Call of Duty Mobile Benzeri En İyi 8 FPS Oyunu

Akıllı telefonlarda daha çok "hipebasit" ve yarış oyunları revaçta olsa da günümüzde FPS oyunlar fazla oynanıyor. Özellikle Call of Duty gibi büyük oyunların mobil platformlarda piyasaya sürülen halleri, daha da fazla ilgi görüyor.

22.03.2022 00:30:18 tarihinde yayınlandı.

Akıllı telefonlarda daha çok "hipebasit" ve yarış oyunları revaçta olsa da günümüzde FPS oyunlar fazla oynanıyor. Özellikle Call of Duty gibi büyük oyunların mobil platformlarda piyasaya sürülen halleri, daha da fazla ilgi görüyor.

Biz de sizler için mobil platformda oynayabileceğiniz Call of Duty Mobile benzeri en iyi FPS oyunlarını listeledik. Listemizde PUBG Mobile gibi popüler oyunların yanı sıra pek fazla bilinmeyen oyunlara da yer vermeye çalıştık. Dilerseniz lafı uzatmadan listemize birlikte göz atalım.

Listemizin en çok bilinen oyunlarından ilki, bilgisayar platformundaki Battle Royale oyun türüne yeni bir soluk getiren PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununun mobil versiyonu olan PUBG Mobile. Klasik battle royale oyun modunu mobil platforma taşıyan PUBG Mobile, 100 kişi olarak bir adaya atıldığınız ve hayatta kalan son kişi olmak için savaştığınız bir oyun. Oyunu aynı zamanda takım olarak da oynayabilir, oyunu oynadıkça atladığınız seviyelerle çeşitli eşyalar açabilirsiniz.

PUBG MobileİNDİR

PUBG MobileİNDİR

Listenin en bilindik oyunlarının arasında Fortnite da bulunuyor. Bilgisayar platformunda PUBG’nin en dişli rakibi olan Fortnite, aynı başarıyı mobil platformda pek de göremedi zira Fortnite’ın mobil versiyonu, PUBG Mobile kadar tercih edilmiyor. PC versiyonundan pek de farkı bulunmayan Fortnite, hızlı ve eğlenceli battle royale mantığını mobil platforma taşıyor. Oyunun PUBG Mobile kadar popüler olmaması ise Play Store’da bulunmamasına bağlanıyor.

Modern Combat, Android platformunda Call of Duty alternatifleri arasında en popüler oyunlardan biri. Serinin beşinci oyunu olan Modern Combat 5: Blackout, hikayesiyle pek de etkilemese de oyunun grafikleri, görüntüye önem veren oyuncular için fazlasıyla tatmin edici. Oyun, isteğe bağlı olarak hem görev yapabileceğiniz tek oyunculu moda hem de farklı oyuncularla yeteneklerinizi çarpıştırabileceğiniz çok oyunculu moda sahip.

Modern Combat 5: eSports FPSİNDİR

Modern Combat 5İNDİR


Kaynak webtekno.com

 

Kayışının Teki 150 Dolar Olan Galaxy Watch4 Classic Thom Browne Edition Tanıtıldı

Giyilebilir teknolojilerin belki de en başarılı versiyonu olan akıllı saatler arasında, Android işletim sistemi için geliştirilmiş en başarılı modellerden biri Samsung'un Galaxy Watch4 Classis modeli. Wear OS 3 işletim sistemi ile birlikte hem donanım gem yazılım anlamında oldukça rekabetçi bir ürün olan cihazın oldukça geniş bir özellikler listesi var, dahası Play Store'daki tüm uygulamalar ile de uyumlu.

Googledan İçimizi Rahatlatacak Özellik: Artık Play Storeda Uygulamaların Hangi Verilerinizi Kullandığını Görebilirsiniz

Günümüz şartlarında siber suç, hack haberleri gelmeye devam ettikçe şirketler ve bizler de veri güvenliğinden endişe duymaya başladık. Endişelerimizi paylaşan bazı şirketlerde bu konuda çalışmalara büyük bir hız kazandırmış durumda. Geçtiğimiz günlerde de kullanıcıların veri güvenliği konusunda sıkıntı yaşamamaları için Apple, uygulama geliştirmekte zorlandığı haberiyle gündeme gelmişti. 

Instagram Şifresi Nasıl Değiştirilir?

Kullanıcı sayısı bir milyarı aşan (evet, milyar) Instagram’ı sizin de kullanıyor olma ihtimaliniz bir hayli yüksek. Artık hayatımızın her alanına nüfuz etmiş olan sosyal medya platformlarının şüphesiz en güçlüsü olan Instagram, anlık olarak konumumuz dahil özel hayatımıza dair çok ayrıntılı bilgilere sahip. Böyle bir durumda da kendi güvenliğimize sorumluluk duygusuyla yaklaşmak olmazsa olmaz bir şart.