goygoy deryasına kendinizi bırakın...

*BMW sürücüsü / Hız limitine uyan ben


Kaynak webtekno.com

 

Hollywood Aksiyonunun Bi Tık Altı: YouTuber, Kullandığı Uçağın Motoru Durunca Selfie Çubuğu ile Uçaktan Atladı

Sosyal medyada pek çok kez izlenme ve abone kazanmak için aşırı saçma şeyler yapan kişilerle karşılaşabiliyoruz. Geçtiğimiz günlerde de bu kişiler arasına bir yenisi daha katıldı. YouTube’da 127 bin aboneye sahip olan Trevor Jacob isimli bir maceracı, “Uçağımı düşürdüm” başlıklı bir video paylaştı ve gerçekten de uçağını düşürdü. Fakat düşürme şekli büyük bir tartışmaya yol açtı.

Nokia, Makul Sayılabilecek Fiyata Sahip Kablosuz Kulaklığı Liteı Duyurdu

Geçtiğimiz saatlerde yeni akıllı telefonları X10 ve X20'yi duyuran Nokia, şimdi de yeni kablosuz kulaklığı "Lite"ın duyurusunu gerçekleştirdi. Şık denilebilecek bir tasarıma sahip olan kulaklık, sunduğu uzun kullanım süresi ile de dikkat çekecek. Ürünün uygun sayılabilen fiyatı, Nokia Lite'ın alıcı bulacağının bir göstergesi olarak karşımıza çıkıyor.

Elden Ring Sistem Gereksinimleri Resmen Açıklandı: YouTubedan İzleyerek Bitireceğimiz Oyunlar Listesine Eklendi

Özellikle RPG oyun türünü sevenlerin çok büyük bir heyecan ile bekledikleri Aksiyon RPG oyunu Elden Ring, 25 Şubat’ta PC oyuncuları ile resmen buluşacak. Oyunun çıkmasına 2 hafta kadar bir süre kala Elden Ring sistem gereksinimleri, yanlışlıkla Steam’de listelenmesinin ve hemen kaldırılmasının ardından SteamSpy isimli site tarafından sızdırılmıştı.

Google da Akıllı Saat Yarışına Katılıyor: Pixel Watchun İlk Görüntüleri Ortaya Çıktı

Akıllı saat piyasası Apple, Samsung, Huawei gibi tüm teknoloji devlerinin yarıştığı dev bir kulvara dönmüş durumda ancak bu kulvarda kendine bir türlü yer bulamayan bir teknoloji devi daha var; Google. Uzun yıllardır hakkında sık sık 'yakında geliyor' tadında söylentiler duyduğumuz Pixel Watch ile Google'ın da bu sektöre dahil olması bekleniyor. Ancak bu uzun zamandır bir türlü gerçekleşmiyordu.

Telefonunuza Zil Sesi Yapın: 8 Online Müzik Kesme Programı Tavsiyesi

Günümüzde artık pek çok kişi dijital müzik dinleme platformlarını tercih ettiği için MP3 ve benzeri formatlarda müzik dosyası kullanan kişilerin sayısı bir hayli az. Müzik düzenlemeleri yapan kişiler zaten oldukça profesyonel müzik düzenleme programları kullanıyorlar. Ancak diyelim ki bir müziği telefonunuza zil sesi yapmak istediniz ya da bir ses kaydında gereksiz bir parçayı kesmek istediniz; işte o noktada devreye online müzik kesme programları girecektir.