Black Mirror’ın 4. sezon fragmanı yayınlandı


26.08.2017 18:10:31           Alperen Akti          Bu makale 3144 kez okundu.

Black Mirror’ın 4. sezon fragmanı yayınlandı Hatırladığımız üzere 2011 yılında İngiltere’nin Channel 4 kanalında karşımıza çıkan ve ilk 2 sezonu ile büyük beğeni toplayan Black Mirror, 2014 yılında ekranlara veda etmişti. dizi tarihinin en ilginç yapımlarından Black Mirror’ın 4. sezonuna ait ilk fragman yayınlandı. Yeni sezon bölümleriniden görüntüler içeren fragmanda , 4.sezonda yayınlanacak bölüm isimleri de paylaşılıyor.

4. SEZON NASIL OLACAK?

Tüm dünyaya “böyle bir şey yakın zamanda olabilir” hissi veren bilim kurgu dizisi Black Mirror’ın 4. sezonuna ilişkin detaylar ortaya çıkmaya başladı. Reyting rekortmeni dizinin yaratıcıları Charlie Brooker ile Annabel Jones bu sezon çok daha farklı bir konsept izlediklerini ve şu ana kadar pek rastlanmayan türlerde bölümler çektiklerini açıkladılar.

Ne zaman yayınlanacağı bilgisi henüz verilmedi fakat

Gelecekte teknolojinin hayatımıza nasıl entegre olabileceğini her bölümünde farklı oyuncular ve senaryolarla işleyen Black Mirror, umarım 4. sezonu ile eski ilk iki sezonundaki kaliteyi tekrar yakalayabilir. Tıpkı 3. sezonu gibi 6 bölümden oluşacak olan 4. sezondaki bölüm isimleri ise sırasıyla Crocodile, Arkangel, Hang the DJ, USS Callister, Metalhead ve Black Museum. Son olarak 4. sezonun ne zaman yayınlanacağı hakkında herhangi bir bilgi olmadığını da ekleyelim.Ancak milyonlarca insanın merakla yeni sezonunu beklediği Black Mirror’ın 4. sezon çekimleri de bitmek üzere. Geçtiğimiz yıl Ekim ayında hayranlarının karşısına çıkan Black Mirror’ın, bu yıl Kasım ya da Aralık ayında geri döneceği iddia ediliyor.

Üyelik Giriş

Online Durum

Webhocam'da şu anda toplam 972 kişi online , bugüne kadar en çok 44931 kişi 11/03/2017 tarihinde ziyaret etti. Üyelerimiz toplam 147541 mesaj attılar. Toplamda 137823 adet kayıtlı kullanıcımız bulunmaktadır.