8.000 Dolar, Sadece 400 Günde 5 Milyar Dolar Oldu [Shiba Inu İçerir]

Kripto para dünyasının son günlerde konuşa konuşa bitiremedikleri bir kripto para birimi var. Bu kripto para birimi, tıpkı Dogecoin gibi herhangi bir amaca hizmet etmeksizin kurulan Shiba Inu (SHIB). Geçtiğimiz günlerde ATH yapmasıyla gündeme gelen kripto para birimi şimdi, bir yatırımcıyı dolar milyarderi haline getirdi. Kim olduğu bilinmeyen yatırımcı, Ağustos 2020'den beri topladığı SHIB'lerle tarihe geçmiş durumda.

25.02.2022 06:00:38 tarihinde yayınlandı.

Kripto para dünyasının son günlerde konuşa konuşa bitiremedikleri bir kripto para birimi var. Bu kripto para birimi, tıpkı Dogecoin gibi herhangi bir amaca hizmet etmeksizin kurulan Shiba Inu (SHIB). Geçtiğimiz günlerde ATH yapmasıyla gündeme gelen kripto para birimi şimdi, bir yatırımcıyı dolar milyarderi haline getirdi. Kim olduğu bilinmeyen yatırımcı, Ağustos 2020'den beri topladığı SHIB'lerle tarihe geçmiş durumda.

Kime ait olduğu bilinmeyen bir SHIB cüzdanına, Ağustos 2020'den beri 8.000 dolar karşılığı Ethereum ile alım yapıldı. Toplamda 44 kez alım yapan yatırımcı, en büyüğü 3.200 dolar olan yatırımıyla bugüne dek toplamda 70.200.003.107.594 (70 trilyon 200 milyar 3 milyon 107 bin 594) adet SHIB sahibi oldu. İşte bu cüzdanın sahibi, an itibarıyla 5,16 milyar dolar civarında para kazanmış durumda.

Kripto para birimi, Ağustos 2020'de piyasaya sürüldüğü ilk günlerde 0,000000000162 dolardan işlem görüyordu. Lansmandan sonra daha da değer kaybeden kripto para birimi, bu yatırımcının iştahını daha çok kabartmış gibi görünüyor. Süreç içerisinde alım yapmaya devam eden yatırımcı, kripto para dünyasında adeta tarihe geçmiş oldu.

İLGİLİ HABER Yeni Kripto Para Birimi HE Coinin Dolandırıcılık Olduğu İddiası Ortalığı Karıştırdı: İşte Tüm Gelişmeler

SHIB'de bu kadar büyük bir balinanın bulunması, en çok da küçük yatırımcıyı endişelendiriyor. Öyle ki bu hesapta bulunan 70 trilyon adet SHIB satışa çıkarsa, kripto para biriminin fiyat grafiğindeki her şey alt üst olabilir. SHIB holderlarının bugünlerde keyifli olsalar da söz konusu yatırımcı, her şeyi bir anda değiştirebilir. Önümüzdeki günlerde neler yaşanacağını hep birlikte göreceğiz...

Bu içerik yatırım tavsiyesi değildir.


Kaynak webtekno.com

 

Adidas’tan Yarı Yarıya Geri Dönüştürülmüş Malzemeden Üretilen Yenilikçi Spor Ayakkabı Serisi: NMD V3

Gelişen teknoloji, giydiğimiz ayakkabılara sağlığımızı ve performansımızı artıracak şekilde yansımaya devam ederken son teknolojilerin yer aldığı bir diğer ayakkabı, Adidas tarafından piyasaya sürüldü. İlk olarak 2015 yılında zamanına damga vuran NMD siluetini piyasaya süren şirket, altı yıl sonra yeni NMD serisini satışa sundu.

Rusya-Ukrayna Savaşını ‘Havadan’ Takip Etmek İsteyenler, Hangi Uçak Nerede Uçuyor Gösteren Siteyi Çökertti

Rusya ile Ukrayna arasında resmen başlayan savaş, bugün olağanüstü bir gün yaşamamıza yol açtı. Bugün her an her şey olabilir ve herkes, kendi ilgilendiği ölçüde bilgi sahibi olmaya çalışıyor. Günün devamında neler yaşanacak bilinmez ancak hava trafiğinin ne durumda olduğunu merak eden internet kullanıcıları, bu sektördeki en popüler hizmetlerden bir tanesi olan Flightradar24'ü çökertmiş durumdalar. Uçuşların anlık olarak takip edilmesini sağlayan internet sitesi, saatlerdir hizmet veremiyor.

Ethereum (ETH) Rekor Kırdı: Tüm Zamanların En Yüksek Değeri Aşıldı

Kripto para piyasası, Elon Musk’un cumartesi günü yaptığı anketle büyük bir bekleyiş içine girmişti. Musk’ın kârını realize ederek vergi ödememek için Tesla hisselerini satma fikri, kripto para piyasasıyla birlikte borsalar açılır açılmaz tüm piyasalarda hareketliliğe neden oldu. Borsanın açılışıyla Tesla hisselerinde %7’yi aşkın değer kaybı yaşanırken kripto para piyasası yükselişe geçti.

Öğrencilerin Dersten Sıkılıp Sıkılmadıklarını Tespit Edebilen Bir Yapay Zeka Geliştirildi (Arka Dörtlü, Kendi Aranda Konuşma)

Pandemi sebebiyle uzun bir süre kapalı kalan okullar, eğitimin uzaktan ilerlemesine sebebiyet verdi. Tüm dünyada Zoom başta olmak üzere çeşitli platformlar aracılığı ile sürdürülen eğitim-öğretim, şirketleri de bu alanda yoğunlaşmaya itti. Özellikle görüntülü görüşme platformlarının sayısı arttı, var olanlar kendini geliştirdi ve diğer şirketler onlarla iş birliği yaptı. Bu şirketlerden biri olan Intel ise öğrencilerin sıkılıp sıkılmadığını anlayabilen bir yapay zeka geliştirdi.