2022nin İlk PlayStation Etkinliğinin Tarihi Belli Oldu: Ama Sadece 1 Oyun Yer Alacak...

Japonya merkezli teknoloji devi Sony, 2022 yılındaki ilk State of Play etkinliğini duyurdu. Konuyla ilgili olarak PlayStation Blog üzerinden bir açıklama yapan yetkililer, bu etkinliğin 3 Şubat Perşembe günü gerçekleştirileceğini duyurdular. Etkinliğin saati ise TSİ 01:00 olarak belirtildi. Peki, Sony'nin etkinliği oyunculara neler vadediyor?

21.02.2022 00:30:23 tarihinde yayınlandı.

Japonya merkezli teknoloji devi Sony, 2022 yılındaki ilk State of Play etkinliğini duyurdu. Konuyla ilgili olarak PlayStation Blog üzerinden bir açıklama yapan yetkililer, bu etkinliğin 3 Şubat Perşembe günü gerçekleştirileceğini duyurdular. Etkinliğin saati ise TSİ 01:00 olarak belirtildi. Peki, Sony'nin etkinliği oyunculara neler vadediyor?

Açık konuşmak gerekirse 3 Şubat gecesi gerçekleştirilecek State of Play etkinliği, bir nebze sönük geçecek. Çünkü bu etkinlikte, yalnızca yaklaşmakta olan Gran Turismo 7 oyunuyla ilgili detaylı bilgi verilecek. Oyunseverler, etkinlik kapsamında Gran Turismo 7'nin 30 dakikalık bir oynanış videosunu izleme imkanı yakalayacaklar. Bu videoda oyunun PlayStation 5'teki görüntü kalitesi ile oynanış ayrıntıları gösterilecek.

Sony, State of Play etkinliği ile ilgili detay vermekten kaçındı. Ancak Gran Turismo hayranlarına bu kadarcık açıklamanın bile yetebileceğini söyleyebiliriz. Zira oyun, mart ayı içerisinde piyasaya sürülecek. Popüler yarış oyununun geçmişteki popülaritesini düşündüğümüzde, Gran Turismo 7'nin dünya genelinde ün salacağını şimdiden belirtebiliriz.

İLGİLİ HABER Gran Turismo 7nin Yarış Oyunlarının Kralı Olacağını Gösteren Yeni Sürüş Videosu

Gran Turismo 7, ülkemizdeki oyunseverlerin canını sıkacak gibi görünüyor. Zira oyunun PlayStation 4 uyumlu versiyonuna sahip olmak istediğinizde, 599 TL'yi gözden çıkarmak zorunda kalacaksınız. Oyunun PlayStation 5 destekli sürümü ise 699 TL karşılığında satın alınabilecek. Yine PlayStation 5 desteğiyle gelen Dijital Deluxe isimli özel sürümün fiyatı ise 869 TL olarak açıklandı...


Kaynak webtekno.com

 

Robotlar Corona Virüsü İle Mücadeleye Yardım Ediyorlar

Robotik ve yapay zeka teknolojileri artık hayatımızın birçok alanında görmeye alıştık. Robotlar, yaptıkları birçok işin yanında artık doğal afetler, çevre kirliliğinin yaşandığı bölgeler gibi alanlarda da görülmeye başladılar. Ancak şu anda robotların en fazla yardımcı oldukları konuların başında corona virüsü ile mücadele geliyor.

FBI, Open The Door: Ünlü Hearthstone Yayıncısının Evi, İzleyicisinin Yalan İhbarı Üzerine SWAT Ekipleri Tarafından Basıldı

Geçtiğimiz günlerde Twitch dünyası, çok sayıda kişinin gözaltına alındığı ‘kara para aklama’ skandalıyla çalkanlanmıştı. Yayıncılardan birçoğu açıklama yaparak yaşanan olayların perde arkasını gözler önüne sermişti. Bazı yayıncılar ise bu durumdan rahatsızlıklarını dile getirmekle kalmayıp, Twitch’ten başka platformlarda yayınlarına devam edeceklerini duyurdu. Twitch yayınlarına devam eden bazı yayıncılarınsa başı izleyicileriyle dertte gibi görünüyor.

PUBG Mobile İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?

Akıllı telefonların yaygınlaşması ile birlikte son yıllarda hiç olmadığı çok mobil oyunla tanıştık. Şüphesiz bunlar arasında en popüler olanı, sevilen battle royale oyunu PUBG’nin mobil versiyonu olan PUBG Mobile’dır. Dünya çapında milyonlarca kişi tarafından aktif olarak oynanan PUBG Mobile’de isim değiştirme nasıl yapılır sorusu ise pek çok kullanıcı için hala merak konusu.