Binance, 3 Kripto Para Birimini Alım-Satıma Kapatıyor: İşte Yatırımcıların Yapması Gerekenler

Her gün milyarlarca dolarlık işlem yapılan kripto para piyasası Binance, bugün yatırımcıları yakından ilgilendiren yeni bir listeden kaldırma haberi paylaştı. Kripto para piyasasının yeniden dalgalı ilerlediği son günlerde gelen paylaşım, üç kripto para çiftinin liste dışı bırakılacağını belirtiyordu.

5.04.2022 15:15:14 tarihinde yayınlandı.

Her gün milyarlarca dolarlık işlem yapılan kripto para piyasası Binance, bugün yatırımcıları yakından ilgilendiren yeni bir listeden kaldırma haberi paylaştı. Kripto para piyasasının yeniden dalgalı ilerlediği son günlerde gelen paylaşım, üç kripto para çiftinin liste dışı bırakılacağını belirtiyordu.

Binance tarafından paylaşılan duyuruya göre kripto para borsasında şu anda listelenen ve işlem yapılabilen HEGIC/BUSD, RENBTC/BTC ve SUSD/USDT işlem çiftleri, 11 Nisan’dan itibaren borsada yer almayacak. Söz konusu çiftlerle 11 Nisan 2022 TSİ 12.00 itibarıyla herhangi bir işlem yapılamayacak ve çiftler, Binance borsasında artık yer almayacak. Bu çiftler, söz konusu tokenların tek mevcut işlem çifti olduğundan tokenlar da böylelikle artık tamamen Binance’den kaldırılmış olacak.

HEGIC, RENBTC ve SUSD yatırımcılarını yakından ilgilendiren bu haber, yatırımcıların 11 Nisan TSİ 12.00’dan sonra alım-satım yapılamayacağı anlamına geliyor. Dolayısıyla bu çiftlerin yatırımcılarından biriyseniz, son işlemlerinizi 11 Nisan’a kadar yapmalısınız.

İşlem çiftlerinin kapanmasıyla birlikte bu işlem çiftinde verilen emirler de otomatik olarak kapatılacak. Ayrıca 11 Nisan’a kadar bu tokenlardan çıkış yapmazsanız, tokenlar hesabınızda tamamen değersiz gözükecek. Tokenlarınızı Binance hesabınızdan başka bir borsaya aktarmak içinse son tarih 12 Temmuz 2022 olarak belirlenmiş durumda. Bu tarihten sonra da elinizde söz konusu tokenlar olursa, tüm tokenlarınız tarihe karışacak.

İLGİLİ HABER Rusya Hükümeti, Evlerde Kripto Para Madenciliğini Yasallaştırmaya Hazırlanıyor


Kaynak webtekno.com

 

Elden Ringde Dünya Rekoru: Milletin Sinirden Monitör Kırdığı Oyun 1 Saatte Bitirildi

Video oyun tutkunlarının uzunca bir süredir bekledikleri Elden Ring, geçtiğimiz hafta nihayet yayınlandı. Konsol sahibi oyuncular PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S ya da Xbox One üzerinden, PC sahipleri ise Steam aracılığıyla bu oyunla haşır neşir durumdalar. Şimdi sizlere, video oyun dünyasının gündemine düşecek bir gelişmeden bahsedeceğiz. 

Assassins Creed Oyunları Steamde %80e Varan İndirime Girdi! (1.000 TLden Fazla Tasarruf)

2007 yılında yayımlanan ilk oyunuyla oyun dünyasında yeni bir çağ başlatan Assassin’s Creed serisi, günümüzde sadece PC’de 12 farklı ana oyunuyla oyunculara hitap ediyor. Ubisoft tarafından geliştirilen ve dünya çapında milyonlarca hayrana sahip olan seri, bugün seriye yeni başlamak isteyenlerin kaçırmaması gereken bir fırsata ev sahipliği yapıyor.

Twittera Ethereum ile Bahşiş Verme Özelliği Geldi

Dünyanın en popüler mikroblog platformu Twitter, bundan bir süre önce içerik üreticiler için bahşiş isimli bir özelliği kullanıma sunmuştu. Bu özellik, içerik üreticilere maddi olarak destek olunmasına imkan tanıyordu. Ödeme seçenekleri arasında Bitcoin yer alıyordu. Şirket şimdi, bahşiş özelliğinin kapsamını genişlettiğini duyurdu. Twitter tarafından yapılan açıklamalarda, artık Ethereum ile de ödeme yapılabileceği ifade edildi.

Google, Ücretsiz Olan G Suite Legacy Hizmetini Kapatıyor: Ücretli Workspace Zorunlu Olacak

ABD merkezli teknoloji devi Google, bundan bir süre önce aldığı bir karar ile G Suite isimli hizmetinin ismini Workspace olarak değiştirmiş ve o dönemlerde ücretsiz olan bu hizmet için bazı radikal kararlar almıştı. Bu kararlar kapsamında kullanıcılara, ücretli abonelik paketleri sunulmuştu. Google şimdi, eski müşterileri için önemli bir açıklama yaptı. 

Birkaç Fotoğrafınızla 3 Boyutlu Görüntünüzü Oluşturan Sihir Gibi Teknoloji Geliştirildi

Önde gelen teknoloji şirketlerinden biri olan NVIDIA, yapay zekadan destek aldığı grafik teknolojilerini geliştirmeye devam ediyor. Daha önce Paint’ten çizermişçesine yaptığınız karalamaları gerçekçi bir sahne haline çeviren teknolojisi gibi birçok teknolojisini tanıtan şirket, bu kez fotoğrafçılığa yeni bir tanım getiren teknolojisini gösterdi.